FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Marka
  • Ürün Özelliği
  • Ölçü
  • Desen
  • Renk
  • Fiyat Aralığı
MAKİNE HALISI
  • TL
10000+ Ürün
+2
Ölçü Seçenekleri

Eski zamanlarda halı üretimi çok miktarda emek ve zaman gerektiren bir işti. İnsanlar, tezgahlarda halıları ilmek ilmek dokurdu. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber insan gücünün yerini makineler almıştır. Makineler insanların halı dokuma tekniklerini taklit ederek halı dokusunun makineler vasıtasıyla oluşmasını sağlar. El dokuması halılardan farklı olarak makine halılarında ilmeler U veya V biçimindeki iplik parçalarıdır. Ek olarak makine halılarında halının daha sağlam olması ve kaymaması için jüt, pamuk ve keten gibi dolgu iplikleri de kullanılır. Makine halıları, el dokuması halılara oranla daha hızlı üretildiğinden ve daha az emek gerektirdiğinden fiyat olarak çok daha uygundur. Makine halısı ile aynı kaliteyi evinizde çok daha uygun fiyatlara yaşayabilir ve evinizi en güzel şekilde dekore edebilirsiniz.

Halılar evlerimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Salon, mutfak ve hatta banyoda bile halılar kullanılır. Halılar genellikle dekoratif ve estetik sebeplerle kullanılmakla beraber kullanıldıkları odaya göre farklı yapı ve desenlerde olabilirler. Banyo halılarında su çeken malzemeler kullanılırken mutfak halılarında temizlemesi kolay malzemeler kullanılır. Salon halılarında ise dekorasyon ön planda olduğundan desenler ve renkler daha belirgin bir şekilde ortaya çıkar.

İstediğiniz makine halısı modelini Vivense'nin geniş seçenek yelpazesi arasından bulabilir ve evinizi dekore etmeye hemen başlayabilirsiniz. Birbirinden güzel makine halıları Vivense'de sizleri bekliyor. İsterseniz Vivense internet sitesi üzerinden online sipariş verebilir ve kapınızda teslim alabilirsiniz. İsterseniz de Türkiye'nin birçok farklı noktasında bulunan Vivense showroom'larını ziyaret ederek ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz. Ayrıca Vivense showroom'larımızdaki anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonu ile ilgili profesyonel destek alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, siz de Vivense'ye gelin ve farkı yaşayın.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL