FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Desen
  • Renk
  • Ölçü
  • Ürün Özelliği
  • Marka
  • Fiyat Aralığı
KİLİM
  • TL
6662 Ürün

Kilim ve halı birbirinden oldukça farklıdır. Kilim modelleri, halıya göre oldukça ince olur. İnsanların rahat ve sıcak bir zemin arayışı üzerine ortaya çıkan kilimler tarihte ilk defa Türkler tarafından dokunmuştur. El dokuma kilim ev dekorasyonunda oldukça önemli bir yer tutar. Kilimin dokunmasında kullanılan iplik cinsi kilimin kalitesini belirleyen başlıca faktörlerden biridir. Dokuma kiliminizi kullanacağınız odaya göre malzemeden seçerseniz daha uzun süreli ve daha rahat bir kullanım elde edebilirsiniz.

Günümüzde sıklıkla modern kilim tercih edilmektedir. Modern kilim modelleri kaymaz özellikleri ve yıkanabilir kilim olma özellikleri sebebiyle oldukça populerdir. Dokuma kilim ile birlikte küçük boyutlu kilim parçalarının birbirlerine dikilmesi sonucu oluşturulan patchwork kilim modelleri de oldukça popülerdir. Kilimlerin kaymama özelliği oldukça önemlidir. Kaymaz kilim olma özelliği özellikle çocuklu evlerde çocukların güvenliği açısından önem taşır.

Kilim satın almak için Vivense sitesini ziyaret edebilir ve kilim çeşitlerini renk, desen ve fiyat özelliklerine göre sıralayarak ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun modeli kolayca seçebilirsiniz. Vivense sizlere bukle kilim, yazlık kilim, pamuklu kilim, etnik kilim, otantik kilim ve yuvarlak kilim gibi kilim modellerini en uygun fiyatlarla sunuyor. En uygun kilim fiyatları ve eski kilim fiyatları ile Vivense hizmette sınır tanımıyor. El dokuma kilim fiyatlarında uygun ödeme seçenekleri ile kilim almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Beğendiğiniz kilimleri internet üzerinden sipariş verebilir veya Türkiye'nin dört bir yanında bulunan Vivense showroom'larını ziyaret ederek yerinde inceleyebilirsiniz. Üstelik Vivense showroom'larındaki anlaşmalı iç mimarlardan ev dekorasyonu ile ilgili ücretsiz destek de alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak için siz de Vivense'ye gelin ve kaliteyi yaşayın.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL