FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Ürün Tipleri
  • Renk
  • Fiyat Aralığı
DUVAR SAATİ
  • TL
140 Ürün
+2
Ölçü Seçenekleri

Ev ve ofis dekorasyonu söz konusu olduğunda duvarların nasıl göründüğü, hâkim ambiyans üzerinde büyük bir etkiye sahip olduğu için son derece önemlidir. Duvarlara hareket katan duvar saati modelleri ile iç mekânların atmosferi değiştirilebilir, evlerin karakteri şekillendirilebilir.

Boş duvarlar evin dekorasyonunun etkisini azaltabildiği gibi atmosferi olumsuz yönde etkileyebilir. Duvarda konumlandırılmak üzere özel olarak üretilen duvar saati modelleri tasarımları doğrultusunda pencerelere ve hatta kapılara da takılabilir. 

Tasarımsal detayları ne olursa olsun dikkatle seçilen bir duvar saati, evlerin dekoruna mükemmel bir katkı yapabilir. Bu gerçek, duvar saati modellerinde de çalışma mekanizmalarında da belirgin bir çeşitlilik ile karşılaşılmasını sağlar. Evlerinin dekorasyonuna kişisel beğenileriyle imza atmak isteyenlerin favori dekoratif obje tercihleri olarak öne çıkan duvar saatleri şıklıkla fonksiyonelliği birleştirir.

Duvar saatleri farklı materyaller kullanılarak imal edilebilir. Ahşap duvar saati, metal duvar saati ve cam duvar saati gibi ayrımlar malzeme farklılığından kaynaklanır. Malzemelerindeki çeşitlilik duvar saatinin kullanılacağı alanlardaki dekoratif stillerin değerlendirilmesini gerektirir. Örneğin ahşap duvar saati vintage ve endüstriyel stillere göre dizayn edilen alanlarda öne çıkarken metal duvar saati modelleri modern mekânların yıldızıdır. 

Sahip oldukları dönüştürücü etki duvar saatinin pek çok farklı alanda konumlandırılabilmesini sağlar. Salon için şık duvar saatleri ihtiyacı her zaman yoğun olurken ofis, yatak odası ve mutfak gibi alanlarda dekoratif saat dekorasyonu tamamlamanın pratik yoluna dönüşebilir.  

Zamanı takip etmekten daha fazlasını sunan duvar saatleri kullanımını tercih etmeyenler masa saati modellerine yönelebilir. Yan sehpalarda, şifonyerlerde, konsollarda ve hatta yemek masalarında şık bir etki sunan dekoratif masa saati, çeşitli dekoratif objelerle bir arada konumlandırıldığında alanların dikkat çekici unsuruna dönüşebilir.

Modern ve Şık Duvar Saati Modelleri

Modern ve şık duvar saatleri ile dekorasyonun tamamlanması ve elde edilen etkinin bir üst noktaya taşınması mümkün. Normalde boş olan duvarların yarattığı soğukluk hissini tam tersine çeviren duvar saati modelleri tek başlarına veya birbirinden tarz tablo ve pano modelleri ile birlikte konumlandırılabiliyor. Sahip oldukları stiller bu noktada son derece önemli. Birden fazla dekoratif obje birlikte kullanılacağı zaman renk, boyut ve stil gibi değişkenlerin değerlendirilmesi gerekiyor.

Birbirinden şık ve dikkat çekici duvar saati modelleri Vivense’de sizleri bekliyor. Tablo duvar saatleri, ahşap duvar saatleri, metal duvar saatleri ve daha fazlası için Vivense’yi ziyaret edebilir; ürünleri tür, renk ve ölçü bazında filtreleyerek yaşam alanlarınızın dekorasyonuna özgün bir dokunuşta bulunabilirsiniz.

Farklı Stillerde Duvar Saati Modelleri

Duvar saatleri, tasarım duvar saatleri konseptinde de farklı tarzları yansıtan özelliklerle de sunulabiliyor. Kullanılacakları alanlara özgü gereksinimler ve alanların özellikleri değerlendirildiğinde ambiyansı bütünleyen bir tarzda duvar saati seçmek mümkün olabiliyor. Duvar saatlerinin fonksiyonları ve dekoratif etkileri son derece çeşitli olduğundan hemen hemen tüm zevklere uyan bir alternatife ulaşılabilmesi mümkün hâle geliyor.

Modern Duvar Saatleri

Salon için şık duvar saatleri ile dekoratif saat modellerinin kesişiminde modern duvar saatleri yer alıyor. Şık ve zarif çizgiler taşıyan modern duvar saatleri farklı ölçülerde, renklerde ve şekillerde sunulabiliyor. Son yıllarda kare duvar saati gibi geometrik forma sahip olan modern duvar saatleri oldukça popüler. Büyük boy duvar saati modellerinde de modernizm etkisi belirgin ölçüde hissediliyor.  

Popülaritesi giderek artanlardan biri de fosforlu duvar saati. İddialı tercihlere sahip olanların beğenisini toplayan fosforlu duvar saati ambiyansta dönüşümü beraberinde getiriyor. Aynı şekilde 3d duvar saati ve resimli duvar saati modelleri revaçta olmaya devam ediyor.

Vintage Duvar Saati

Odalar için harika bir eklenti olma özelliği taşıyan vintage duvar saati modelleri, duvar kağıtları uygulanan bir duvarda konumlandırıldığında muazzam bir şıklığın kaynağına dönüşüyor. Geçmişten günümüze bir esintiye yaşam alanlarında yer vermek isteyenlerin tercihi olan vintage duvar saatleri, özenle dekore edilen ofislerde de yer buluyor. 

Retro Duvar Saati

Konumlandırıldıkları odanın en dikkat çekici alanının yaratılmasını sağlayan tercihlerden biri de retro duvar saati. Geçmişten günümüze eskimeyen bir tarz olarak öne çıkan retro, modern dekorasyonda da kendine yer buluyor. Süslü duvar saatleri ve taşlı duvar saatleri modellerine oranla daha sade ve ikonik çizgilere sahip olabilen retro duvar saati, küçük masa saati kullanmak isteyenlere yönelik modellerle de karşımıza çıkıyor.

Retro masa saati de dekorasyonda kişisel zevklerini yansıtmak isteyenlerin favorilerinden. Berjer, şifonyer ve kilim ile oluşturulan dingin alanlarda abajur modelleri ile mükemmel bir uyum sağlayabiliyor.

Klasik Duvar Saati

Farklı dekorasyon stillerine uyum sağlayan ve geleneksel çizgileri ile dikkat çekici bir şıklığa sahip olan klasik duvar saatleri çeşitli modellerde sunuluyor. Aynalı saat modelleri klasik tercihler yapmak isteyenlerin vazgeçilmezlerinden olurken askılı ve sarkaçlı saat modelleri salonlarda ambiyansı destekliyor.

Klasik duvar saati modelleri oturma odası mobilyaları ile uyum içerisinde kullanılabiliyor. Konumlandırılacakları duvarın genişliği ve yüksekliği doğrultusunda ebat seçimi yapıldığında hedeflenen estetik görünüm elde edilebiliyor.

Analog ve Dijital Duvar Saati Seçenekleri

Saatlerin çalışma mekanizmaları farklılık gösterebiliyor. Gelişen teknoloji ile birlikte dijital duvar saati ve dijital masa saati tercihleri çoğalmakla birlikte analog duvar saati ile analog masa saati kullanımı aynı hızla devam ediyor. Dekorasyonda elde edilmek istenen ambiyans doğrultusunda seçim yapıldığında kişisel zevklerin yansıması ile mekânlar güzelleştirilebiliyor.

Klasikten Vazgeçemeyenlerin Favorisi: Analog Duvar Saati

Ofislere ve evlere şık bir dokunuş sunmanın pratik bir yolu olarak öne çıkan analog saat modelleri hem geleneksel hem de modern esintilerde sunulabiliyor. Sayılar, akrep ve yelkovandan oluşan kadranının genellikle bir cam ile korumaya alındığı analog saatler farklı ebatlarda, renklerde ve tasarımsal detaylarla üretilebiliyor.  

Vintage, retro, klasik ve modern olmak üzere çeşitli stillere uygun modellerin bulunması ile yaşam alanlarında harmoni yaratılması mümkün oluyor.

Dijital Duvar Saati: Modern Dekorasyonun Yıldızı

Modern dekorasyonun yıldızı dijital duvar saati modelleri şık ve göz alıcı seçeneklerle sizlerle. Evlerde, iş yerlerinde, okullarda ve daha birçok mekânda zamanı takip etme sürecinde konforlu bir deneyim sunan dijital duvar saatleri, alanın farklı yerlerinde konumlandırılan dijital masa saatleri ile bütünlenen bir ambiyansın gözdesi oluyor.

Siz de Vivense’yi ziyaret ederek farklı boyutlara ve tasarımlara sahip olan analog ve dijital duvar saati modellerini inceleyebilir, iç mekânlarda yaratmak istediğiniz stil doğrultusunda tercihler yaparak kişisel zevkinizi dışa vurabilirsiniz. Duvar saati fiyatları özelinde filtreleme yaparak bütçenize en uygun alternatifleri değerlendirerek keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Alanınıza Uygun Boyutlarda Modeller

Duvar saati seçimi sırasında birçok unsurun göz önünde bulundurulması gerekir. Saatlerin çalışma mekanizmaları da renkleri de sahip oldukları tasarımsal çizgiler de ambiyansta yaratılan etkiyi şekillendirici güce sahiptir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer faktör de duvar saati ölçüleridir. Günümüzde hem dekoratif duvar saati hem de dekoratif masa saati modelleri geniş bir ölçü aralığında sunuluyor.

Büyük boy duvar saati modelleri tek başlarına geniş bir odanın öne çıkan seçimi olabilirken alternatif olarak 3 lü duvar saati kullanımı ile de şık bir görünüm sağlanabiliyor. Küçük odalarda küçük boy duvar saatleri ambiyansta sıkışıklığa yol açmadan fonksiyonel ve estetik beklentilerin karşılanmasını mümkün hâle getiriyor. 

Büyük Duvar Saati Modelleri ile Odaların Odak Noktasını Değiştirin

Odaların odak noktasını değiştirecek ve duvarlara hareket katacak bir aksesuar arayışındaysanız büyük duvar saati modelleri tam size göre! Koyu renkli duvarlarda beyaz duvar saati, açık renk duvarlarda ise koyu renkli olanlar zıt renklerin birlikteliğinin aykırı ve aynı oranda uyumlu etkisini gözler önüne seriyor. 

Geniş ve ferah mekânlarda, asılacakları duvarın büyüklüğüne göre farklı ebatlarda üretilen büyük duvar saati modelleri arasından seçim yapmak son derece şık bir görünümü beraberinde getirir. Hâkim stile uygun olduğunda yapılan tüm tercihler özgün bir etki sunabiliyor.

Alanın dar olması hâlinde küçük boy duvar saatlerinden yana seçim yapılması en doğrusu olarak kabul ediliyor. Aksi durumda odalarda ferah bir görünüm elde etmek zorlaşıyor. 

Dekoratif Duvar Saati Modelleri ile Özenli Bir Şıklık Yakalayın

Dekoratif duvar saati ve dekoratif masa saati çeşitleri ile evlerin farklı alanlarında özenli bir şıklık yakalanabiliyor. Dekorasyon stilini ve tasarımın gücünü parlatan dekoratif saatler farklı özelliklere sahip olabiliyor.

Led masa saati modellerinden resimli duvar saati çeşitlerine, askılı saat modellerinden tripod saat çeşitlerine dek uzanan alternatifler arasından seçim yapılırken renk, ebat, stil ve materyal farklılıklarının göz önünde bulundurulması gerekiyor.

