FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
  • TL
404 Ürün

Özenle hazırlanan yiyeceklerin ve içeceklerin kusursuzca sunulmasının keyfi paha biçilemez. Sunum ve servis setleri ile sevdiklerinize hazırladığınız enfes lezzetlerin keyfini artırabilirsiniz. İncelikli zevkinizi ortaya koymak ve sevdiklerinize verdiğiniz değeri somutlaştırmak için mükemmel sofralar hazırlamanıza yardımcı olacak sunum ve servis gereçlerine Vivense’den ulaşabilirsiniz. 

Yemek masalarının görünümü ve konforu söz konusu olduğunda sunum ve servis için kullanılan malzemelerin son derece önemli bir etkiye sahip olduğu biliniyor. Arkadaşlarla, aileyle ya da tek başına yenen yemeklerde gösterilen özenin somut yansımalarına dönüşen servis ve sunum gereçleri kişisel zevklerin yansıtılmasında da önemli bir rol üstleniyor. 

Yemekler, tatlılar, pastalar ve böreklerden aldıkları keyfi artıran bir deneyim yaşamak isteyenlerin bu denli özenli bir şekilde sunum ve servis gereçleri arasından seçim yapmasının ardında birçok neden bulunuyor. Yemekte geçirilen sürenin özel hissettiren anlara dönüşmesinin şık ve fonksiyonel eşlikçileri olan sunum ve servis setleri özenli seçimlere dönüştüğünde hafızalarda iz bırakıyor. 

Yalnızca özel akşam yemeklerinde değil günün her anı ayrıcalıklı hissettiren bir deneyim yaşamanın en pratik yollarını sunan sunum ve servis gereçleri ile siz de kahvenizden aldığınız bir yudumun, sohbetinize eşlik eden çayın, özenle hazırladığınız tatlıların keyfine daha çok varabilirsiniz. Çay saatlerini, kahvaltı ritüellerini ya da sıradan gibi görünen su içme deneyimini bir üst noktaya taşıyan sunum ve servis setlerini Vivense’de keşfedebilirsiniz.

Muhteşem Lezzetler için Servis Setleri

Harikulade lezzetlere, şık sunumlar yakışır. Sunumlar sırasında özenini yansıtmak ve her ikramda keyifli bir deneyim yaşamak isteyenlerin vazgeçilmezlerinden olan servis setleri hem işlevsel hem de dekoratif özellik taşıyor. Yemek hazırlama ve sunma aşamasında sağladıkları konfor ile de öne çıkan sunum servis seti modelleri sofralara şık bir dokunuşta bulunmaya yardımcı oluyor. 

Tasarımları ile dikkat çeken yemek takımları, zarif çizgileri ile öne çıkan çatak bıçak takımı çeşitleri, leziz pastalara yakışan şık pasta takımları ve kahve ikramına yüklenen anlamı yansıtan fincan takımı modelleri ile siz de lezzetlerinizi kusursuz bir şekilde sunmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ahşap, metal, bambu, deri, porselen, cam ve seramik gibi farklı malzemelerden üretilen servis ve sunum gereçleri çeşitlilikleri ile günün her anı yanınızda. Sunum tabağı, servis tabağı, kahve bardağı, kahvaltı servis tabağı gibi ürün gruplarını kapsayan servis setleri ile siz de akıllarda iz bırakan sofralara imza atabilirsiniz.

Yemek Takımları

Porselen, Bone China, seramik, emaye ve cam gibi farklı materyaller kullanılarak üretilen yemek takımları her evin olmazsa olmazı. 1, 4, 6 ve 12 kişilik yemek takımları yemeklerin şık bir şekilde sunulması ve konforlu bir şekilde tüketilmesi amacıyla farklı parçalardan oluşuyor. Yemek takımının üretildiği malzeme yemek takımlarının işlevlerini de tarzını da değiştirebiliyor. Dayanıklı materyallerden üretilenlerin tercih edilmesi uzun süreli bir kullanım anlamına geliyor. 

Yemek odalarının ve mutfak dekorasyonunun en önemli unsurlarından biri olarak kabul edilen yemek takımları servis tabağı, pasta tabağı, komposto kasesi, sunum tabağı, tuzluk ve biberlik gibi ihtiyaç duyulan tüm ürünlere bir arada ulaşılabilmesini sağlıyor. Aynı tasarıma sahip farklı gereçlerin bir arada sunulması şık servisler yapılmasını garantiliyor. 

Yemek takımı seçerken ihtiyaçların değerlendirilmesi önem taşıyor. Kalabalık misafirleri ağırlama alışkanlığına sahip olunması çok parçalı takımların seçilmesini zorunlu hâle getirirken genellikle kısıtlı sayıda misafir ağırlayanlar az parçalı modellere yönelebilir.

Kahvaltı Takımları

Güne leziz bir kahvaltı ile başlama alışkanlığına sahip olanların vazgeçemediği servis setlerinden biri de kahvaltı takımlarıdır. Birbirinden renkli sunumluk tabaklar, kupa bardak çeşitleri, servis tabakları gibi gereçlerden oluşabilen kahvaltı takımlarının tasarımları tercih edilen takıma bağlı olarak değişiklik gösterir. 

Tek başına ya da aile ile kahvaltı yapanların ihtiyaçlarına yönelik olarak farklı parça sayılarında tasarlanan kahvaltı takımlarının üretiminde bambu, cam, porselen gibi çeşitli materyaller tercih edilebilir. İmal edildikleri malzemeler takımların stillerinde farklılığa neden olur.

Kahvaltı takımları değişik içeriklerle sunulabilir. Bazı kahvaltı takımları çay bardağı, kupa bardak ve çay fincanı gibi gereçleri barındırabilirken bazıları kahvaltı sunum tabakları ile sınırlı olabilir.

Pasta Takımları

En sevilen ve özenle hazırlanan tatlıların servisi sırasında pasta tabağı kullanımı yaygın bir tercihtir. Farklı renk, desen ve ebatlarda üretilebilen pasta takımları sofralarını renklendirmek isteyenlerin beğenilerine hitap edecek çeşitlilikte sunulur. Tek kişilik, üç kişilik ve altı kişilik pasta takımları seramik ve porselen gibi şık ve sağlıklı materyallerden üretilir. 

Farklı desenlerde, renklerde ve formlarda üretilebilen yemek, kahvaltı ve pasta takımları arasından siz de ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun modelleri Vivense’de keşfedebilirsiniz. Kahvaltı keyfinizi artıracak kahve fincanı, kupa bardak, ahşap servis tabağı gibi ürünleri de Vivense’nin sunduğu ayrıcalıklarla satın alabilirsiniz. 

Su Takımları

Şık tasarıma sahip, kullanım konforu yüksek ve kolay temizlenebilen su takımları özenli servislerden vazgeçmeyenlerin beklentilerine yanıt veriyor. Bardak ve sürahi gibi su servisinde elzem gereçlerden oluşan su takımları evlerde sıklıkla kullanılan züccaciye eşyaları arasında yer alıyor. 

Su takımlarında bulunan bardak sayısı ve sürahilerin kapasitesi değişebiliyor. Kapaklı sürahiler, karaflar, klasik sürahiler, bardaklı karaf setleri gibi seçeneklerle sunulan su takımları kişisel beğeniler doğrultusunda seçim yapılmasını sağlayan bir çeşitlilikle sunuluyor. 

Su takımı seçerken ikramda bulunulacak kişi sayısının da ikramın konseptinin de değerlendirilmesi gerekiyor. Zarif tasarımları olan su takımları genellikle yemek sofralarında yer bulurken günlük kullanım için tercih edilenlerin renk ve form çeşitlilikleri dikkat çekiyor.

Bardaklar ve Kadehler

Su ve içecek servisini yapabilmek için gereken temel mutfak eşyalarından biri bardaklardır. Bardak çeşitleri son derece fazladır. Servis edilecek içecek çeşidi doğrultusunda bardakların üretildiği materyaller de bardakların tasarımları da değişiklik gösterebilir.

Sıcak içeceklerin servisinde kullanılan bardaklar genellikle ısı iletkenliği az olan malzemelerden üretilir. Tutma sırasında elin yanmamasının yanı sıra içerisindeki sıvının ısısının da korunmasını sağlayan bardak çeşitleri renk ve tasarım açısından birbirlerinden ayrılır. Kupa bardak sıcak içeceklerin servisinde sıklıkla tercih edilen türler arasındadır. 

İçeceklerin ısısının muhafaza edilmesi istendiğinde ise termos bardak çeşitleri öne çıkar. Bardak termos çeşitlerinin iç yüzeyleri içeceklerin sıcaklığının ya da soğukluğunun korunması için paslanmaz çelikten üretilir. 

Sürahiler

Saplı, kapaklı ve farklı tasarım çizgilerine sahip olan sürahiler hem su hem de içecek servis edilmesini sağlayan züccaciye eşyaları olarak her evde yer buluyor. İçeceklerin servisinin şık ve hijyenik şekilde yapılmasını sağlayan sürahi modelleri kullanışlı özellikleri ile kullanım deneyimini maksimize ediyor.

Kapaklı sürahiler içeceklerin toz gibi partiküller yüzünden kirlenmesini engelliyor. Saplı sürahiler servis sırasında güvenli bir kullanım deneyimi sunuyor. Cam, bakır, porselen ve seramik gibi farklı materyallerden üretilenler ise değişen beğenilere yanıt veren çeşitlilik ile sunuluyor. 

Tepsiler, Standlar ve Kalıplar

Yaratıcılığı ve özeni sergilemenin en keyifli yollarından biri de sunum hazırlamaktır. Birbirinden lezzetli yiyecek ve içeceklerin eksiksiz şekilde servis edilmesinin yanı sıra dikkat çekici bir özenle sunulması ayrıcalıklı hissettiren bir deneyim yaşatır. 

Yiyeceklerin ve içeceklerin özgün bir şekilde servis edilmesi için birbirinden renkli ve şık tepsiler, standlar, kalıplar kullanılarak unutulmaz bir sunum hazırlanabilir. Bambu, porselen, metal, ahşap, alüminyum ve deri gibi farklı materyaller kullanılarak tasarlanan tepsiler, standlar ve kalıplar ile misafir ağırlamak da günü keyifle tamamlamak da mümkün olabilir.

Cam Sunum Tabakları Kullanarak Şık ve Özenli Sunumlar Hazırlanabilir

Camın başrolde olduğu sunumlar son derece şık ve özenli bir görünümü beraberinde getirir. Meyvelerden keklere, dilim pastalardan peynirlere birçok yiyecek ve atıştırmalığı sunarken tercih edilen cam sunum tabakları stand ve tepsi formunda olabilir. Farklı tasarımlara sahip cam sunum tabakları zarif görünümlerinin yanı sıra modern ambiyansı destekleyici etkileri ile de sıklıkla tercih edilir.

Çeşitli renk ve formlarda sunulan cam stand çeşitleri mutfaklarda dekoratif amaçlarla da konumlandırılabilir. Mutfak masası üzerinde meyvelerin ve atıştırmalıkların sergilendiği cam standlar ambiyansa sıcaklık katabilir. 

Tepsi Seçerken Beğeniler Önceliklendirilmeli

Tepsiler artık yalnızca tabak ve bardakların taşınması için kullanılan bir gereç olmaktan çok daha fazlasını ifade ediyor. Mermer, ahşap ve porselen gibi iddialı materyallerden üretilmeleri, desen çeşitlilikleri ve zarif çizgileri tepsilerin fonksiyonelliğin yanı sıra dekoratif etkiyle de dikkat çekmesini sağlıyor. 

Özenle hazırlanan sunumların taçlandırılmasını sağlayan tepsiler yuvarlak, kare, asimetrik veya dikdörtgen formları ile hem akşam yemeklerinin hem de çay saatlerinin yıldızına dönüşebiliyor.

Çatal Kaşık Bıçak Setleri

Yemeklerin hazırlanması, hazırlanan yemeklerin servis edilmesi ve tüketilmesi sırasında kullanılan çatal kaşık seti modelleri her zevke hitap edecek çeşitlilikte sunuluyor. Geleneksel olarak çeyiz alışverişi sırasında alınması öncelikli gereçler arasında yer bulan çatal bıçak takımı modelleri, Vivense’de ayrıcalıklı alternatiflerle sizlerle buluşturuluyor. 

Çatal kaşık bıçak ve servis setlerindeki tüm parçaların ayrı ayrı temin edilmesi mümkün. Çatal kaşık takımı ve bıçak setleri değişen ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde 4 kişilik, 6 kişilik, 8 kişilik ve 12 kişilik opsiyonlarla sunuluyor. Çelik, ahşap, ahşap ve çelik gibi materyaller kullanılarak üretilen çatal kaşık bıçak setleri kaplama ve renk olarak da farklılık gösterebiliyor.

Mükellef sofralarda yer verilen çatal bıçak seti, spesifik amaçlar doğrultusunda yalnızca çatal ve bıçak içerecek şekilde de özelleşebiliyor. Et çatalı ve et bıçağı setleri, bıçak setleri, çatal setleri ihtiyaçlara en uygun çözümlerle buluşulmasını mümkün hâle getiriyor.

Çay Kahve Gereçleri

Çay ve kahve keyfini mükemmel bir deneyime dönüştüren çay kahve gereçleri klasik, modern ve retro tasarım çizgileri ile öne çıkan mutfak eşyaları arasında yer alıyor. Sıcak içeceklerin tüketilmesi sırasında konforu maksimize eden, sunumların şıklığını artırmaya yönelik dizayn edilen ve aynı zamanda molaların keyfini artıran çay ve kahve gereçleri sahip oldukları çeşitlilikle dikkat çekiyor.

Renkli Fincan Takımı Modelleri ile Molalarda Enerjinizi Yükseltin

Renkli fincan takımı modelleri ile siz de çay ve kahve molalarınıza neşe katabilir, enerjinizi yükseltebilirsiniz. Misafirlerinize yaptığınız ikramlarda kişisel beğenilerinizi öne çıkaran seçimlerinizi yansıtabilir, şık ve özenli sunumlarla akıllarda kalabilirsiniz. Porselen, seramik, cam, mermer gibi farklı materyallerden üretilen renkli fincan takımı modelleri arasından siz de favorinizi belirleyebilirsiniz.

Geleneksel ve Özgün Çay Bardağı Modelleri Sizi Bekliyor 

Tüm bardak çeşitleri içinde en popülerlerden biri de çay bardağı çeşitleridir. Geçmişten günümüze ince belli çay bardağı çeşitleri sıklıkla tercih edilmekle birlikte son yıllarda farklı tasarımlara sahip çay bardakları da dikkat çekmektedir. Siz de beğeninize uygun çay bardağı modelleri arasından seçim yaparak çayınızı keyifle yudumlayabilirsiniz.

Vivense’de çay ve kahve keyfinizi eksiksiz hâle getirecek çay ve kahve gereçleri arasından zevkinize en uygun olanları bulabileceğiniz Vivense’de ürünlerin materyallerini, renklerini, tiplerini ve fiyat aralığını filtreleyebilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.