FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Malzeme
  • Ürün Tipleri
  • Ürün Özelliği
  • Renk
  • Fiyat Aralığı
YAN SEHPA
  • TL
1298 Ürün
Oturma odaları ve salonların ince detayları olan yan sehpalar dekoratif özellikleriyle tercih edildiği gibi aynı zamanda bulundukları ortama ekstra alan açmalarıyla da bilinir. Oldukça yer kaplayan ve dağınık görüntü veren küçük detayları bir arada tutabilen yan sehpa modelleri ile siz de yaşam alanınızda kendiniz için özel bir köşe oluşturabilirsiniz.
Televizyon izlerken atıştırmalıklarınızı koyabileceğiniz koltuk yanı sehpalar, misafir karşılamalarının olmazsa olmazı köşe sehpalar ve koltuk sehpaları arasından eviniz için en uygun olanı tercih edebilir ve yaşam alanınızı daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz.
Yan sehpaların bir diğer özellikleri de dergi ve gazete gibi eşyaları düzen içinde saklaması ve sergilemesidir. Onlarca dergiyi şık bir şekilde muhafaza edebilen yan sehpa modelleri ayrıca oldukça şık bir dekorasyona sahip.
İstediğiniz fiyat aralığında arama yapmanızı sağlayan Vivense yan sehpa kategorisi onlarca yan sehpa modeli arasından sizin için en uygununu bulmanız için hazırlandı. Renk, büyüklük ve fonksiyon açısından onlarca ayrı alternatifi olan yan sehpalar arasında kolay taşınabilirlik özelliği olan tekerlekli yan sehpa modelleri de mevcut.
Yan sehpa modeli seçimi yaparken oturma grubunun model ve rengine ya da duvar rengine göre seçim yapmanızı öneririz. Tüm detayların beraber bir uyum içerisinde olduğu bir oda görüntüsü için onlarca model arasından seçiminizi yapabilirsiniz.
Hayalinizdeki oda görüntüsü için onlarca yan sehpa modeli arasından seçiminizi yapabilir ve evlerinizi güzelleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken yan sehpa modelleri arasından zevkinize göre en uygununu seçmek.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL