FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Ürün Tipleri
  • Renk
  • Fiyat Aralığı
KIRLENT + MİNDER
  • TL
4480 Ürün
+2
Set İçeriği Seçenekleri
Kırlent, rahatlıkla birlikte dekoratif olarak da sık sık tercih edilen koltuk yastıklarına verilen isimdir. Hemen hemen her evde bulunan kırlentler, farklı renk ve modelleriyle koltuk takımlarını tamamlayarak görsel olarak bütünlük sağlar. Kırlentler tekli koltuklar için tercih edilebildiği gibi 2'li koltuk ve 3'lü koltuklar için de tercih edilmektedir. Dekoratif koltuk kırlentleri evinizi güzelleştirmek için ideal.
Eviniz için her şeyi düşünen Vivense, koltuk kırlentleri için de birbirinden şık ve rahat alternatifler sunuyor. Siz de kırlent çeşitleri arasından zevkinize en uygun kırlenti seçebilir ve evinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz.
Koltuk yastığı seçimi sırasında renk uyumuna dikkat etmenizi öneririz. Duvar ve koltuk renkleriyle uyum içerisinde olması gereken kırlentler, bu sayede dekoratif olarak da evinizi süsleyecek. Modern renk ve tasarımlara ulaşabileceğiniz kırlent modelleri olduğu gibi ayrıca daha eğlenceli koltuk yastığı seçenekleri de Vivense'de mevcut. Tek yapmanız gereken zevkinizle birlikte odanıza en çok uyum sağlayacak kırlent modelini bulmak.
Oturma odası küçük detaylardan olan kırlentler gibi raf ve kitaplık modellerine de Vivense'den ulaşabilirsiniz. Ayrıca oturma grubu modelleri ve koltuk takımları için de onlarca farklı renk ve model seçeneği yine Vivense'de sizleri bekliyor.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL