FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Ebatlar
  • Renk
  • Ölçü
  • Fiyat Aralığı
ÇARŞAF SETİ
  • TL
23 Ürün

Çarşaf, yatak ile bedenimizin temas ettiği bölüm arasına gelerek, yatağın daha pürüzsüz ve rahat olmasını sağlar. Deliksiz bir uyku için vazgeçilmez olan çarşaflar, sıklıkla yatak örtüsünün altında kaldığı için ev dekorasyonuna doğrudan etki etmez. Çarşaf takımı, aynı zamanda yatak ile doğrudan teması keserek yatağın kirlenmesini engeller. Makineye atılarak temizlenebilen çarşaflar, kolaylıkla temizlenebilme özelliği ile temizlik kokuları içinde ferah bir uyku çekmenizi sağlayacak.

Çarşaf takımı, yatağınız, yatak örtünüz ve yastık kılıflarınız ile uyumlu olmalıdır. Sıklıkla takım olarak da satılan bu ürünleri ayrı ayrı aldığınız durumlarda yatak örtünüz ve yastık kılıfınızla uyumlu renkler seçtiğinizden emin olmanız gerekir. Ayrıca yataklar da farklı boyutlarda bulunabilmektedir. Farklı yatak boyutları için farklı ebatlarda çarşaflar kullanılır. Yatağınız için doğru ebatlarda çarşaf seçtiğinize dikkat etmelisiniz. Çarşaf ölçüleri sıklıkla, tek kişilik çarşaf, çift kişilik çarşaf ve battal boy çarşaf şeklinde olur. Tek kişilik çarşaf ölçüsü genelde 160 x 200 cm civarında ve tek kişilik yatak için kullanılacağından enlemesine daha kısa boyutlardadır. Çift kişilik çarşaf boyutları, daha geniş yataklarda kullanıldığından en az 200 cm olmakla beraber standart ölçüler 200 x 220 cm veya 240 x 260 cm olmaktadır.

Çarşaf fiyatları, boyut ve desene göre değişkenlik göstermektedir. Çift kişilik çarşaf takımları fiyat olarak tek kişilik çarşaf takımlarına göre daha pahalı olmaktadır. Vivense'nin ilgili kategorisinde her fiyat aralığında her zevke göre uygun seçenekler bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri internetten sipariş verebilir veya Vivense showroom'larını ziyaret ederek kararınızı verebilirsiniz. Ayrıca Vivense Showroom'larında anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonunuz ile ilgili tavsiyeler de alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siz de Vivense'ye gelin ve farkı hissedin.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.