FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Kategoriler
  • Malzeme
  • Renk
  • Fiyat Aralığı
MUTFAK RAFI
  • TL
19 Ürün

Mutfağınızın en kullanışlı alanları olan mutfak rafları, her zaman en çok ihtiyaç duyduğumuz alanlar olmuştur. Mutfak eşyalarınızı veya gıda ürünlerinizi yerleştirmek için kullandığınız bu küçük alanlar, size her zaman daha geniş bir mutfak alanı vaat eder. Hem dekoratif hem de kullanışlı mutfak raflarıyla, şık bir mutfak için kullanıştan ödün vermenizde gerekmemektedir. Değişen iş gücü aralıklarında tamamlanan mutfak rafları, seçimleriniz doğrultusunda mutfağınızın köşesindeki haklı yerini almaktadır.

Vivense, kullanışlı mutfak rafları ve dekoratif mutfak raflarını tek bir çizgide birleştirerek, tek bir üründe mükemmelliği yakalamaktadır. Mutfağınızın sıradan görünümünden daha hareketli bir görünüme geçtiği Vivense ahşap mutfak rafları, duvarınızda doğal bir görünüm yakalamaktadır. Ahşabın verdiği o doğallığı, mutfağınızda hissedebilirsiniz. Çizilmez ve leke yapmaz yapısıyla, uzun süre görünümünden ödün vermeyen raflara sahip olabilirsiniz. Ahşap yapının dışında suntalam yapı ve çeşitli malzemelerden yapılmış diğer ürünlerle daha estetik bir görünüm tercih ediyorsanız, E1 kalitesinde olup kanserojen içermeyen ürünler de tercihleriniz arasındaki yerini alabilir. Duvarlarınızın ve sizin yüzünüzü güldürecek olan mutfak duvar rafı ürünleri ne dair avantajlı fırsatları da kaçırmayın! Metal mutfak rafı modelleri ile mutfağınızda, soğuk ama şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Hazır mutfaklar, sizi de geleceğe hazırlar!

Mutfak Terek Modelleri

Mutfak terek modelleri, kullanım alanınıza ve mutfağınızda hissetmek istediğiniz enerjiye göre özel tasarımlar halinde, işinin ehli iç mimarlarca hazırlanmıştır. Çekici bir görünüm için metal mutfak rafları tercih edilirken, daha klasik bir görüntü için ahşap terek modelleri tercih edebilirsiniz. Vintage raflarla maziye bir bakış, star ahşap modelleriyle mutfağın yıldızına merhaba veya amor mutfak rafıyla mutfak aşkına!

Mutfak Rafı Fiyatları

Mutfak rafı fiyatları, Vivense’de set halindeki ürünler veya tekli ürünler için farklılık arz etmektedir. Mutfağınızın eksik kalan diğer parçalarını da tamamlamak istiyorsanız, avantajlı mutfak setleri ile uygun ürünleri listeleyebilirsiniz. Sadece mutfak rafları için de yine en uygun mutfak rafları fiyatları, benimsenmektedir. Kullanış ya da dekorasyon gibi kısıtlamalarla kendinizi bunaltmanıza gerek yok! Çünkü Vivense size ikisini de sağlamaktadır.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.