FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Ürün Tipleri
  • Renk
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
  • TL
314 Ürün
+4
Takım İçeriği Seçenekleri
+2
Kaç Kişilik Seçenekleri
+4
Takım İçeriği Seçenekleri
+2
Takım İçeriği Seçenekleri
+4
Takım İçeriği Seçenekleri
+4
Takım İçeriği Seçenekleri

Bahçede, verandada ya da balkonda günün keyfini artırmak mümkün. Açık alanlarda konforlu ve bir o kadar da güzel vakitler geçirmeyi sağlayan birbirinden şık bahçe mobilyası alternatifleri ile siz de yaşam alanlarınıza dekorasyon zevkinizi yansıtabilirsiniz. Dekore edeceğiniz dış alanın ebatları doğrultusunda bahçe takımı çeşitleri arasından seçiminizi yapabilir, en yoğun günlerde huzurlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Yılın dört mevsimi kullanıma uygun olan plastik ya da dayanıklılığı ve dekorasyona kattığı sıcaklık ile tercih edilen ahşap gibi materyallerden üretilen bahçe mobilyaları farklı kombinasyonlarda satışa sunulur. Bahçe masa sandalye takımları kadar tekli olarak satışa sunulabilen bahçe balkon mobilyaları da oldukça revaçtadır. Bahçelerin ve/veya balkonların alanı, bu mekânlarda zaman geçirecek kişi sayısı ve mekânların kullanım amacı, tercih edilen bahçe mobilyası çeşitleri üzerinde etkili oluyor. 

Evlerin, iş yerlerinin ve işletmelerin açık alanlarında geçirilen vakti konforlu ve güvenli kılmak için özel olarak tasarlanmış şık ve işlevsel bahçe mobilyası çeşitleri Vivense ayrıcalıklarıyla sizlerle buluşturuluyor. Dilerseniz balkon masa sandalye ihtiyaçlarınızı tekli olarak temin edebilir, dilerseniz balkon takımı çeşitleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Farklı genişlikteki alanlarda konumlandırabileceğiniz ölçü aralıklarında sunulan balkon mobilyası alternatifleri ile kendi özel alanınıza zevkinizle damga vurabilirsiniz.

Vivense’de bahçe mobilyası çeşitleri dışında balkonlarınızda ve bahçelerinizde geçirdiğiniz zamanın konforunu artıran bahçe aksesuarlarını da hızlı bir şekilde keşfedebilirsiniz. Bahçenizin sınırlarını şıklıkla belirlemenizi sağlayan çitler, bahçenizde konumlandırdığınız salıncakların konforunu yükselten minder takımları, bahçenizin misafirleri kuşların konaklayabilecekleri kuş yuvaları Vivense ayrıcalıkları ile sizlerle buluşturuluyor. 

Bahçe dekorasyonunuzu bir üst seviyeye taşırken, bahçenizde geçirdiğiniz zamanın konforunu artırmak için değerlendirebileceğiniz birbirinden şık ve fonksiyonel bahçe aydınlatmaları için de adresiniz Vivense. Evinizin iç ve dış alanlarında keyifli ve konforlu dekorasyon tercihlerini yapmak isterseniz Vivense’yi ziyaret etmeniz yeterli.

Keyifli Anları Taçlandıran Bahçe & Balkon Mobilyaları

Evlerin ya da işletmelerin bahçeleri kadar balkonları da soluklanmak ve güne güzellik katmak için ideal fırsatı sunuyor. Tek başınıza, misafirlerinizle ya da ailenizle temiz hava alıp anın tadını çıkarmak için ayırdığınız vaktin konforunu ve keyfini artıran bahçe balkon mobilyaları geniş bir çeşitlilikte sunuluyor. Takım ya da tekli olarak satın alabileceğiniz bahçe ve balkon mobilyaları farklı beklentilere ve tarzlara hitap ediyor. 

Bahçe ve balkonlar için tercih edilebilen masa ve sandalyeler kadar balkon masa sandalye takımı çeşitleri de talep görüyor. Dış mekânların alanı göz önünde bulundurularak yapılan tercihler uzun zaman sürecek yüksek bir memnuniyet sunabiliyor. Bahçe ve balkon mobilyaları fonksiyon ve tasarım noktasında birbirinden ayrıldığı için her zevke uygun alternatifleri değerlendirmek kolaylaşıyor. 

Günün yorgunluğunu atmak için ideal tercihlerden olan konforlu bir sedir, ailenizle temiz havada zaman geçirmek için bahçe koltukları ya da yalnızca aydınlatma ihtiyacınızı karşılamak için bahçe ve balkon aydınlatmaları… Yaşam alanlarınızın dekorasyonunu zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre tamamlamanızı sağlayan balkon ve bahçe mobilyası alternatifleri arasından seçiminizi yapmak için siz de hemen Vivense ayrıcalıklarını keşfedebilirsiniz.

Vivense’de dış mekânlar için hem şık hem de konforlu mobilyaları saniyeler içerisinde inceleyebilirsiniz. Mobilyaları kullanacağınız mevsim şartları doğrultusunda plastik bahçe mobilyaları da korunaklı bahçe ve balkonlar için ahşap balkon masa sandalye çeşitleri de Vivense ayrıcalıkları ile sizlerle buluşturuluyor. Filtreleme seçeneklerini kullanarak tam da ihtiyacınız olan o ürünlere hemen ulaşabilirsiniz. 

Her Zevke Göre Balkon & Bahçe Masa Takımları

İlkbahar ve yaz aylarının en keyifli aktivitelerinin başında balkon ve/veya bahçelerde zaman geçirmek geliyor. Sevilen kişilerle açık havanın ferah atmosferinde geçirilen zamanın konforunu artıran balkon ve bahçe mobilyaları söz konusu olduğunda balkon masa sandalye takımı en yaygın tercihler olarak öne çıkıyor.

Geniş bahçeler kadar alanı kısıtlı balkonlar için de ihtiyaç duyulan balkon masa sandalye takımları, şık dizaynları ve beğenilere hitap eden renkleri ile dış mekân atmosferini şekillendiriyor. Balkon masa sandalye takımı seçimi sırasında birçok unsurun değerlendirilmesi gerekiyor. Mobilyaların ebatları, kaç kişilik bahçe masa sandalye takımı ihtiyacı duyulduğu, bahçe mobilyasının üretildiği materyal, ürünlerin kullanılacağı mevsim, renk ve tasarım tarzı göz önünde bulundurularak seçim yapılması duyulan memnuniyeti etkileyebiliyor. 

2 kişilik balkon masa ve sandalye takımları alanı dar balkonlarda konforlu bir deneyim yaşatırken geniş bahçelerde 6 kişilik bahçe masa sandalye takımları ideal tercihler olarak öne çıkıyor. Ahşap ve plastik gibi dayanıklı materyallerden üretilen bahçe yemek masası takımlarının tasarımları son dönemde artan bir çeşitlilikle karşımıza çıkıyor. 

Günümüzde bistro ve balkon setleri giderek popüler hâle geliyor. Balkonda, piknikte ve kamplarda kullanıma uygun modellerin bulunması genellikle iki veya dört kişilik olarak tasarlanan bu dış mekân mobilyalarının tercih sıklığını artırıyor. Klasik, rustik, spor ve modern tasarımlara sahip olan bistro ve balkon setleri şıklıkları ile beğenilerin odağında yer alıyor. Katlanabilir forma sahip olanlar alan sorunu yaşanan mekânlarda konforlu çözümlerle buluşulmasına yardımcı oluyor. 

Birbirinden Şık Divan & Sedir Modelleri

Balkonlarda ve bahçelerde şık bir dekorasyonu garantileyen divan ve sedirler konforlu oturma alanları yaratmak için ideal seçimler arasında yer alır. Yastıkları çıkarılabilen, iskeletleri ahşap ve metal gibi farklı malzemelerden üretilebilen divan ve sedir modelleri, sahip olunan alan genişliği doğrultusunda duvara yaslanabilen işlevsel mobilya çeşitleri arasındadır. 

Divan ve sedir modelleri tek, iki veya üç kişilik olarak sunulabilir. Seçim sırasında kaç kişilik bir oturma alanına ihtiyaç duyulduğunun değerlendirilmesi önemlidir. Renk bakımından da geniş bir çeşitlilikle sunulduklarından dekoratif beğenilerin önceliklendirilmesi ile en şık sonuçlara ulaşmak mümkündür. 

Vivense’de bahçe ve balkon dekorasyonunu tamamlarken konforlu oturma alanları ile buluşmanızı sağlayan divan ve sedir modelleri pek çok farklı tarza uyum sağlayan alternatiflerle sunulur. Siz de ihtiyaç duyduğunuz sedir boyutlarını, minderlerin oturum yumuşaklığını ve tercih ettiğiniz kumaş materyali türünü seçerek Vivense’de size en uygun divan modellerini saniyeler içerisinde görüntüleyebilir, avantajlı fiyatlarla alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İhtiyaca Göre Ahşap, Metal ve Plastik Bahçe Mobilyaları

Bahçe mobilyaları fonksiyon, tasarım, renk ve ölçü bakımından birbirinden ayrılır. Modellerin fiyatları ve dekoratif etkileri üzerinde farklılık yaratan bu değişkenler arasında materyal de bulunur. Metal, ahşap ve plastik gibi farklı özelliklere ve avantajlara sahip olan materyaller açık havada kullanıma uygun niteliklere sahiptir. 

Ahşap bahçe mobilyaları, ahşap materyalin doğası gereği dekorasyonda sıcak bir etki yaratır ve doğal bir görünüm sunar. Estetik beklentileri karşılayan ahşap bahçe mobilyaları aynı zamanda oldukça dayanıklıdır. Açık hava koşullarında kullanıma uygun olan ahşap bahçe mobilyası çeşitleri renk, doku ve tasarım olarak farklılık gösterebilir. 

Plastik, bahçe ve balkon mobilyası üretiminde en sık kullanılan materyallerin başında gelir. Hafif olması ve uzun süreli kullanım için ideal nitelik taşıması bahçe oturma grubu ve bahçe masa sandalye takımı gibi balkon mobilyası çeşitlerinin plastikten üretilebilmesi ile sonuçlanır. Plastik kolay temizlenebilen bir materyal olduğundan hijyen beklentisinin karşılanmasına da yardımcı olur.

Metal, dekorasyonda kullanım sıklığı son yıllarda artan ve hem dayanıklı hem de çok şık görünen bir malzemedir. Farklı renklerde sunulabilen metal bahçe mobilyası çeşitleri modern ve endüstriyel dekorasyon tarzına ulaşmak isteyenlerin favorileri arasındadır. 

Bahçenizi Güzelleştirecek Aksesuarlar

Bahçe masa setleri, bahçe koltuk takımı ve divan yatak gibi mobilya çeşitleri bahçelerin konforunu artırmak için ideal seçimler olsa da bahçelerde geçirilen zamanın kalitesini artıran bahçe aksesuarlarının öneminin göz ardı edilmemesi gerekiyor. 

Sıcak ve güneşli günlerde bahçe keyfini artıran, dış mekânların çevrelenmesini sağlayan, bahçelerde yer verilen salıncakları rahat kılan bahçe aksesuarları arasından seçim yaparak siz de bahçenizi kusursuz hâle getirebilirsiniz. 

Bahçe aksesuarları geniş bir çeşitlilikte karşımıza çıkıyor. Konforlu zaman geçirirken güneş ışınlarının yakıcı etkilerinden korunmayı sağlayan balkon ve bahçe şemsiyeleri, zemin dekorasyonunu iyileştiren yer döşemeleri, bahçeyi çevreleyen çitler, farklı yumuşaklıkta kamp yatakları, dekorasyona şıklık katan salıncak minderleri, konforu yükselten minder takımları, çocukların kalbini kazanan çocuk oyun evleri ve şık kamelyalar öne çıkan bahçe aksesuarları arasında yer alıyor. 

Dekorasyonu tamamlarken bahçelere kişisel beğenileri yansıtmayı sağlayan, konforu ve keyfi artıran bahçe aksesuarları ile siz de bahçenizi güzelleştirebilir, detaylardan gelen şıklığın keyfini sürebilirsiniz. Vivense’nin geniş ürün yelpazesi içinde bahçenizi özgünleştirecek aksesuarlar bir tık uzağınızda.

Geceleri Aydınlatan Bahçe Aydınlatma Ürünleri

Bahçe dekorasyonu, bahçe aydınlatma ürünlerinden ayrı düşünülemez. Bahçe aydınlatma ürünleri hem farklı tasarımları ile gün ışığında dekorasyonu bütünleyici bir etki yaratır hem de karanlık çöktüğünde katmanlı aydınlatma yapılmasını sağlayarak açık alanlarda hareket ederken olası kazaların engellenmesine yardımcı olur.

Aydınlatılmak istenen bahçenin ve/veya balkonun alanı, dekorasyonu ve mimari yapısı doğrultusunda seçilen fener, sarkıt, yol aydınlatması ve aplik lamba gibi bahçe aydınlatması modelleri ile siz de dış mekânlarda dikkat çekici bir etki yaratabilirsiniz. Tercih ettiğiniz aydınlatma aksesuarının türü ve özelliği doğrultusunda bahçe aydınlatmasının tüm avantajlarını yaşayabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun tercih ettiğiniz bahçe aydınlatması aksesuarları sayesinde şu avantajları deneyimleyebilirsiniz:

İdeal şekilde aydınlatılan bahçelerde daha geniş bir görüş alanına sahip olarak gezebilirsiniz. Karanlığın çöktüğü akşam ve gece saatlerinde daha dikkatli hareket etmeyi sağlayan bahçe aydınlatma ürünleri ile yürüyüş yollarını görünür hâle getirmek mümkündür.

Aydınlatma aksesuarlarının kullanımı bahçenin güzelliğinin ve bahçe için yapılan dekoratif tercihlerin öne çıkmasını sağlamanın en pratik yollarının başında gelir. Bahçelerin odak noktasını öne çıkaran aydınlatma ürünleri ile siz de bahçenizin özgünlüğünü gözler önüne serebilirsiniz.

Aydınlatma doğru yapıldığında bahçede daha konforlu ve keyifli vakit geçirmek kolaylaşır. Bahçede yemek yemek, sohbet etmek ya da kitap okumak konforlu hâle gelir. 

Bahçe aydınlatması ile elde edilecek önemli avantajlardan biri güvenliğin artırılmasıdır. Aydınlatılan dış mekânlar, özel alanlara olası girişleri caydırıcı etki yaratır. 

Siz de bahçe dekorasyonunuzu tamamlamak ve bahçede geçirdiğiniz zamanın keyfini artırmak isterseniz Vivense’nin bahçe aydınlatması ürünleri arasından seçiminizi yapabilir; modern, klasik ve avangart tasarımlara sahip aydınlatma ürünleri ile bahçenize kişisel zevkinizin dokunuşunu sunabilirsiniz.

Bahçe Mobilyalarında Vivense Avantajları

Balkonunuzda, bahçenizde veya verandanızda her daim konforlu kalmak ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm bahçe mobilyası çeşitlerine siz de Vivense’yi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Bahçenize hayat katan bahçe oturma grubu ve bahçe masa sandalye takımı modelleri arasından seçim yaparak evinizin dekorasyonuna gösterdiğiniz özeni evinizin dış alanında da sürdürebilirsiniz.

En küçük balkonlarda alandan tasarruf etmenizi sağlayan küçük balkon mobilyaları ve balkon katlanır masa modelleri ile konforunuzu maksimize edebilirsiniz. Balkon için masa sandalye arayışınızı sonlandıracak ürün alternatiflerini uygun fiyatlarla sunan Vivense’de birbirinden şık balkon koltuğu çeşitleri de sizleri bekliyor. 

Dilerseniz plastik, dilerseniz ahşap ya da metal materyallerden üretilen balkon koltuk takımı ve bahçe masa sandalye takımı alternatiflerini değerlendirebilir, balkonunuzda ve bahçenizde yalnızca size özel dinlenme köşeleri yaratabilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.