FİLTRELE Filtreleri Temizle
 • Ayak Rengi
 • Masa Fonksiyonu
 • Masa Malzemesi
 • Renk
 • Masa Formu
 • Ölçü Aralığı
 • Fiyat Aralığı
 • Genişlik
  cm
 • Derinlik
  cm
 • TL
242 Ürün
+2
Masa Fonksiyonu Seçenekleri
+2
Masa Fonksiyonu Seçenekleri
+2
Masa Fonksiyonu Seçenekleri
+2
Masa Ölçüsü Seçenekleri
+4
Masa Ölçüsü Seçenekleri

Farklı ölçülerde ve formlarda tasarlanan yemek masası ve yemek masası takımı modelleri her evin olmazsa olmaz mobilyalarının başında geliyor. Yemek yerken, sohbet ederken ya da ders çalışırken konforu maksimize eden yemek odası takımları ailenin buluşma noktalarından birine dönüşüyor. Birbirinden şık tasarımlar sayesinde dekoratif beğeniler ortaya koyulurken, kaliteli yemek masası modellerini tercih etmek uzun süreli bir kullanım deneyimi yaşanmasına imkân tanıyor.

Mutfaklarda, yemek odalarında ve salonlarda konumlandırıldığında evin dekorasyonunu destekleyen ve işlevsel çözümleri de beraberinde getiren yemek masası çeşitleri Vivense’de sizleri bekliyor. Siz de evinizin hâkim dekorasyonuna uygun renklerde ve tasarımlarda üretilen yemek masaları arasından seçim yapmak için Vivense’yi ziyaret edebilir, büyük ya da küçük yemek masası modellerini inceleyebilirsiniz.

Evinizi yenilemek ya da yeni bir yaşama adım atmadan eksiklerinizi tamamlamak için doğru adrestesiniz! Vivense’nin geniş ürün yelpazesi içerisinde farklı mobilya seçeneklerine de kolaylıkla erişebilirsiniz. Yemek odası ve mutfak mobilyaları da mutfak sandalye ve tabureleri de Vivense ayrıcalıkları ile beğeninize sunuluyor. 

Yemek Masası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yemek masası seçimi sırasında dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

 • Masanın ölçüleri doğru şekilde belirlenmelidir. Yemek masası ölçüleri farklılaştığından ölçü değerlendirilirken masanın konumlandırılacağı alanın genişliği, dekorasyon tercihleri ve eve yemek organizasyonları için gelen kişi sayısı eş zamanlı düşünülmelidir. Böylece 6 kişilik yemek masası, 8 kişilik yemek masası veya 4 kişilik yemek masası çeşitleri arasında karar verme süreci kolaylaşır.
 • Yemek masası seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur mobilyanın imal edildiği malzemedir. Suntalam yemek masası kolay taşınabilir ve dayanıklı olması ile öne çıkarken ahşap yemek masası uzun yıllar dayanabilmesi, dekorasyona doğallık katması ve kaliteli olması ile farkını ortaya koyar.
 • Farklı renklerde yemek masalarının dekorasyon üzerindeki etkisi de değişebiliyor. Beyaz yemek masası dar alanları geniş göstermesi ile beğenilerin odağında yer alırken siyah yemek masası sofistike tarzı ile modern evlerde yer buluyor.
 • Masanın formu da bu noktada önemli. Kare, dikdörtgen ve yuvarlak yemek masaları davetlerdeki oturma ve sofra düzenini belirleyebiliyor. Yemek masası için ayrılan alanın mimari özellikleri de ideal masa şeklini değiştirebiliyor.
 • Son yıllarda yemek masalarında cam ve mermer gibi dikkat çekici materyallere rastlanıyor. Mermer yemek masası hem dayanıklı hem de estetik bir görünüme sahip. Üzerinde koyulan dekoratif objelerle yemek odalarının en şık köşesinin yıldızı olabiliyor. Cam yemek masası neme ve aşırı sıcaklığa dayanıklılık sergiliyor. Estetik görünümü ile de popülerlik kazanıyor.
 • Yemek masası fiyatları birçok unsura göre değiştiğinden bütçeye uygun tercihte bulunulması gerekiyor. Masanın malzemesi, ölçüleri, üretim teknolojisi doğrultusunda değişebilen fiyatlar geniş bir aralıkta sunuluyor. Vivense’de en kaliteli yemek masaları en uygun fiyatlarla beğeninize sunuluyor.

Aile Buluşmaları İçin Tasarlanan Geniş Yemek Masaları

Kalabalık aile buluşmaları için geniş yemek masası çeşitleri ideal seçimler olarak değerlendiriliyor. 8 kişilik yemek masası ve 6 kişilik yemek masası gibi alternatiflerin varlığı en uygun tercihi yapabilmeyi kolaylaştırıyor. Geniş ölçüleri ile aile boyu yenen keyifli yemeklerin odak noktasına dönüşen yemek masaları gerek imal edikleri malzemeler gerekse formları bakımından farklılaşabiliyor.

Geniş masalara ihtiyacı olanlar açılır 4 kişilik yemek masası tercih edebiliyor. Küçük alanlara sahip olanlar ise katlanır yemek masası seçeneklerini rahatlıkla değerlendirebiliyor. Böylelikle aile buluşmaları konforlu bir deneyime dönüşebiliyor. Kullanılmadığı zamanlarda ise masa katlanarak hareket alanı artırılabiliyor.

