FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Renk
  • Kumaş Materyali
  • Kumaş Değişikliği
  • Ayak Malzemesi
  • Oturum Yumuşaklığı
  • Fiyat Aralığı
SALLANAN SANDALYE + KOLTUK
  • TL
315 Ürün

Günün yorgunluğunu atmanın en keyifli yöntemini sunan sallanan sandalye, sallanan koltuk ve sallanan berjer modelleri Vivense’de sizleri bekliyor. Sallanma mekanizmasına sahip sandalye, berjer ve koltuk çeşitlerinin farklılığı sayesinde dekorasyonda elde etmek istediğiniz sonuca ulaşabilir, konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Bambu sallanan sandalye çeşitleri ile modern alanlar yaratabilir, metal sallanan sandalye ile mekânların ambiyansına şıklık katabilir, ahşap sallanan sandalye ile klasik seçimlerin avantajlarını deneyimleyebilirsiniz. Dizaynı güçlendiren materyallerin farklılığı ile kişisel beğeninizi gözler önüne seren tercihlerde bulunarak yaşam alanlarınıza imzanızı atabilirsiniz.

Şık ve son derece konforlu sallanan sandalye ve koltuk modelleri arasından zevkinize göre seçimler yapabilir, bütçenize uygun sallanan sandalye fiyatları ile avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Salonlarda, oturma odalarında ve çalışma odası dekorasyonunda yer verebileceğiniz tekli sallanan koltuk ile size özel anların keyfini çıkarabilirsiniz.

Sallanan Sandalye ve Sallanan Koltuk ile Maksimum Konfor 

Sallanan sandalye modellerinin geçmişi 1700’lü yıllara dek uzanır. Geçmiş dönemde birden çok kişinin oturabileceği şekilde üretilen bu konforlu mobilyalar günümüzde bireysel konfor ihtiyacını karşılamak için tek kişilik dizayn edilmektedir. Zamansız bir klasik olan sallanan sandalye modelleri gerek dekorasyon beklentilerinin değişmesi gerekse konfor ihtiyacının yükselmesi ile evrilmeye devam etmektedir.

Bu mobilyaların şık tasarımları öne çıkan tek faydaları değildir. Sallanma mekanizmasının sunduğu maksimum konfor sallanan koltuk ve sallanan berjer modellerinin tercih edilme sıklığını artırmaktadır. Tıpkı sallanan beşikler gibi sallanan dinlenme koltuğu da rahatlatıcı bir etki sunduğundan dinlenme deneyimini en üst noktaya taşır. 

Sallanan sandalye, koltuk ve berjer modellerinin ayırt edici tasarımsal zenginlikleri farklı amaçlarla tercih edilmeleri ile sonuçlanabilir. TV üniteleri karşısında konumlandırılabilen, evlerin dinlenme köşelerinde cam kenarına yerleştirilebilen ya da çalışma odalarında konforlu molalar vermeyi sağlayan modeller arasından seçim yapılırken ihtiyaçların doğru değerlendirilmesi önemlidir.

Sallanan Baba Koltuğu ile Televizyon İzleme Keyfini Artırın

En popüler televizyon koltuğu modelleri arasında zirvede yer alan sallanan baba koltuğu maksimum konfor beklentisine yanıt veriyor. Günün yorgunluğunun atılmasına ve keyifli bir seyir keyfinin yaşanmasına yardımcı olan sallanan TV koltuğu modelleri farklı kumaş seçenekleri ile sunulabiliyor, farklı renklerde olabiliyor. Sahip oldukları tasarımsal zenginlik farklı dekorasyon tarzlarında tercih edilebilmelerini kolaylaştırıyor.

Günün Yorgunluğunu Atmak İçin İdeal: Sallanan Dinlenme Koltuğu 

Salonlarda ve oturma odalarında sallanan dinlenme koltuğu bulunması eve dönüş için motivasyon kaynağına dönüşebiliyor. Sallanma eyleminin sunduğu rahatlatıcı etkinin yanı sıra sallanan dinlenme koltuğu modellerinin şık dizaynları ambiyansta lüks bir yansıma sağlayarak görsel açıdan keyifli bir deneyim yaşatıyor. 

Sallanan dinlenme koltuğu farklı malzemelerden üretilebiliyor. Metal sallanan sandalye, ahşap sallanan sandalye ve bambu sallanan sandalye çeşitliliği sallanan koltuk modellerinde de devam ediyor. Modern dekorasyona sahip mekânlarda metal detaylı koltuklar öne çıkarken ahşap sallanan koltuklar sıcak bir etkiyi garantilediğinden bohem, klasik ve İskandinav tarzlara çok yakışıyor.

Sallanan Berjer ile Size Özel Bir Dinlenme Alanı Yaratın

Sallanan berjer modelleri hem konforlu bir deneyim yaşatıyor hem de dekorasyonda farklılık arayışına yanıt veriyor. Evlerin salonlarında özelleştirilmiş alanlar yaratılmasını mümkün kılan sallanan berjer çeşitleri kişiye özel dinlenme alanı oluşturmayı kolaylaştırıyor. 

Dekorasyondaki hâkim renk ile uyumlu tercihler yapıldığında kesintisiz bir ambiyans yaratan sallanan berjer modellerinin seçimi sırasında özgün alternatiflerin değerlendirilmesi ile etkileyici sonuçlar alınabiliyor. Vintage, modern, klasik ve bohem stillerde dizayn edilen bu konforlu mobilyalar ile siz de kitap okuma ve kahve yudumlama keyfinizi artırarak size özel bir alanda zaman geçirmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Farklı Stillerde ve Renklerde Sallanan Sandalye Modelleri Vivense’de

Vivense’de şıklığı ve konforu buluşturan sallanan sandalye modelleri sizleri bekliyor. Farklı oturma yumuşaklığına sahip sallanan sandalye minderi çeşitleri dâhil olmak üzere birbirinden göz alıcı sallanan koltuk ve sallanan berjer alternatifleri arasından saniyeler içerisinde aradığınızı bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun sallanan koltuk fiyatları avantajlarından yararlanabilir, Vivense’nin geniş ürün yelpazesi sayesinde tam olarak ihtiyacınız olan ve beğeninizi yansıtan modelleri keşfedebilirsiniz. 

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.