FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Oturum Yumuşaklığı
  • Ayak Malzemesi
  • Kumaş değiştirilebilir
  • Fiyat Aralığı
BERJER
  • TL
1638 Ürün
+6
+ Kumaş Rengi: Seçenekleri
+6
+ Kumaş Rengi: Seçenekleri
+6
+ Kumaş Rengi: Seçenekleri

Berjerlerin, tekli koltuk olmadığı konusunda ortak bir paydada buluşulması gereklidir. Tekli koltuklar, koltuk takımının aynısı olarak tabir edilen mobilyalardır. Tekli berjerlerse, daha farklı stil ve tarzların yansımaları olarak bilinirler. Türkiye’de 20. Yüzyılın başlarında kendini göstermeye başlayan bu tasarımların mazisi ise Avrupa’da daha eskiye dayanmaktadır.

Oturma odasını oluştururken neyi esas aldığınız ve neye göre dizayn ettiğiniz önemlidir. Duruşunuzu ortaya çıkarmak istiyorsanız, yaratıcı fikirlerin peşinde koşabilirsiniz. Rahatlık esas alınıyorsa, konforuyla yokmuşçasına orada bulunan koltuklar satın alabilirsiniz.

Daha sıra dışı bir şey istiyorsanız berjer koltuk modelleri, size bu sıra dışılığı sağlamaktadır. Berjer modelleri, 18. ve 20. Yüzyılın arasında sıkışıp kalmış bir modanın yansımalarıdır. Biraz retro havası, biraz da vintage havası yansıtıyor da denilebilir.

Tekli Berjer

Asil duruşlarıyla salonunuzun ihtişamını üst seviyelere taşıyan ve görkemiyle adeta nefes kesen berjerler, tarz sahibi olanların evlerinde yer edinmektedir. Berjer koltuklar, Fransızca bergére kelimesinden gelmektedir. Anlamı kadın çobandır. Eski zamanlarda oturan kişinin yüzünü şömine ateşinden ve cereyandan korumak için tasarlanan berjer koltuklar, günümüz çizgilerine uyarlanmıştır.

Berjer Koltuk Modelleri

Berjer koltuk modellerini, tarzınıze göre farklılaştırmak mümkün. Ufak bir yastık ile içi doldurulabilir veya yastıksız seçenekleriyle daha sade bir görünüm oluşturulabilir. Biraz kraliyet havası taşıyan bu koltukların daha otantik bir hava yarattığı hissi yadsınamaz. Cafe berjerlerin birçoğunu gidilen o hoş ve salaş mekanlarda da sıklıkla görebilirsiniz.

Benjer sandalyeler de gidilen cafelerde yerini edinmiş diğer ürünlerdir. Amerikan mutfağı izleri taşıyan evinize veya stüdyo tarzdaki evlerinize uygun fiyatlı berjerler alabilirsiniz.

Berjer koltuk modelleri, tekli berjer modelleri, berjer koltuk takımı, cafe berjer koltuk, ikili berjer ve daha fazlası için Vivense’yi ziyaret ederek geçmişten günümüze zaman yolculuğu yapan bu koltuklara göz gezdirebilirsiniz.

Berjer Fiyatları

Berjer koltuk fiyatları, seçtiğiniz modele ve takıma göre farklılık içerir. Sandalye berjerler ve tekli berjer modelleri arasındaki fiyat farklılıklarını site üzerinden takip edebilirsiniz. Tekli berjer ucuzluğunu özel kampanyalarla veya ilk ürün fırsatları eşliğinde yakalayabilirsiniz.

Berjer fiyatları, tasarımı sebebiyle tekli koltuklara nazaran daha uygun olabilir. Fonksiyonel işlevleri, tekli koltuklara göre daha azdır.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL