FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Renk
  • Fiyat Aralığı
  • TL
4528 Ürün
+2
Kumaş Özelliği Seçenekleri
+2
Kumaş Rengi: Seçenekleri

Gün içerisinde mutlaka zaman geçirilen mutfakların dekorasyonun eksiksiz olması büyük bir konfor anlamına gelir. Yemeklerin pişirildiği, ailecek sohbetlerin edildiği alanlar olarak özel bir işleve sahip olan mutfaklar en sık ziyaret edilen ev alanlarının başında gelir.

Uzun süre zaman geçirilen mutfakların belli kriterleri karşılamaları beklenir. Örneğin mutfaklarda hareket kısıtlılığı hissedilmemelidir, yorgunluk anında dinlenecek alanlar bulunmalıdır ve yemek zamanlarında en keyifli anlar yine mutfaklarda yaşanmalıdır. Mutfakta geçirilen zamanların kalitesiyle ilgili beklentilerin yüksek olması mutfak mobilyalarının önemini artırıcı bir etki yaratır.

Mutfaklarda geçirilen zamanın konforlu olması için ortamın düzenli olması en önemli gerekliliklerin başında gelir. Mutfaklarda düzen sağlanması için mutfak dolabı kapasitesi ve sayısı yeterli olmalıdır. Mutfak dolabı modelleri beklentilere yanıt verecek zenginliğe sahiptir. Mutfak dolapları son derece önemli mutfak mobilya türleri arasında yer alsa da tek başlarına mutfak dekorasyonunu eksiksiz hâle getiremezler ve konfor beklentisini karşılayamazlar.  

Mutfak dekorasyonun işlevsel olabilmesi için mutfak masa sandalye takımları gereklilik hâline gelir. Çok amaçlı mutfak dolabı modelleri ile depolama ihtiyaçları estetik bir şekilde karşılanır. Mutfak raf düzenleyici ürünlerle kişisel bir düzen oluşturulabilir. Tüm bu gereklilikler yerine getirildiğinde mutfakların işlevselliği ve konforu artırılabilir, yapılan tercihlerle estetik bir dekorasyona imza atılabilir. 

Birbirinden farklı mutfak mobilyası ve mutfak dolabı modelleri en uygun fiyatlarla Vivense’de sizleri bekliyor. Geniş ürün yelpazesi içerisinde fonksiyonel olduğu kadar estetik beklentilere de yanıt veren mutfak mobilya modelleri arasından seçim yapabilir, mutfağınızda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve konforlu hale getirebilirsiniz.

Mutfak Mobilyaları, Dolaplar & Raflar

Mutfak mobilyaları, mutfak dolapları ve mutfak rafları yemeklerin pişirildiği, yemeklerin yenildiği, zaman geçirilen ve erzakların depolandığı mutfakların vazgeçilmez unsurlarıdır. Yeterli depolama olmadığı takdirde mutfaklarda rahatsız edici bir kaos yaşanabildiği gibi ihtiyaç duyulan malzemelere erişilmesi de zorlaşabilir. Pratikliğin ve düzenin öncelikli olarak istendiği bu alanların organize edilmesi için doğru seçilmiş mutfak mobilyaları en efektif çözümleri sunar.

Mutfak masa takımları; mutfak masası ve sandalye, tabure ya da bench gibi oturma alanlarını barındırırlar ve sahip oldukları işlevsellik sayesinde sıklıkla tercih edilirler. Mutfak masa takımlarında bulunan masalar katlanabilir, açılabilir ya da sabit forma sahip olabilir. Ölçüleri de değişebilen mutfak masa takımları mutfakları ailecek zaman geçirilen alanlara dönüştürür.

Mutfak masaları ve mutfak sandalyeleri ile tabureler tekli olarak satışa sunulabilen mutfak mobilyaları çeşitlerindendir. Yeterli alana sahip olunduğunda konforlu bir deneyimi garantileyen mutfak sandalyeleri kısıtlı alanlarda yerlerini mutfak taburelerine bırakır. Mutfak tabureleri masa çevresinde konumlanan kişi sayısının artmasına da hazırlıklı olunmasını sağlar. 

Mutfakların temel mobilya ihtiyaçları arasında çok amaçlı mutfak dolabı ve hazır mutfak modelleri de bulunmaktadır. Çok amaçlı ve hazır mutfak dolapları ihtiyaç duyulan ek depolama kapasitesine ulaşılmasını sağlar. Dekorasyon üzerinde istenen etkiyi yaratabilecek çeşitlilikte üretilmeleri, tercih edilme sıklıklarını artıran önemli nedenlerdendir.

Mutfak dekorasyonunuzu zevkiniz doğrultusunda oluştururken aynı zamanda depolama ve saklama alanlarının sunduğu konfordan yararlanmak için siz de Vivense mutfak kategorisindeki ürün gruplarını inceleyebilirsiniz. Materyal, renk ve tasarım çeşitliliği sunan ürünler arasından seçim yaparken fonksiyon, ölçü ve kapasite bazlı filtreleme yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı avantajlı fiyatlardan yararlanarak karşılayabilir, sofralarınızı eksiksiz şekilde kurmak için mutfak tekstili kategorimize de göz gezdirebilirsiniz.

Çok Amaçlı ve Hazır Mutfak Dolapları

Kapaklı, raflı, tekerlekli, çekmeceli çok amaçlı mutfak dolapları ile mutfağınızdaki depolama alanı gereksinimlerinizi şık tasarımlardan ödün vermeden karşılayabilirsiniz. Suntalam, MDF, metal ve ahşap gibi farklı materyallerden üretilen çok amaçlı mutfak dolapları mutfakların daha düzenli ve kargaşadan uzak mekânlar olmasını kolaylaştırıyor. Hazır mutfak dolapları da gerek ada oluşturulması gerekse duvarlardaki boş alanların değerlendirilmesini sağlıyor. 

Kapaklı Mutfak Dolapları ile Depolama Alanlarınızı Artırın

Mutfaklarda sıklıkla tercih edilen kapalı mutfak dolapları düzenli bir görünüm elde edilmesinin ardındaki önemli etkenlerin başında gelir. Mutfaklarda ve kilerlerde konumlandırılan kapaklı mutfak dolapları toz ve güneş ışığı gibi çevresel faktörlerin etkilerini minimize eder. Yerde konumlandırılanlara ek olarak duvara monte edilebilme özelliğine de sahip olan kapaklı mutfak dolapları aynı zamanda açıkta raflar barındırarak dekorasyonu destekleyici bir etki yaratabilir.

Kapaklı çok amaçlı mutfak dolapları da diğer mutfak mobilyaları gibi farklı materyallerden üretilebiliyor. Materyal seçimi sırasında dayanıklılık ve kalite beklentisine ek olarak dekorasyonda elde edilmek istenen etkinin değerlendirilmesi önem arz ediyor. Farklı sayıda kapak barındıran modeller erzak dolabı olarak kullanıldıklarına verimli bir deneyim sunuyor. 

Mutfağınızı Size Özel Hale Getiren Tekerlekli Mutfak Dolapları

Sık sık temizlenmesi gereken mutfaklarda tekerlekli mutfak dolapları en işlevsel tercihler olarak öne çıkıyor. Dekorasyonu kısa periyotlarla değiştirmek isteyenlerin de öncelikli tercihleri olan bu mutfak mobilyaları kapaklı, raflı ve elektrikli mutfak aletlerinin konumlandırılabileceği alanlara sahip olarak tasarlanabiliyor.

Malzeme, renk, tasarım ve ölçü kriterleri doğrultusunda tekerlekli mutfak dolabı modelleri çeşitlilik gösteriyor. Tercih edilen ürünün sahip olduğu özellikler mutfak dolabı fiyatları üzerinde değişikliğe yol açabiliyor.

Düzen, Sizin Düzeniniz: Raflı Mutfak Dolapları

Kapalı ya da açık raflara sahip olabilen çok amaçlı mutfak dolabı modelleri genellikle dekorasyon amaçlı olarak tercih edilse de pratik depolama alanları sunmalarıyla öne çıkıyor. Tablolar, mutfak aksesuarları, bakliyat saklama kavanozları gibi farklı eşyaların saklanıp sergilenmesini sağlamaları tercih edilme sıklıklarını artırıyor. 

Raflı mutfak dolabı çeşitleri arasında cam kapaklı olanlara da rastlanması mümkün. Camlı mutfak dolaplarının tercih edilmesi sayesinde depolama ihtiyacı karşılanırken mutfak dekorasyonu zenginleştirilebiliyor. Raflı mutfak dolapları cam ya da farklı materyallerden üretilen kapaklarla desteklendiğinde çevresel faktörlerin olumsuz etkileri sorun olmaktan çıkarılıyor. 

Çekmeceli Dolaplar ile Her Şey Elinizin Altında

Mutfaklar düzenli olduğunda mutfaklarda geçirilen zamanların konforu belirgin ölçüde yükselir. Çekmeceli mutfak dolapları kendi düzenini oturtmak, aradığı malzemeyi ya da mutfak gerecini hızlı bir şekilde bulmak isteyen kişilerin tercihlerindendir. Çekmece yapısının, kulplarının farklı tasarımlara sahip olması ile çekmeceli dolaplar dekorasyon tercihlerine katkı sunabilir.  

Ekmek dolabı olarak kullanılabilen bu mutfak dolapları kilerlerde de tercih edilebilir. Kiler gibi farklı malzemelerin depolandığı alanlara düzen getiren bu mobilya çeşitleri tek renkte ya da birden fazla rengin kullanıldığı tasarımlara sahip olabilir. Fonksiyonel olarak çeşitlenmeleri de mümkün. Çekmeceli dolaplar aynı zamanda raflı ve kapaklı özellik taşıyabiliyor. Böylece ihtiyaçlara yönelik en doğru tercihler yapılabiliyor. 

Hazır Mutfak Dolapları ile İhtiyaçlarınıza Yanıt Veren Dekorasyon

Mutfağını yenilemek, mutfak işlevlerini geliştirmek ve yeni bir dekorasyona imza atmak isteyenler için en pratik çözümlerden biri olan hazır mutfak dolapları, eskiyen dolapların yenilenmesini de sağlarlar. Üst ve alt bölümlerde kullanılabilen bu mutfak mobilyaları çok geniş bir renk skalasında üretilebilirler. Hâlihazırda dekorasyonu tamamlanmış mutfaklara ek olarak alındıklarında dekoratif anlamda uyum sağlarlar.

Hazır mutfak dolapları çekmeceli, kapaklı, raflı gibi farklı modellerde olabilirler. Raf aralıkları ayarlanabilir ve kullanım amaçları doğrultusunda raf aralığındaki mesafe doğru belirlenerek tercihlerin doğruluğu artırılabilir. Depolama alanı olarak önemli işlevselliğe sahip olan hazır mutfak dolapları beyaz, gri ve siyah gibi gelenekselleşmiş renklerde üretildiklerinde şık ve özenli bir görüntü sunarlar. Özellikle gri mutfak dolabı tercihleri son yıllarda giderek popülerleşmiştir.

Şık ve Kullanışlı Mutfak Rafları

Mutfaklardaki en işlevsel mobilyalar arasında yer alan mutfak rafı modeller birçok ihtiyaca yanıt verirken tasarım çeşitliliği mutfakların zevklere göre dekore edilmesini mümkün kılıyor. Duvara monte edilebildiği gibi zemine de koyulabilen mutfak rafları elektrikli mutfak aletlerini, mutfak ve sofra gereçlerini, kavanozları ve dekoratif objeleri konumlandırmak için cazip bir alan sunuyor. Tezgâh üstleri için tasarlanan modeller mutfakta çalışma konforunu ve keyfini yükseltiyor.

Hem Dekoratif Hem İşlevsel

Duvara monte mutfak rafları modellerine de zeminde konumlandırılanlara da rastlamanın mümkün olduğu mutfak rafı kategorisinde farklı malzemelerden üretilen, farklı tasarım çizgilerine sahip olan ürünler arasından seçim yapılabilir. Sepetli raflar, metal raflar, baharatlık rafları, dekoratif amaçlı raflar en sık tercih edilenler arasındadır. Mutfakların fonksiyonlarını destekleyen ve tasarımlarını iyileştiren mutfak rafı modelleri farklı ölçülerde üretildiğinden seçim sırasında tasarım kadar ölçülerin de dikkate alınması önemlidir.

Duvara Asılabilen Mutfak Rafları ile Alandan Kazanın

Mutfak duvar rafı modelleri sayesinde mutfak alanı kısıtlanmadan depolama ve saklama ihtiyaçları karşılanabiliyor. Dekoratif çizgilere sahip olan raflarda konumlandırılabilen aksesuarlar sayesinde mutfak dekorasyonunda kişiselleştirilme söz konusu olabiliyor. Ahşap ve MDF gibi farklı malzemelerden üretilen duvara monte mutfak rafı modelleri işlevselliği estetik ile buluşturuyor.

Mutfak masa sandalye takımlarının üzerinde de hazır mutfak dolaplarının üst kısmında da kullanılabilen duvara asılabilen raflar mutfaklardaki saklama alanlarını çeşitlendiriyor. Şık görünümleri sayesinde saklama ihtiyacı estetik bir şekilde karşılanıyor. 

Dolap İçi Raflarla Düzeninizi Oluşturun

Mutfak dolaplarında çok daha düzenli bir görünüm elde edilmesini sağlayan mutfak raf düzenleyici ürünler, işlevlerine en çok başvurulan organizerlerden biri. Rafı bulunmayan ya da raf arası mesafenin geniş olduğu mutfak dolaplarının düzenlenmesi zahmetli. Mutfak gereçlerinin düzensiz bir şekilde konumlandırılmasına sebep olan bu durum mutfak raf düzenleyici ürünlerle kolay bir şekilde tersine dönebiliyor. 

Modern Tasarımlı Mutfak Masaları

Mutfak mobilyaları dendiğinde akla ilk gelenlerden biri şüphesiz mutfak masaları . Mutfak masaları mutfaklarda geçirilen zamanın maksimum konforlu olmasına büyük katkı sağlıyor. Dekorasyona sunduğu katkılara ek olarak ailecek zaman geçirilmesi sırasında da sağladığı faydalar ile öne çıkan mutfak masaları birçok farklı tarzda karşımıza çıkıyor.

Vivense’nin geniş ürün yelpazesi içerisindeki sıklıkla ziyaret edilen mutfak masası kategorisi renkli mutfak masalarından katlanabilir masalara, yuvarlak mutfak masalarından tabureli mutfak masası çeşitlerine dek birçok ürüne ev sahipliği yapıyor. 

Dar Alanlarda Maksimum Konfor için Katlanır Mutfak Masaları

Katlanır mutfak masaları, en dar alanlara sahip olan mutfaklarda dahi konforlu bir deneyim anlamına gelir. İhtiyaç duyulduğunda pratik bir şekilde açılabilen katlanır mutfak masalarının ölçüleri de değişiklik gösterir. Duvara monte edilebilen ve açılıp kapanır özellikte olanlar da iki kanadı birden katlanır özellikte olanlar da farklı ihtiyaçlara yanıt niteliğindedir. 

Katlanabilir mutfak masaları; mutfak masa sandalye takımları içerisinde sunulabilir, tekli olarak satın alınabilir. Çok dar alanlarda katlanabilir mutfak sandalye modelleri ya da mutfak tabure modelleri ile kullanılabilir. Masa çevresine konumlandırılacak oturma alanları tercihi ihtiyaçlar doğrultusunda yapılmalıdır.

Farklı Formlara Sahip Mutfak Masaları ile Zevkinize Hitap Eden Mutfaklar

Mutfaklar zaman geçirildiğinde keyif alınması istenen, konfordan da ödün verilmeyen alanların başında gelir. Farklı tasarımlara sahip, farklı ölçülerde üretilen mutfak masaları arasından seçim yaparken beklentileri değerlendirmek bu nedenle son derece önemlidir.

Vivense.com online satış mağazasında mutfağınıza hareket katacak renkli mutfak masaları, sıkışıklık ihtimalini ortadan kaldıran katlanabilir mutfak masaları, keyifli sohbetlere konfor katan mutfak sandalye modelleri geniş bir çeşitlilikte sunuluyor. Mutfağınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm mutfak mobilya türleri Vivense farklıyla, uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuluyor. 

Şık ve Konforlu Mutfak Sandalyeleri & Tabureler

Mutfaklarda oturma alanları yaratılmasını sağlayan mutfak sandalyeleri ve tabureler, şık ve özgün tasarımları ile dekoratif beklentileri karşılıyor. Farklı ebatlarda, renklerde ve malzemelerde üretilebilen mutfak sandalye ve tabure modelleri dar alanlarda hareket kısıtlılığı yaratmayacak özelliklerde seçildiğinde konforlu bir deneyimi garantiliyor.

Mutfaklar için seçilen sandalye ve taburelerin uzun süreli kullanıma dayanacak kalitede olması kadar önemli bir diğer unsur, sık temizlemeye müsait özellikte olması. Nem oranının fazla olduğu mutfaklarda kolay temizlenebilir materyallerin tercih edilmesi fark yaratıyor. Mutfak sandalye kılıfı alternatiflerinin değerlendirilmesi ile de belli aralıklarla mutfak dekorasyonunun ambiyansı değiştirilebiliyor.

Vivense’nin geniş ürün yelpazesi içinde döşemeli, metal, ahşap, kumaş ve plastik materyallerden üretilen; sandalye, bar sandalyesi, bench ve tabure tiplerinde; ayak rengi ve kumaş özelliği farklılık gösteren oturma alanlarını keşfedebilirsiniz. Siz de Vivense farkıyla uygun mutfak dolabı fiyatları avantajlarından yararlanırken oturma alanı ihtiyacınızı karşılamak için fonksiyonel sandalye ve tabure çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Mutfak Dekorasyonunu Metal Sandalyeler ile Destekleyin

Ayakları ya da iskelet yapısı tamamen metalden üretilen metal mutfak sandalyeleri, minderlerle kullanıldığında son derece konforlu bir deneyim sunuyor. Modern çizgilere sahip bu mutfak mobilyaları farklı renklerle sunulduğundan dekorasyonu şık bir şekilde tamamlıyor. Materyal özelinde yüksek dayanıklılık sunmaları metal mutfak sandalyesi modellerinin tercih sıklığını artırıyor.

Sürprizlere Hazır Olmak için Mutfak Tabureleri

Kolay taşınabilmeleri, az yer kaplamaları ve genellikle üst üste konumlandırılabilen tasarımları sayesinde mutfak tabure modelleri son derece revaçta. Farklı tasarımları ile mutfak dekorasyonu ile dikkat çekici bir uyum yakalayan bu mutfak mobilyaları balkonlarda kahve molalarının konforunu katlayabiliyor. Gerekli durumlarda yemek odasında da kullanılabilmeleri onları son derece fonksiyonel tercihler arasına sokuyor.

Mutfak sandalyelerine ve taburelerine ek olarak mutfaklarda oturma alanı yaratmak isteyenlerin farklı alternatifler arasından seçim yapabilmeleri de mümkün. Modern ve etkileyici bir ambiyans yaratan mutfak bar sandalyeleri, mutfak bar tezgâhı çevresinde konumlandırılabiliyor. Mutfak bar tezgâhı sahip olduğu özellikler ile mutfak masalarına duyulan ihtiyacı azaltabiliyor. Farklı dekorasyon eğilimlerini yansıtmayı da sağladığından popülerliği giderek artıyor. 

Mutfaklarda öne çıkan oturma alanlarından biri de benchler. Çoklu oturuma sahip olacak şekilde ölçüleri değişebilen mutfak bench modelleri kullanılmadıklarında masa altında tutularak alan serbestliği yaratabiliyor. Renkli kumaşlara sahip döşemeleri sayesinde estetik görünümü bütünlemeleri kullanılma sıklıklarını artırıyor.

Hem Zevkinize Hem Bütçenize Uygun

Mutfakları gülümseten yaşam alanlarına çeviren mutfak mobilyaları uygun fiyatlar, geniş renk ve tasarım seçenekleri ile Vivense’de sizi bekliyor. Uygun mutfak dolabı fiyatları dendiğinde akıllara ilk gelen online alışveriş platformlarından olan Vivense hizmet kalitesi ile farkını ortaya koyuyor.

Mutfaklardaki depolama alanlarını artıran mutfak dolapları, mutfak dekorasyonunun en konforlu şekilde değiştirilmesini sağlayan hazır mutfak dolapları, konforlu zaman geçirmeyi sağlayan mutfak masa sandalye takımları ve dekorasyonu benzersiz kılan mutfak tekstili ürünleri arasından seçim yapmak ve zevkinizi gözler önüne sermek için siz de Vivense dünyasına adım atabilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL