FİLTRELE Filtreleri Temizle
 • Ürün Özelliği
 • Malzeme
 • Renk
 • Ölçü Aralığı
 • Fiyat Aralığı
KONSOL + VİTRİN
 • Genişlik
  cm
 • Yükseklik
  cm
 • Derinlik
  cm
 • TL
380 Ürün
+5
Tasarım Seçenekleri
+2
Tasarım Seçenekleri
+2
Ölçü Seçenekleri
+4
Desen Seçenekleri

Geleneksel olarak salonlarda, yemek odalarında ve hatta mutfaklarda sıklıkla yer bulan konsol ve vitrin çeşitleri, günümüzde farklı tarzlara uyum sağlayan tasarımlarıyla popülerliklerini sürdürüyor. Yemek odası ve mutfak dekorasyonunun önemli bir parçası olan bu mobilyalar estetik çizgileri ile alanların odak noktasına dönüşüyor. Ebatları değişiklik gösteren konsol ve salon vitrin modelleri en dar alanlara uygun çeşitlilikleri sayesinde şık depolama alanlarına ihtiyaç duyanların beklentilerine yanıt veriyor.

Dekorasyonu tamamlayan ve aynı zamanda depolama ihtiyacına yanıt sunan konsol modelleri; modern, eklektik, country ve avangart stil detaylarıyla üretilebiliyor. Yalnızca salonlarda değil antrelerde ve koridorlarda da konumlandırılabilen bu fonksiyonel mobilyaların üretildiği materyaller değişiklik gösterebiliyor. Ahşap konsol çeşitleri her daim gözde olurken suntalam ve metal detaylı konsollar son yıllarda öne çıkıyor. Konsollar tekli ya da takım hâlinde satılabiliyor.

Aynalı konsol çeşitleri, odaların olduğundan daha geniş ve ferah görünmesine katkı sunuyor.

Konsol aynası, modern konsol süsleri ile dikkat çekici bir ambiyansın kaynağına dönüşebiliyor. Son yıllarda konsol TV ünitesi dizaynı da oldukça popüler: Konsol ve TV ünitesi tek bir üründe bir araya geldiğinde dekorasyonda özgün bir etki yaratılabiliyor.

Camlı bölmeleri ve depolama için dizayn edilen raflarıyla evlerdeki en şık ve dekoratif sergileme alanlarına dönüşen vitrin modelleri düşünüldüğünün aksine geçmişte kalmadı. Yenilenen tasarımları ile modern dekorasyonda rahatlıkla yer bulan vitrin takımı çeşitleri vintage stilin trend olması ile eski popülerliğine kavuştu. Bibloların, aksesuarların, dekoratif objelerin ve antika tabakların güzelliğini yansıtan vitrin modelleri, bu özel eşyaların tozlanmasını da engelliyor.

Birbirinden şık vitrin, konsol takımı ve tek konsol modelleri Vivense’de satışa sunuluyor. Siz de evinizin hâkim dekorasyonuna ve beğenilerinize uygun Vivense konsol modelleri ve vitrinleri arasından seçiminizi hemen yapabilir, avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Konsol ve Vitrin: Evinizin Sergi Alanı

Misafirlerinizi ağırladığınız ve günün yorgunluğunu attığınız salonlarınızda şık depolama ve sergileme alanlarına ihtiyaç duyuyorsanız konsol ve vitrin çeşitleri tam size göre! Yalnızca salonda değil mutfak alanlarında da kullanabileceğiniz bu fonksiyonel ev mobilyaları; önem verdiğiniz, zevkinizi yansıtan ve görülmeye değer bulduğunuz eşyaları sergilemek ya da sofra hazırlarken pratiklikle buluşmak için ideal özelliklerle donatılıyor.

Çekmeceli, kapaklı, raflı ve dolaplı konsol modelleri zengin bir tasarımsal çeşitliliğe sahip. Depoladıkları eşyaları tozdan koruyan dizaynlarıyla dekoratif objeleri sergilemeyi de kolaylaştırıyor. Konumlandırıldıkları alanda duvara asılan tablolar ve çerçevelerle odak noktası hâline gelebilen konsol modelleri; suntalam, ahşap, metal ve mermer gibi malzemelerden imal edilebiliyor.

Son yıllarda evlerin küçülmesi ile ebat olarak da çeşitlenen konsollar aynalı ya da aynasız olabiliyor. Aynalı konsollar doğal ışığın yansımasına imkân tanıdığı için dar ve küçük evlerin olduğundan geniş ve ferah görünmesini sağlıyor. Aynalı konsollar üzerinde mumluk, masa lambası gibi konsol aksesuarları konumlandırıldığında ambiyansta özgün bir değişim elde edilebiliyor.

Vitrinler de konsollar gibi fonksiyonel ve şık ürünler arasında yer alıyor. Değerli ve/veya değer verilen, anlamı olan objelerin tozlanmadan depolanmasını ve sergilenmesini sağlayan bu ürünler camlı kapakları ile estetik beklentileri karşılıyor. Ek depolama alanına ihtiyaç duyanlar için ideal seçeneklerden olan vitrin takımı modelleri renk, materyal ve tasarım farklılıkları ile her beğeniye yanıt veriyor.

Minimalist Stil: Konsol ve Vitrin Kombinasyonları

Konsol ve vitrin birbirleriyle uyumlu seçildiklerinde minimal olduğu kadar zarif bir tarz yakalamak kolaylaşıyor. Renk, materyal ve tasarım dili benzer vitrin ve konsol modelleri konumlandırıldıkları alanlarda dekorasyonu dengeleyen bir etki yaratıyor.