Büyük yemek masası modelleri, geniş bir çeşitlilikte sunuluyor. Yemek masası renkleri ve masaların imal edildikleri malzemeler dekorasyondaki etkilerini değiştirebiliyor. Örneğin sofistike bir dekorasyon için cam yemek masası mükemmel bir tercih olarak yorumlanıyor. Daha klasik ve sıcak dekorasyonlarda ahşap yemek masası seçimi popülerliğini koruyor. İddialı dekorasyonlarda ise mermer yemek masası odanın odak noktasına dönüşüyor.

Ev Partilerinin Yıldızı: Açılır-Kapanır Yemek Masaları

En sık tercih edilen yemek masası modelleri arasında yer alan açılır ve kapanır yemek masası çeşitleri fonksiyonellikleri ile öne çıkıyor. Küçük yemek masası ihtiyacı olan ancak kalabalık misafir gruplarını ağırlayan kişilerin hayatını kolaylaştıran bu mobilya türleri kullanılmadıkları zamanda minimum boyutları sayesinde yaşam alanlarını daraltmıyor.

Kapalıyken 4 kişilik oturma alanı sunabilen açılır kapanır yemek masası, açıldığında 6 - 8 kişilik yemek masası olarak kullanılabiliyor. Kapandığında çok daha az yer kapladığından ev dekorasyonunda boğucu bir etki yaratmayan bu masalar açıldığında tüm misafirler için konforlu bir yemek yeme deneyimi yaşatabiliyor.

Açılır ve kapanır yemek masası modelleri imal edildikleri malzemeler ve renkler bakımından da çeşitlenebiliyor. Açılır kapanır ceviz yemek masası modelleri ahşap yemek masası arayışında olanlara göz kırpıyor. Doğallığı dekorasyonun bir parçası hâline getirmek isteyenler ahşap renklere yoğunlaşırken evlerinde modern dokunuşlara ihtiyaç duyanlar beyaz yemek masası ve siyah yemek masası alternatiflerine yönelebiliyor.

Doğadan Esinlenen Ahşap Yemek Masaları

Yemek masası seçimi sırasında göz önünde bulundurulması gereken birçok faktör var. Evlerin büyüklüğü, evde ağırlanan maksimum misafir sayısı, evin dekorasyonu, kişilerin beğenileri ve masaların ne süre ile kullanılmak istendiği gibi değişkenler yemek masası modelleri arasında tercihte bulunurken yol gösterici oluyor.

Ahşap yemek masaları sundukları çoklu avantajlarla en popüler seçenekler arasındaki yerini koruyor. Doğanın görkemli güzelliğini evlere taşıyan ahşap yemek masası çeşitleri doğal dokuları ile dekorasyonda dönüştürücü bir etki yaratıyor. Sofistike mekânların atmosferini değiştirip sıcak bir görünümü mümkün kılan ahşap yemek masası takımı modelleri değişen ölçüleri ile tüm evler için uygun çeşitlilikle sunuluyor.

Ahşap yemek masalarının ve takımlarının bu denli sık tercih edilmesinin nedenlerinden biri de dayanıklılıkları. Uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilen bu mobilyalar fiyat performans beklentilerinin karşılanmasına yardımcı oluyor. En çok tercih edilen ahşap yemek masası modelleri arasında ceviz yemek masası ve masif yemek masası bulunuyor. Dikdörtgen, kare ve yuvarlak hatlı masalar arasında kararsız kalındığında, Vivense’nin filtreleme seçenekleri kullanılarak en doğru ürün bulunabiliyor.

Küçük Alanlar İçin Büyük Çözümler: Pratik Katlanabilir Yemek Masaları

Günümüzde yeni inşa edilen evlerin büyük çoğunluğu geçmişe oranla daha küçük ve dar. Küçük alanların konforlu bir şekilde dekore edilebilmesi adına eşya tercihinin de evin mimari özellikleri göz önünde bulundurularak yapılması gerekiyor. Bu noktada yemek odası ve mutfak dekorasyonunun eş zamanlı düşünülmesi, özellikle açık mutfaklara sahip evlerde bir zorunluluğa dönüşüyor.

Küçük alanlar için yemek masası seçerken kullanıcıların iki alternatifi mevcut: sabit küçük yemek masası ya da katlanabilir yemek masası. Sabit küçük yemek masası yalnız yaşayan ve/veya kalabalık misafirler ağırlamayan kişiler için ekonomik alternatifler olarak yorumlanıyor. Ancak masanın büyüyebilmesi, ihtiyaçların eksiksiz karşılanabilmesi anlamına gelebiliyor.

Katlanır yemek masası modelleri küçük alanlarda büyük çözümler sunuyor. Kullanılmadıkları zaman dilimlerinde katlanıp alan kaplamayan bu yemek masası modelleri, misafir geldiğinde işlevsellik sunuyor. Katlanır yemek masası çeşitleri; form, ölçü, renk, ayak materyali, üretim malzemesi gibi faktörler değerlendirilerek seçildiğinde dekorasyonu başarıyla tamamlayabiliyor. 

En Uygun Yemek Masası Fiyatları

Evinizde ve/veya ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm mobilyalar için siz de Vivense kalitesini tercih edebilirsiniz. Ekonomik yemek masası fiyatları ile Vivense’de buluşabilir, konforunuzu artırıp dekoratif beğenilerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Dilerseniz cam yemek masası ile yemek odalarına zarif bir dokunuş katabilir, dilerseniz katlanır yemek masası tercihlerinizle hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. En dar alanları dahi efektif bir şekilde değerlendirmenizi sağlayacak şık yemek masası modelleri için siz de Vivense’nin online alışveriş mağazasını ziyaret edebilirsiniz.


Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.