FİLTRELE Filtreleri Temizle
 • Renk
 • Malzeme
 • Ölçü Aralığı
 • Fiyat Aralığı
AYAKKABILIK
 • Genişlik
  cm
 • Yükseklik
  cm
 • Derinlik
  cm
 • TL
81 Ürün
+5
Tasarım Seçenekleri

Klasikleşen portmanto ve ayakkabılık tasarımları yerini daha şık, kullanışlı ve ayrı ürünler halinde satılan portmanto ve ayakkabılık ürünlerine bıraktı. Vivense, ister kapı önü isterseniz de antre veya holünüzde değerlendirebileceğiniz farklı tipte ayakkabı dolabı tasarımları ile ayakkabılarınızı en uygun koşullarda saklamanızı kolaylaştırır.

Ayakkabı Dolabı Modelleri

Raflı ayakkabı dolabı modellerini dikey olarak tasarlayan Vivense mobilya, yatay olarak kullanıma uygun 3 veya 4 kapalı açılabilir ayakkabı dolabı modellerini de müşterilerine sunmaktadır. Yer kaplayan eski ve hantal ayakkabılıklar yerinde çok daha az yer kaplayan ve ayakkabılarının düzenli konumlanmasını sağlayan raf ve çekmece sistemlerine sahip Vivense ayakkabılıkları, antrenizde oluşan görüntü kirliliğini gizlemenizi sağlayarak daha estetik bir görünüm kazandırıyor.

Ahşap çekmeceli ayakkabılık, triplex düşer kapak ayakkabılık ve 3 kapaklı bölmeli ayakkabılık gibi farklı tasarımlara sahip ayakkabılık ürünlerini bulabileceğiniz Vivense, kapı önü ayakkabılık için yeterli alan bulamayan kişilere Safirmeşe mix ayakkabılık çözümlerini de sunmaktadır.

Prado 3 bölmeli ahşap puflu ayakkabılık ile oturarak ayakkabı giyebilmenin rahatlığını yaşayabilir, isterseniz pufun altına gizlenmiş ayakkabı dolabı ile ayakkabılarınızın düzenli bir şekilde saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Ayakkabı Dolabı

Dekoratif ayakkabı dolapları konusunda da ürün çeşitliliği sunan Vivense, üzerindeki desenleri değiştirilebilen Potro ayakkabılık ile ayakkabı dolabı ürünlerine farklı bir bakış açısı kazandırıyor.

İster yatay ister dikey olarak konumlandırabileceğiniz ayakkabılık ve ayakkabı dolabı ürünlerini müşterilerine sunan Vivense, klasik tarzın beraberinde getirdiği estetik ve fonksiyonel bozuklukların önüne geçecek tasarımları seçerek satışa sunmaktadır. Vivense, evinizin tasarımı ve dekorasyonu konusunda sunduğu ürünlerle fark yaratan markaların başında gelmektedir.

Elize Midi Bp ayakkabılık modeli, evinin girişinde yüksek portmanto modellerinden sıkılmış, daha küçük ve kullanışlı ayakkabılık modellerini kullanmak isteyenler için ideal raf sistemi ve kapalı dolapları ile rahat bir kullanım sunar.

Narte, Reka, Pırat gibi üzerindeki farklı desenleriyle bir ayakkabı dolabından çok daha farklı bir dolap izlenimi uyandıran ayakkabılık tasarımları ile evlerinize ferahlık ve enerji kazandıran Vivense, bu alanda sunduğu yenilikler ile en çok tercih edilen markalar arasındadır. Metal ayakkabılık modelleri olduğu kadar masif ayakkabı dolabı modelleri de üreten Vivense, Kuvat Masif ayakkabı dolabı ile bu alanda en çok tercih edilen ürünlerden birini sunmaktadır.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.