FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Ürün Özelliği
  • Ölçü
  • İplik Cinsi
  • Renk
  • Fiyat Aralığı
BANYO HALISI
  • TL
1386 Ürün

Banyolarda düz mermer görüntüsünden kaçınmak için sıklıkla banyo halısı veya banyo paspası kullanılır. Banyo paspasları genelde daha küçük parçalar olurken banyo halıları daha büyük olur ve tek parça halinde kullanılır. Banyo paspasları sıklıkla klozet takımı gibi diğer ürünlerle kombine bir şekilde satılır. Banyo paspas seti veya banyo paspas takımı adı altında karşımıza çıkan bu kombine ürünler banyoda uyumlu bir görüntü elde etmek için sıklıkla tercih edilir.

Banyo klozet takımı olarak da satılan bu ürünler banyoların ayrılmaz bir parçasıdır. 5 li banyo paspas seti, 3 lü banyo paspası, banyo halı takımı gibi setler banyo uyumunuz için oldukça önemlidir. Diğer durumlarda seçiminizi banyonun rengini ve banyodaki diğer ürünleri göz önünde bulundurarak yapmalısınız. Yuvarlak banyo paspası banyonuza estetik bir görünüm kazandırırken modern banyo halıları antibakteriyel özellikleri ile sizin için daha sağlıklı bir ortam sağlıyor.

Klozet takımı modellerinde sıklıkla aranan özellikler kaymama özelliği ve su çekebilirliğidir. Güzel banyo paspasları, banyo sonrası üzerine bastığınızda akan suyu kolayca emer. Banyo paspaslarında kaymama özelliği hayati önem taşır. Sıcak bir banyo sonrası ortam oldukça nemli ve kaygan olur. İyi bir banyo halısı yere adeta yapışarak kayma riskini sıfıra indirir ve istenmeye kazaların önüne geçer. Bu nedenle ürününüzü satın alırken kaymaz banyo paspası olmasına dikkat etmelisiniz.

Birbirinden farklı banyo paspas modellerini ve banyo halısı modellerini Vivense'nin seçenek yelpazesi arasından bulabilirsiniz. En uygun klozet takımı fiyatları, banyo paspas fiyatları, banyo paspas seti fiyatları ile ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun seçimi kolayca yapabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri internetten sipariş verebilir veya Türkiye'nin birçok noktasında bulunan Vivense showroom'larında inceyerek satın alabilirsiniz. Üstelik Vivense Showroom'larında anlaşmalı iç mimarlarımızdan banyonuz ile ilgili dekorasyon fikirleri alabilir ve banyonuzu profesyonelce dizayn edebilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak için siz de Vivense'ye gelin.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.