FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Ürün Tipleri
  • Fiyat Aralığı
  • TL
350 Ürün
+2
Set İçeriği Seçenekleri

Evlerde düzenli bir görünüm elde edilmesi, bireysel alışkanlıklar doğrultusunda odaların organize edilmesi ve ev işleri sırasında konforlu bir deneyim yaşanması için ihtiyaç duyulan ev gereçleri ile hem zamandan tasarruf edebilir hem de hedeflediğiniz ev düzenine kavuşabilirsiniz. 

Daha düzenli ve ferah evlere sahip olmak için ihtiyaç duyulan ev gereçleri farklı fonksiyonlarla sunuluyor. Evlerin organize edilmesi, ortadaki dağınıklıkların giderilmesi ve hatta çamaşırların serilip ütünün konforlu bir şekilde yapılması gibi farklı amaçlara yönelik tasarlanan ev araç gereçleri ile siz de kendi düzeninizi oluşturmanın ve konforunuzu yükseltmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Çamaşırlarınızı düzenli tutmanızı sağlayacak çamaşır askılığı ve çamaşır sepeti çeşitlerinden, yatak odası dekorasyonunu destekleyen takı standı ve raf düzenleyici modellerine dek evinizi organize etmenizi sağlayacak ev gereçleri Vivense’de sizleri bekliyor. Siz de Vivense’nin online alışveriş mağazasını ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz pratik ev eşyaları arasından seçiminizi yapabilir, evinizin düzenini sağlamak için gerçekleştirdiğiniz rutin süreçlerin konforunu artırabilirsiniz. 

Çamaşırları Düzenli Tutmak için Tüm İhtiyaçlarınız

Çamaşırların yıkanması, kurutulması, toplanması ve yeniden giyime hazır hâle getirilmesi rutin ev işleri arasında yer alır. Çamaşır yıkama rutini basit bir süreç olarak değerlendirilse de çok aşamalıdır. Her aşamasında konforu artıran ev gereçlerinin kullanılmasına ihtiyaç duyulur. 

Kirlenen çamaşırların biriktirilmesi için kirli çamaşır sepeti, yıkanan çamaşırların makineden alınması için çamaşır sepeti, çamaşır sepetindeki temiz çamaşırların asılarak kurutulması için çamaşır kurutmalık gibi ev gereçleri rutinde ihtiyaç duyulan tamamlayıcı pratik ev eşyalarındandır. 

Çamaşır Sepetleri

Farklı materyallerden, farklı şekil ve tasarımlarda üretilen çamaşır sepeti çeşitleri arasından dekoratif beklentiler ve ihtiyaçlar değerlendirilerek en doğru tercihler yapılabilir. Çamaşır sepetleri hem kirli hem de temiz çamaşırların toplanması için kullanılabilir. Kullanım amaçları doğrultusunda materyal ve fonksiyonlarının değerlendirilmesi gerekir. Sürekli kullanılmayan çamaşır sepetleri genellikle katlanır çamaşır sepeti modelleri arasından tercih edilir. Yer kaplamayan tasarımları ürünlerin fonksiyonelliğini belirgin ölçüde artırır.

Kirli çamaşır sepeti banyolarda zeminde ya da dolap içlerinde tutulabilir. Banyo alanının genişliği ve dekoratif tercihler yol gösterici olacaktır. Kirli çamaşır sepeti kullanmak isteyenlerin sepet ölçülerine karar verirken evde yaşayan kişi sayısını da değerlendirmesi önerilir. Kirli çamaşır sepetlerinin de katlanabilir özelliğe sahip olanları bulunmaktadır. 

Çamaşır Kurutmalık Modelleri

Çamaşırların kurutulması sırasında konforlu bir deneyim sunan çamaşır askılığı modelleri her evin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Çamaşır kurutmalık kullanımı ile çamaşırların çok kırışmadan kurutulması sağlanabiliyor. Çamaşırlarını ipe asmak istemeyenlerin tercihi olan çamaşır askılığı farklı tasarımlarda ve materyallerde sunuluyor.