Kapaklı, çekmeceli veya raflı konsollar, zarif vitrinlerle birlikte depolama gereksinimini karşılıyor. Özellikle mutfak dolapları yetersiz olduğunda yemek takımlarını depolayamayanlar için bu geleneksel mobilyalar hayatı kolaylaştırıyor.

Konsol ve vitrin kombinasyonu ile salonlarını güzelleştirmek isteyenlerin dikkat etmeleri gerekenler tasarım, materyal ve renk ile sınırlı değil. Bu ürünler farklı ölçülerde sunulduğundan alan genişliğine uygun seçimlerin yapılması son derece önemli. Küçük alanlarda büyük mobilyalar hedeflenen konforu sağlayamıyor. Küçük mekânlarda kompakt tasarımlar dekorasyonda boğucu bir etki yaratmadan fonksiyonellik sunuyor. 

Doğal Dokunuş: Ahşap Detaylı Konsol ve Vitrinler

Ahşap konsol ve vitrin modelleri klasik, risksiz ve zamansız tercihler olarak yorumlanıyor. Modern, eklektik, avangart ve rustik gibi farklı stillere uyum sağlayan bu doğal materyal ortam ambiyansına samimiyet ve sıcaklık katıyor. Ahşap dayanıklı ve doğal bir materyal olduğundan ahşaptan üretilen tüm mobilyalar uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Ahşap detaylı konsol ve vitrinlerin bu denli popüler olmasının ardında ahşabın dekoratif etkisi ve dayanıklılığı bulunuyor. Tasarımlarındaki zenginlik ile farklı beğenilere hitap eden ahşap konsol ve vitrinler yemek odalarında aranan huzurlu atmosferi garantiliyor. 

Modern ve Şık: Cam Detaylı Konsol ve Vitrin Seçenekleri

Modern stilin son yıllardaki popülerliği hız kesmeden devam ediyor. Modern mobilyalara gösterilen ilgi arttıkça konsol ve vitrinlerde de modernizm akımının izleri çoğalıyor. Cam detayları ile temiz bir görünüme sahip olan vitrin ve konsollar metalden ya da ahşaptan üretilebiliyor. Üretildikleri materyal doğrultusunda tarzları değişen bu ürünlerin TV ünitesi olarak kullanılması da mümkün oluyor.

Kitapların, dekoratif aksesuarların ve değer verilen objelerin depolanıp sergilenmesini sağlarken TV ünitesi fonksiyonuna da sahip olan televizyon konsol modelleri ambiyanstaki dönüştürücü etkileri sayesinde oldukça revaçta. Birden çok fonksiyonda sunulduklarından küçük evler için ideal seçeneklere dönüşüyor.

Çok amaçlı konsollar ve vitrinlerle evinizin dekorasyonunu bir üst seviyeye taşımak için siz de Vivense’nin online alışveriş sitesini ziyaret edebilirsiniz. Evinize en uygun modelleri keşfetmek için materyal, ölçü, renk ve fiyat aralığı gibi filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Konsol ve Vitrin Uyumunda Özgün Detaylar

Konsol ve vitrin uyumu yakanlanması için denenebilecek çeşitli yöntemlerden bahsedilmesi mümkün. Bu kapsamda renk uyumluluğu öncelikli olarak değerlendirilmeli. Örneğin beyaz konsol ile cam detaylı beyaz vitrin salonlarda mükemmel bir renk uyumunu mümkün kılıyor. Alternatif olarak zıt renklerin birbirleri ile kullanılmaları sonucunda hoş bir etki yaratılabiliyor: Beyaz konsol ve siyah vitrin mekânların ambiyansına estetik bir derinlik katıyor.

Konsol ve vitrin birlikte kullanılacağında malzeme uyumu da oldukça önemli. Aynı malzemeden üretildiklerinde zamansız bir etki elde edilebilir. Farklı materyallerden üretilen mobilyalar eşleştirildiğinde ise daha iddialı bir tarz dışa vurulabilir. Bu tarz bir eşleştirme yapılacağında ahşap ve metal birlikteliğinin son dönemde oldukça popüler olduğu söylenebilir.

Konsol ve vitrinler kapaklı, raflı ya da çekmeceli tasarlanmış olabilir. İhtiyaçlar doğrultusunda tüm bu tasarımsal detayların her iki mobilyada bulunmasına dikkat edilebileceği gibi seçim sırasında yalnızca kapaklı ya da yalnızca çekmeceli alternatiflere fırsat verilmesi de mümkündür. Kulpları değiştirilebilir olan ürünler kullanılarak takım oluşturulması istendiğinde kulpların yenilenmesi de gündeme gelebilir.

Özgünlük söz konusu olduğunda dekorasyona kişisel dokunuşlar eklemek, fark yaratmak için olmazsa olmazlardandır. Kişisel beğenileri yansıtan modern konsol süsleri, mumluklar, fotoğraf çerçeveleri, biblolar ve vintage masa lambaları gibi objeler mekânlarda göz alıcı bir etkiye yol açabilir.

Konsol ve Vitrinlerde Uygun Fiyatlar Vivense’de

Siz de evinizi güzelleştirirken konforlu bir deneyim yaşamanızı sağlayacak mobilya seçeneklerini Vivense’de inceleyebilirsiniz. Ahşap, metal, cam gibi yaygın kullanılan malzemelerden imal edilen konsol ve vitrinler uygun fiyatlarla, Vivense’de satışa sunuluyor. Mekânların alanları göz önünde bulundurularak, kişisel beğenileri yansıtan ve işlevselliğin yanı sıra estetik tasarımları ile beklentileri karşılayan konsol ve vitrin takımları kişisel tarzınızı yansıtmanıza aracılık ediyor. 


Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.