FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Ürün Tipleri
  • Tema
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
TABLO / PANO
  • TL
10000+ Ürün

Vivense ev dekorasyonu ürünleri ile evlerinizin her noktasında şıklığı ve kaliteli görünümü birbirinden özel parçalarla sağlayan ve kullanıcı deneyimlerine önem veren markaların başında gelmektedir. Evlerinizin uygun dekoratif ürünlerle dekorasyonu daha yaşanabilir bir ortam oluştururken sizin ve evinizin enerjisinin yükselmesini sağlar. Evinizin duvarlarını ve odalarınızı renklendiren en önemli parçalardan biri tablo ve panolardır. Vivense, sizin için seçtiği özel pano ve tablo modellerini ister kanvas isterseniz farklı baskı modelleri ile sunar.

Kanvas Tablo Modelleri

Farklı desenlere sahip kanvas tablolar tek parça, iki veya daha fazla parçadan oluşarak farklı şekil ve tasarımlara sahiptirler. Evinizin dekorasyonuna direk etkili olan kanvas tablolar, fırça desenleri ve kabartma izleri barındırarak üç boyutlu izlenimi verebilmektedir. Bir diğer tablo çeşidi olan metal tablolar ise daha canlı renk yansımaları gerçekleştirerek duvarınıza yerleştirdiğiniz resmin daha hareketli görünmesini sağlar. Daha canlı renklere sahip olan kanvas ve metalik tablolar diğer tablolara oranla daha uzun yıllar güneşe karşı dayanıklı olarak üretilmektedir.

Duvar Panoları

Duvar panoları, eskitme stili ile yapılabildiği gibi tamamen birbirinden farklı parçaların biraraya getirilmesi ile de oluşturulabilen farklı bir çizgiye sahip dekoratif ürünlerdir. Duvar panoları, duvar tablolarından farklı olarak tek renk veya desenin dışına çıkan, farklı ürünlerle kombine kullanılarak üretilebilen dekoratif ürünlerdir.

Duvar tabloları, son yıllarda kullanımı ofis hayatından ev yaşamına yansıyan dekorasyon ürünleridir. World map metal duvar tablosu, fishes, hearth gibi metal duvar tablolarını sizlerin beğenisine sunan Vivense, bu alanda pek çok slogan içeren genel bir kültürün dekoratif yansımalarını duvar tabloları ile müşterilerine sunar.

Klasikleşen Route 66, eat here, geyik, all you need is love temalı duvar tablo ve panoları ile Vivense, kaliteli dekoratif ürünlerini duvar tablosu, pano veya kanvas tablolarla evinize taşır. İster genç odası, ister çalışma isterseniz oturma odaları içerisinde değerlendirebileceğiniz bu dekoratif ürünler hakkında detaylı bilgilere Vivense.com adresinden ulaşabilir, ürün fiyatlarını değerlendirerek tablo alışverişi yapabilirsiniz. Vivense, sunduğu dekoratif tablo ve panolarla evinize şıklık katmaya devam ediyor.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL