FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Renk
  • Fiyat Aralığı
OFİS SANDALYESİ
  • TL
478 Ürün

Ofis dekorasyonunu tamamlarken fonksiyonellikleri ile öne çıkan birbirinden şık ofis sandalyesi ve ofis koltuğu modelleri Vivense’de sizlerin beğenisine sunuluyor. Kalitesi ile uzun yıllar boyunca sorunsuz bir kullanım deneyimi ile buluşturan, estetik tasarımları sayesinde kurum kültürünü yansıtan ofis koltukları ve ofis misafir sandalyesi modelleri Vivense’nin zengin ürün yelpazesinde sizleri bekliyor.  

Ofis dekorasyonu söz konusu olduğunda tüm planlamaların dikkatle yapılması gerekiyor. Çalışanların konforlu bir süreç yaşaması, misafirlerin ziyaretleri sırasında rahat etmesi ve yöneticilerin stresli işler sırasında maksimum özgürlükle buluşması noktasında çalışma odası dekorasyonu fark edilir bir etki yaratıyor. 

Ofis koltuğu ve sandalyesi seçerken estetik beklentilerin karşılanması önemli. Fakat satın alınacak tasarımların ergonomik olması da son derece kritik. Uzun saatler boyunca bilgisayar başında oturan kişilerin yaşayabileceği sırt, bel ve boyun ağrılarını azaltabilen ergonomik fileli ofis sandalyesi ve ofis çalışma sandalyesi modelleri olmazsa olmaz ihtiyaçlar olarak kabul ediliyor.

Ofis mobilyalarının kalitesi, kurum prestiji bakımından da oldukça belirleyici. Kurumsal imajın yansımalarından olan ofis mobilyalarının üretildikleri materyallerin, stillerinin, kumaşlarının ve renklerinin kalite algısı üzerinde şekillendirici olduğu biliniyor. Sıradanlıktan uzaklaşmak ve kendi sesini oluşturmak isteyen şirketler için ofis mobilyaları tercihi önem taşıyor. 

Vivense.com adresinde ofisinizin konforunu artıran ve dekorasyonu ile uyum sağlayan ofis sandalyeleri modellerini inceleyebilirsiniz. Tekerlekli ofis sandalyesi modelleri arasından tercihte bulunarak çalışanların konforunu maksimize edebilir, deri ofis sandalyesi çeşitlerine yönelerek prestijli bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Ergonomik Ofis Koltukları ile Sırt Sağlığınızı Koruyun

Ergonomik Vivense ofis sandalyesi ve ofis koltuğu modelleri sayesinde uzun saatler boyunca bilgisayar kullanmaktan kaynaklanabilen sırt, bel ve boyun ağrılarının minimize edilmesi mümkün. Doğru oturma pozisyonunun yakalanmasını sağlayan ofis mobilyaları oturma esnasında kan dolaşımını iyileştirebiliyor ve bunun sonucunda ağrı oluşma riski azalabiliyor. 

Ergonomik ofis mobilyalarının sunduğu bir diğer avantaj ise çalışan verimliliğinin artmasına katkı sunabilmesi. Çalışırken rahat bir deneyim yaşanması iş süreçlerindeki verimliliği artırıyor ve konsantre olmayı kolaylaştırıyor. Başlangıçta ergonomik ofis mobilyaları fiyat olarak daha yüksek olsa da orta ve uzun vadede fiyat performans dengesi kullanıcıların lehine dönebiliyor.

İnsan fizyolojisi göz önünde bulundurularak, omurga duruşunun desteklenmesi amacıyla tasarlanan ofis koltukları stresli iş süreçlerinde ev rahatlığını yaşatabiliyor. Fiziksel yorgunluğu minimize edebilen ergonomik ofis koltukları, çalışanların kendilerini değerli hissetmelerine de aracılık edebiliyor.

Ofis Sandalyesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofis sandalyesi seçerken dikkat edilmesi gerekenlerin başında ürünlerin ergonomisi geliyor. Ergonomik ofis koltukları ve sandalyeleri sırt ve bel bölgesini destekliyor, ayarlanabilmeleri sayesinde çalışma masası ile en uygun pozisyonda kullanılabiliyor. Böylelikle göz yorgunluğu oluşma ihtimali de minimize edilebiliyor. 

Ofis sandalyesi seçimi sırasında ürünlerin tasarımı da önemli bir kriter olarak karşımıza çıkıyor. Ofisin genel dekorasyonu ile uyum sağlayan modeller, kurumsal imajı destekleyebiliyor. Siyah ofis sandalyesi çeşitleri zamansız tercihler olarak yorumlanırken ahşap ofis sandalyesi alternatifleri dekorasyona sıcaklık katmak isteyenlerin favorilerinden olmayı sürdürüyor. 

Ofis sandalyesi ihtiyacı karşılanacağında dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri de ürünlerin imalatında kullanılan kumaşlar. Deri ofis sandalyesi modelleri her zaman revaçta olsa da bu ürünlerin iyi iklimlendirilen alanlarda tercih edilmesi gerekiyor. Aksi durumda deri materyali kullanıcıları sıcak havalarda terletip konforu düşürebiliyor. 

Modeller oldukça çeşitli olmakla birlikte ürünlerin dayanıklılığı değişiklik gösterebiliyor. Satın alınacak ürünlerin uzun süre kullanılabiliyor olması fiyat performans dengesini kullanıcıların lehine çevirebiliyor. Kalitesinden emin olunan ürünlere yönelmek bu nedenle oldukça önemli.

Tekerlekli ve dönebilen ofis sandalyeleri masaların yakınındaki farklı alanlara hızlı ve kesintisiz bir erişimi mümkün kılıyor. Birden fazla monitörle çalışan, iş sırasında çevresiyle iletişimde kalmak zorunda olan ya da çalışırken yer değiştirenler için tekerlekli ofis sandalyeleri ideal tercihler arasında gösteriliyor. 

Ofis sandalyesi fiyatları ürünlerin kalitesine, tasarımına ve ürünlerde kullanılan materyallere göre değişiklik gösterebiliyor. Seçim sırasında fiyatların göz önünde bulundurulması önem taşımakla birlikte ürünlerin performansı ile ilgili beklentilerin önceliklendirilmesi tavsiye ediliyor.

Ofis sandalyesi seçiminde garanti sürelerinin de dikkate alınması da önemli. Olası bir arıza durumunda ürünlerin tamiratının ücretsiz olarak yapılması ek maliyetlerin önüne geçilmesine aracılık edebiliyor. Garanti süresinin uzun olması tercih noktasında da belirleyici olabiliyor. 

Modern ve Şık Ofis Koltukları ile Çalışma Alanınızı Güzelleştirin

Ofis koltukları hem ofis tasarımlarının önemli bir bileşeni hem de çalışanların ve misafirlerin rahatlığının kaynağı olabiliyor. Tasarımlarındaki çeşitlilik değişen rahatlık beklentilerine yanıt vermekle birlikte ofis dekorasyonu üzerinde de etki gösterebiliyor.

Ahşap ofis sandalyesi çeşitleri geleneksel ve risksiz tercihler olarak nitelendirilirken fileli ofis sandalyesi modelleri sunduğu rahatlıkla öne çıkıyor. Ofis mobilyaları seçimi sırasında rahatlık ve beğeni doğrultusunda yapılan tercihler çalışanların konforunu garantiliyor ve ofislerde şık bir görünüm oluşturuyor.  

Üretildikleri malzemelerden bağımsız olarak ofis koltuklarının tasarımının da çalışma alanı üzerindeki etkisinin göz önünde bulundurulması önemli. Ofis koltuklarının renkleri geniş bir yelpazede sunuluyor. Siyah ofis sandalyesi modelleri popülerliğini korusa da kırmızı kahverengi, yeşil, bej, bordo ve sarı çalışma sandalyeleri de dikkat çekmeye devam ediyor. Son yıllarda giderek artan modern ve minimal tarzlardaki ofislerde renkli sandalyeler sıkça yer buluyor.

Ofis koltuklarının renkleri dışında tasarımları da farklılaşıyor. Tasarımları şekillendiren önemli unsurlardan biri ürünlerin imal edildiği malzemeler. Plastik ofis sandalyesi çeşitleri popülerliğini korusa da metal ve ahşap gibi materyallerden üretilen ofis sandalyesi çeşitleri de yaygın olarak tercih ediliyor.

En Rahat Ofis Koltukları ile Verimliliğinizi Artırın

Çalışma alanlarında tercih edilen koltuklar ve sandalyeler iş verimliliğini doğrudan etkileyebiliyor. Uzun saatler boyunca bilgisayar kullanan çalışanların sırt ve bel ağrılarını minimize eden sırt, bel ve boyun destekli çalışma sandalyeleri, ofislerde de evlerde oluşturulan çalışma alanlarında da yer buluyor.

Ofis koltukları çalışanlar ve misafirler tarafından da kullanılabilen mobilyalar. Kurum imajını tamamlayan diğer ofis mobilyaları gibi ofis koltukları da önemli bir bileşen olarak kabul ediliyor. Rahat, duruşu destekleyen, görüşmeler sırasında hedeflenen konforla buluşturan ürünler kurumsal imajın güçlenmesine yardımcı olabiliyor. 

Ofis koltuklarının rahatlığını etkileyen önemli unsurlardan biri de kolçakların ayarlanabilir olması. Ayarlanabilir kolçaklar bireysel konfor beklentisinin en iyi şekilde karşılanmasına katkı sunuyor.

Rahatlığı ile öne çıkan ofis mobilyaları arasında ofis koltukları ve ofis sandalyeleri kadar çalışma masaları da bulunuyor. Çalışma masaları, çalışma sırasında gerekli ekipmanların konumlandırılacağı alanlar olduğundan mümkün olduğunca rahat ve ergonomik tasarımlar arasından seçilmeleri gerekiyor. 

Uygun Fiyatlı Ofis Koltukları Vivense.com'da!

Ofis koltukları ve ofis sandalyeleri seçimi sırasında kaliteden ve uygun fiyatlardan ödün vermek istemeyenlerin tercihi Vivense oluyor. Vivense çalışma sandalyesi, çalışma masası ve ofis koltuğu alternatifleri arasından siz de ihtiyaçlarınıza yanıt verenleri tercih edebilirsiniz.

Ofis koltuklarının fiyatları; ürünlerin ebatlarına, tasarımlarına, materyallerine göre değişiklik gösterebiliyor. Vivense’nin filtreleme seçeneklerini kullanarak hem beklentilerinize yanıt veren hem de belirlediğiniz bütçe aralığında yer alan ürünleri saniyeler içerisinde keşfedebilirsiniz.

Dekorasyon konusunda soru işaretleri yaşıyorsanız Vivense Touch İç Mimarlık Hizmeti alabilir, ofislerinizin dekorasyon detayları ile ilgili uzmanlara danışabilirsiniz. Kurumsal kültürünüzü yansıtan ve konfor beklentilerinizi karşılayan seçimlerle buluşmak için Vivense.com’u hemen ziyaret edebilirsiniz.


Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.