FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
NEVRESİM TAKIMI
1550 Ürün
Nevresim yorgan ya da battaniyenin üzerine geçirilen ev tekstili ürünüdür. Kolay yıkanabilir ve değiştirilebilir olması dolayısıyla hem hijyenik açıdan hem de dekoratif açıdan avantajlı bir üründür. Renk ve desen bütünlüğü sağlamak açısından tek başına değil genellikle takım ya da set şeklinde satışa sunulur.
Nevresim takımları nevresim, çarşaf ve yastık kılıfı parçalarından oluşur. Tek kişilik nevresim takımlarında 1 adet yastık kılıfı bulunurken çift kişilik nevresim takımlarında yastık kılıfı sayısı 2’dir. Çarşaf ölçüleri de yatak ebatlarına göre farklılık göstermektedir.
Kış aylarında kullanırken nevresimi battaniye ya da yorgan kılıfı olarak kullanabilirsiniz. Nevresim takımı yanında yorgan da almak isterseniz uyku seti kategorisindeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Nevresim takımı yanında battaniye de almak isterseniz battaniyeli nevresim takımlarına göz atabilirsiniz.
Yaz aylarında nevresim takımı yerine pike takımı kullanabilirsiniz.
Geometrik desenli, floral desenli ya da şehir desenli nevresim takımları ve saten nevresim takımları en çok ilgi gören tasarımlar arasında yer almaktadır. Yatak odası takımınızın tarzı ile uyumlu bir nevresim takımı tercih ederseniz yatak örtüsüne dahi gerek kalmadan şık bir görüntü elde edebilirsiniz.
Nevresim takımlarının yetişkinlere hitap eden tek kişilik ve çift kişilik çeşitleri dışında çocuk nevresim takımları ve bebek nevresim takımları da çocuklu ailelerin olmazsa olmaz ev tekstili ürünleri arasında yer almaktadır.
Nevresim takımı seçerken üretildiği malzemenin insan sağlığı ile uyumuna ve %100 pamuk dokuya sahip olmasına özen göstermeniz önerilir. Kalite ve konforun yanında bütçenizi de düşünüyorsanız nevresim takımı modellerini akıllı sıralama özelliğimiz sayesinde fiyata göre ucuzdan pahalıya sıralayabilir ve en uygun nevresim setini kolayca bulabilirsiniz.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL