Dekorasyonunu yenilemek ya da yeni bir yaşam alanı tasarlamak istiyorsan, Vivense Touch İç Mimarlık Hizmeti ile hayalindeki eve adımını at.
SİSTEM NASIL İŞLİYOR?
 • PAKETİNİ SEÇ
  İhtiyacına en uygun iç mimarlık paketini seçerek, hayalini kurduğun eve ilk adımı at.
 • RANDEVU AL
  Sana en yakın Vivense Showroomunu seç, gün ve saat belirle.
 • SHOWROOMA GEL
  Uzman iç mimar ekibimizin danışmanlığında, Vivense koleksiyonlarını dokunarak ve test ederek keşfet.
 • EVİNİ TASARLAYALIM
  Hayalini kurduğun evi iç mimar ekibimize anlat, gerisini bize bırak.
PLANINI SEÇ
SENİ NELER BEKLİYOR?
 • MİNİ
  MOODBOARD ve ÜRÜN SEÇİMİ
  Tarzına en uygun modeller seçilerek, ürünlerin yaratacağı atmosferi görmen için dijital ortamda sana özel sunum dosyası hazırlanır.
 • MİDİ
  SKETCH ve ODA PLANLAMASI
  Yenilemek istediğin mekanın ölçüleri baz alınarak, evine özel eskiz çizimler ve dekorasyonun planlaması yapılır.
 • FULL
  3D MODELLEME
  Vivense Collection ürün seçimlerinin evine yerleştirilmiş halini dijital ortamda üç boyutlu olarak görebilmen için, özel 3D çizim yapılır.
 • İç Mimarlarımız
  Vivense Touch İç Mimarlık Hizmeti, her yönüyle heyecanlı ve ilham verici bir deneyim için tasarlandı. Sezonun ev ve dekorasyon trendlerini keşfederken, evini baştan sona yenileyebileceğin bu eşsiz deneyim yolculuğunda sana Vivense’nin uzman iç mimar ekibi eşlik edecek.
KUMAŞ KOLEKSİYONU
VIVENSE EXCLUSIVE KUMAŞ KOLEKSİYONU
SIK SORULAN SORULAR
Paketlerin arasındaki fark nedir?
Mini, Midi ve Full olmak üzere üç farklı iç mimarlık paketi bulunuyor. Mini Paket kapsamında iç mimarlarımızla birlikte ürün seçimi yapılır ve ardından sana özel moodboard sunumu hazırlanır. Midi Paket kapsamında ürün seçimi ve moodboard çalışmasına ek olarak, sketch ve oda planlaması yapılır; bu pakette 1 kere revizyon yapılabilir. Full Paket; moodboard, ürün seçimi, sketch ve oda planlamasına ek olarak 3D modellemenin de dahil olduğu bir çalışmadır. Yani seçtiğin ürünlerin üç boyutlu yerleşimlerini dijital ortamda görebilirsin. Bu pakette 2 kez revizyon yapılabilir.
Aldığım paketi sonradan değiştirebilir miyim?
Randevunu aldın ama seçtiğin pakette değişiklik mi yapmak istiyorsun? İç mimarlık hizmetini almaya henüz başlamadıysan, randevunu aldıktan sonraki 3 gün içinde bizimle iletişime geçerek paketini değiştirebilirsin. Paketini bir üst pakete çevirmek istersen de, aradaki fiyat farkını ödeyerek üst paketten faydalanabilirsin.
Belirlediğim tarihte showrooma gelemeyeceğim, iç mimarlık hizmetini erteleyebilir miyim?
Randevu tarihinden en geç 1 gün öncesine kadar iletişime geçip iç mimarlarımızı bilgilendirirsen, randevunu farklı bir tarih için yeniden düzenleyebilirsin.
İç mimarların benim için yaptığı çalışmalar kaç günde teslim edilir?
Seçtiğin iç mimarlık paketinin içeriğindeki hizmetler, iç mimar randevusu sonrası maksimum 3 gün içinde e-posta olarak sana teslim edilir.
Dekorasyon tarzım konusunda bir türlü karar veremiyorum. İç mimarlık hizmeti sırasında bu konuda da yardımcı olabilir misiniz?
Aklında harika fikirler var ama bir türlü adını koyamıyorsan ya da da kafanda bir sürü soru işareti varsa, sorun değil! Sen sadece hayalindeki evi anlat, iç mimarlarımız her konuda yardımcı olmaya hazır.
SIK SORULAN SORULAR