Metal, Cam & Aynalı Duvar Saatleri

Duvar saatlerinin tasarımını öne çıkarırken stillerini etkileyen malzemeler, geniş bir çeşitliliğe sahip. Modern, klasik, retro, endüstriyel ve klasik stillere sahip saatler metal, cam ve aynalı saat olarak tasarlanabiliyor. 

Kullanılacakları odaların rengi, odalardaki mobilyaların stili, odaların kullanım amacı gibi faktörler duvar saatleri materyallerine karar verirken yol gösterici nitelik taşıyor.

Metal Duvar Saati ile İddianızı Zarif Bir Şekilde Ortaya Koyun

Evlere sofistike bir ambiyans katmanın en pratik yollarından biri metal duvar saati kullanımıdır. Basit tasarımlardan karmaşık olanlara dek birçok farklı modelde üretilen metal duvar saatleri, evlerinde endüstriyel esintiler isteyenlerin favori aksesuarları arasında yer alıyor. 

Endüstriyel şıklık yakalanmak istenen mekânlarda farklı boyutlarda ve tasarımlarda metal duvar saatleri tercih edilebilir. Oturma odası, salon, yatak odası ve çalışma odalarında pirinç, nikel, paslanmaz çelik gibi metal türlerinden imal edilen duvar saatleri zamanı takip etmenin şık bir yolunu sunabilir.

Minimalist Yaklaşım, Sadelikten Gelen İddia: Camlı Duvar Saati

Camlı duvar saati seçimleri her dönem popüler. Geleneksel çizgilerin modern yaklaşımlarla farklılaşmasının yansımalarını sunan cam duvar saati modelleri, sadelikten gelen iddiayı yansıtıyor. Renkli camlara sahip ya da kadran koruyucu olarak cam malzemelerin tercih edildiği saat modelleri işletmelerde de iş yerlerinde de evlerde de varlıklılarını sürdürüyor. 

Dar Alanlar Aynalı Duvar Saati ile Ferahlıyor

Ayna dekorasyonda derinlik algısı yaratan ve sunduğu etkiyle ortamlarda ferah bir görünüm sağlayan önemli bir unsurdur. Dekoratif aynalar farklı formlarda karşımıza çıkabilir ve ayna farklı objelerin tasarımında yer alabilir. Aynalı duvar saati, dekorasyonda ayna kullanmanın faydalarını deneyimlemek isteyenlerin favori dekoratif tercihlerinden biridir. 

Küçük ve gün ışığını sınırlı ölçüde alan mekânlarda ışığın eşit bir şekilde dağıtılmasını ve odaların olduğundan geniş görünmesini sağlayan aynalı saat modelleri, büyük odalarda dekorasyona sıcak bir etki katmak için de başvurulan yöntemlerden biri olma özelliği taşır. 

Onlarca Renk Seçeneği

Duvar saati kullanımının bu denli revaçta olmasının ardında saatlerin fonksiyonları kadar şıklıkları da vardır. Farklı renk seçenekleri ile sunulan duvar saatleri tek bir renkte ve tek bir malzeme ile üretilebileceği gibi çoklu renklerde ve birden fazla malzemenin harmanlanması ile de son hâllerine getirilebilir.

Beyaz duvar saatleri sıklıkla tercih ediliyor, farklı renklerle uyum içerisinde görünmeleri dekorasyon sırasında risk almak istemeyenlerin beyaz duvar saati modellerine yönelmesini sağlıyor.

Benzer şekilde gri duvar saati modelleri de gri rengin konforunu yaşamak isteyenlere hitap ediyor. Birçok farklı renkle kullanılabilen gri duvar saati; modernden klasiğe, retrodan endüstriyel dizayn esintileri taşıyan iç alanlara dek hoş bir hava katıyor.

Siyah renk asaleti ile dekorasyonda sıklıkla yer verilen renklerin başında geliyor. Söz konusu duvar saatleri olduğunda da durum değişmiyor. Siyah duvar saati modelleri hemen hemen her tonla muazzam bir uyum yakalanmasını mümkün kılarken riske girmek istemeyen kişilerin de hayatını kolaylaştırıyor. 

Siyah, gri ve beyaz duvar saati renklerinden yalnızca bazıları. Günümüzde çok daha iddialı ve spesifik renklerde duvar saati modellerine erişmek mümkün. Mor, pembe, yeşil ve çok renkli ürünler ambiyansı hareketlendirmek için pratik bir yol sunabiliyor. 

Aydınlatmalı & 3 Boyutlu Duvar Saati Çeşitleri

Aydınlatmalı dekoratif objelerin yıldızı parlıyor. Genel aydınlatmaya katkı sağlayan ve aynı zamanda loş bir ışıklandırmanın hâkim olduğu ortamlarda son derece şık bir etki yaratan aydınlatmalı duvar saatleri modern ve fütüristik stiller doğrultusunda dekore edilen mekânlar için uygun seçimler olarak değerlendiriliyor.

3 boyutlu objeler de aydınlatmalı olanlar kadar popüler. Mekânlarda derinlik algısını destekleyen, modern dekorasyonu tamamlayan ve şık bir görünüme sahip olan bu objeler dikkat çekici seçimler arasında yer alıyor. 3d duvar saati ahşap ve metal gibi farklı materyallerden üretilebildiğinden tercih sırasında kişisel beğeniler kadar dekorasyona uygunluklarının da değerlendirilmesi önem taşıyor. 

Çok Kullanışlı Masa Saatleri

Hem pratiklikleri hem de estetik görünümleri ile masa saati modelleri dekorasyonda en sık yer verilen objelerdendir. Akıllara ilk gelen fonksiyonları zamanı takip etmeyi mümkün hâle getirmeleri olsa da günümüzde dekoratif özellikleri daha ön plandadır.

Dekoratif masa saati modelleri geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Retro masa saati, led masa saati, küçük masa saati ve dekoratif masa saati gibi arayışların son derece yaygın olmasının ardında da masa saatlerinin çok yönlü etkisi bulunur.

Analog ya da dijital masa saati modelleri sade ya da gösterişli tasarımlarda sunulabilir. Konumlandırılacakları alanların dekorasyon özellikleri ve işlevleri masa saati seçimi sırasında yol gösterici olacaktır. Masa saatimi seçimi doğru yapıldığında bu aksesuarların faydaları maksimum ölçüde deneyimlenebilir.

Örneğin ofislerde veya çalışma masalarında kullanılacak olan dijital masa saatleri kişisel ihtiyaçları ve beklentileri karşılayacak şekilde seçildiğinde çalışma verimliliğini artırıcı etki sunabilir. Aynı şekilde dekoratif masa saati ihtiyacı duyulduğunda kişisel beğeniler göz önünde bulundurulduğunda ambiyans özgünleştirilebilir.

Vivense’de birbirinden şık ve kullanışlı masa saatleri geniş bir model çeşitliliği ile sunulur. Dekoratif masa saati, led masa saati ve retro masa saati… Siz de dekorasyon beklentinize uygun tercihler yapmak için Vivense’nin filtreleme opsiyonlarını kullanabilir, keyifli bir alışveriş deneyiminin avantajlarını yaşayabilirsiniz. Evinizin ambiyansını şık ve fonksiyonel ürünlerle tamamlarken Vivense’nin ayrıcalıkları ile buluşabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Askılı & Tripod Saatler

Ayaklı saat ve askılı saat modellerinin modası hiç geçmiyor. Zamanı takip etmenin şık yollarını sunan saat modelleri tasarımları doğrultusunda duvarda ya da zeminde konumlandırılabiliyor. Ayaklı saat modelleri şıklıkları kadar özgün çizgileri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Askılı saat modelleri zamansız bir şıklığın simgeleri olarak duvarlara hayat katıyor. 

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.