Alüminyum çamaşır kurutmalık hafifliği ile konforlu bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Çamaşırlar kuruduktan sonra katlanıp saklanabilen çamaşır askılık çeşitleri, alandan tasarruf edilmesini ve düzenli bir görünümün devam ettirilmesini kolaylaştırıyor. Çamaşır askılık fiyatları ise ürünlerin kapasiteleri, ebatları ve tasarımları doğrultusunda değişkenlik gösterebiliyor.

Fonksiyonel Ütü Masaları

En çok zaman alan ev işleri arasında ütü yapmak ön sıralarda gelir. Yıkanan ve kırışan çamaşırların giyime hazır hâle getirilmesini sağlayan ütü sürecinin konforunu artırmak için ütü masası kullanımı önemli bir gerekliliktir. Ütü masası çeşitleri kullanıldığında ütünün daha hızlı tamamlanabilmesi, kıyafetlerin ütüsünün daha düzgün yapılabilmesi, kırışıklıkların daha kolay açılması mümkün olur.

Ütü masası çeşitleri farklı tasarımlara sahip olabildiğinden seçim sırasında ihtiyaçların önceliklendirilmesi gerekir. Kapı arkası ütü masası en küçük alanlarda dahi konforlu çözümlerle buluşulmasını sağlar. Kullanılmadığı zaman diliminde kapı arkasına asılabilen tasarımı alanda yer kaplamasına engel olur.

Ütü masası modelleri arasında öne çıkanlardan biri de dolaplı ütü masası modelleridir. Hem saklama hem depolama hem de ütü yapılması için uygun alan sunan dolaplı ütü masası modelleri geniş alana sahip evler için fonksiyonel tercihler arasında gösterilir.

Çamaşırların düzenli tutulmasını sağlayan hasır çamaşır sepeti, ikili çamaşır sepeti, kirli çamaşır sepeti, ütü sırasında konforunuzu artıracak ütü masası modelleri ve çok daha fazlası için adresiniz Vivense. Banyo dekorasyonunuzu tamamlarken rutin ev işleri sırasında konforunuzu artıracak ev gereçleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olanları saniyeler içerisinde bulabilir, uygun fiyatlardan yararlanarak satın alabilirsiniz.

Düzenli Bir Mutfak için Gereken Eşyalar

Yemeklerin pişirildiği, ailece keyifli öğünlerin yendiği mutfaklar, evlerin en özenli dekore edilen alanları arasında yer alır. Mutfak dekorasyonu söz konusu olduğunda mutfak masaları, mutfak sandalyeleri ve çok amaçlı mutfak dolapları sundukları konforla öne çıkar. Yine de mutfakların dekorasyonunun kişiselleştirilmesi ve mutfaklara düzen getirilmesi için ek ürünlere ihtiyaç duyulur. Bu noktada mutfakların düzenini artıran ev gereçleri öne çıkar.

Mutfakların düzenini iyileştirecek ve aynı zamanda hijyen beklentisine yanıt verecek birçok mutfak düzenleyici ürün bulunur. Yemek servis arabası, bardak düzenleyici, ekmek sepeti ve dolap içi düzenleyici gibi fonksiyonel mutfak düzenleyiciler arasından tercihinizi yaparak siz de daha düzenli mutfaklara kavuşabilirsiniz. Mutfaklarda en çok tercih edilen ev gereçleri şu şekilde sıralanabilir:

Dolap içi düzenleyici ürünler ile mutfak dolapları kullanımından alınan verim artırılabilir. Mutfak dolaplarının saklama ve depolama alanı kapasitesini artıran dolap içi düzenleyici ürünler sayesinde dolap içleri daha efektif bir şekilde kullanılabilir.

Ekmek sepeti, her evde yer alan pratik ev eşyaları arasında yer alır. Ekmeklerin taze tutulması, dış ortamdaki tozdan uzak tutulması için tercih edilen ekmek sepeti modelleri mutfak dekorasyonuna uygun seçimler yapmayı mümkün kılan çeşitliliğe sahiptir. 

Mutfaklarda gerçekleştirilen süreçlerin konforunu artırmak için tercih edilen mutfak düzenleyici ürünlerden biri de bulaşıklık modelleridir. Elde yıkanan bulaşıkların kuruması amacıyla kullanılan bulaşıklık modelleri farklı materyallerden üretilebilen, farklı dekoratif stillerde sunulabilen ev gereçleri arasında yer alır. 

Mutfakta pişirilen yemeklerin servisini daha konforlu ve şık hâle getirmek için tercih edilebilen servis arabası modelleri dikkat çekici görünümlere sahip ürünlerdir. Konforlu oldukları kadar tasarım detayları ile de beğeni toplayan servis arabası çeşitleri dekorasyonu tamamlayan etkileri ile her geçen gün daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır.

Yatak Odasında Düzeni Sağlayan Ürünler

Yatak odalarının daha düzenli ve konforlu olmasının ardında ev gereçlerinin önemli bir rolü bulunuyor. Hâlihazırda bulunan ve depolama işlevi sunan gardırop ve şifonyer gibi mobilyaların iç alanlarının daha verimli kullanılmasını sağlayan plastik askı, çekmece düzenleyici ve düzenleyici kutu gibi yatak odası düzenleyiciler ile siz de kendi düzeninizi kendi alışkanlıklarınız doğrultusunda oluşturabilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonunu başarılı bir şekilde tamamlarken fonksiyonları ile de konforlu bir deneyim sunan ev gereçleri şu şekilde sıralanabilir:

Düzenleyici kutu modelleri farklı ölçülerde sunulduğundan yatak odalarında farklı mobilyaların iç kısımlarında kullanılabilir. Dolap içi düzenleyici olarak kullanılabilen, kişisel bakım ürünlerinin saklanabildiği ve aranan eşyaların ya da ürünlerin hızlı bir şekilde bulunmasını sağlayan düzenleyici kutu modelleri rengârenk görünümleri ile dekorasyonda şık bir etki yaratır. Dolap içleri dışında da konumlandırılabilmeleri tasarımsal detaylarının şıklığını artırır.

Yatak odalarında yer verilen bir diğer önemli ev gereci dolap içi düzenleyiciler. İç çamaşırlarının, çorapların, tişörtlerin ve hatta ayakkabıların organize edilmesinde kullanılan dolap içi düzenleyicilerin farklı amaçlar için tercih edilmesi de mümkün. Çekmece düzenleyici, hurç, ikili organizer gibi çeşitleri arasından ihtiyaçlar doğrultusunda seçim yapılabilir.

Yatak odalarında takıların düzenli bir şekilde saklanması için takı saklama kutusu kullanımı oldukça yaygın. Takı kutusu tasarımları geniş bir çeşitlilikte sunulur. Takı organizeri, takı standı, takı makyaj kutusu gibi alternatiflere sahip olan takı saklama kutusu takıların karışmadan saklanmasını kolaylaştırır.

Yatak odası dekorasyonunu tamamlarken konforu artıran bir diğer ev gereci askılık modelleridir. Askı modelleri kapı arkasında düzenleyici ürünlerin ya da kıyafetlerin asılması için alan yaratılmasını sağlar. 

Siz de evinizin daha düzenli olmasını sağlarken yaşam konforunuzu artıran ev gereçlerine Vivense ayrıcalıkları ile ulaşabilirsiniz. Şık ve fonksiyonel ev gereçleri arasından filtreleme seçeneklerini kullanarak ihtiyaç duyduklarınızı görüntüleyebilir, uygun fiyat avantajlarından yararlanarak evinizi size özel seçimlerle daha konforlu hâle getirebilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.