FİLTRELE Filtreleri Temizle
 • Malzeme
 • Renk
 • Ölçü Aralığı
 • Fiyat Aralığı
AYAKKABILIK
 • Genişlik
  cm
 • Yükseklik
  cm
 • Derinlik
  cm
 • TL
99 Ürün
+5
Tasarım Seçenekleri

Evlerde en çok ihtiyaç duyulan depolama alanlarından biri de ayakkabılıklardır. Ayakkabılık sayesinde terliklerin ve ayakkabıların düzenli bir şekilde saklanması mümkün olmakla birlikte antre dekorasyonu hedeflendiği gibi düzenli ve estetik bir görünüme kavuşturulabilir. Kapaklı ayakkabılık, raflı ayakkabılık ve çekmeceli ayakkabılık gibi farklı tasarımlarda sunulan ayakkabılık modelleri arasından her beğeniye uygun seçim yapmak mümkündür. 


Evden çıkmadan aradığınız ayakkabıyı zaman kaybetmeden bulmak, aile bireylerinin eşyalarını düzenli olarak saklamak ve evinizin kapısının önündeki ya da antredeki alanı verimli bir şekilde kullanmak için siz de Vivense ayakkabılık kategorisini hemen inceleyebilirsiniz. Kapı önü ayakkabılık modellerinden vestiyer ayakkabılık çeşitlerine dek aradığınız mobilyayı bulabileceğiniz Vivense’de avantajlı fiyatlarla buluşabilirsiniz.


Ayakkabılarınızı giyerken konforunuzu destekleyecek minderli ayakkabılıklar da Vivense’de sizi bekliyor. Farklı ebatlarda tasarlanan, raf sayısı değişebilen, portmanto ve vestiyer fonksiyonlarını bir arada sunan ürünler de Vivense kalitesiyle bir tık uzağınızda. Tam olarak ihtiyacınız olan ürünü bulmak için tek yapmanız gereken Vivense online alışveriş mağazasını ziyaret etmek ve filtreleme seçenekleri yardımıyla ürünleri listelemek.

Adım Adım Düzen: Şık Ayakkabılık Modelleri

Evlerde antre dekorasyonunun çeşitli bileşenleri bulunuyor: Dresuar, ayakkabılık, portmanto ve vestiyer evlerin girişlerinin hem düzenli tutulmasını hem de şık görünmesini sağlayan mobilyalar arasında yer alıyor. Kimi zaman bu alan dar ve küçük olduğundan bu mobilyalar içinden birinin tercih edilmesi gerekebiliyor. Bu noktada farklı tasarımlarla piyasaya sürülen ayakkabılık modelleri öne çıkıyor.


Ayakkabılık modelleri geniş bir yelpazede sunuluyor. Antrelerin alanı kadar kullanıcıların ihtiyaçları da bu çeşitliliğe katkı sağlıyor. Modellerde farklılık yaratan unsurlardan biri de ayakkabılıkların ek depolama alanları.


Çekmeceli ayakkabılık ayakkabıların yanı sıra anahtarlık, cüzdan ve ruhsat gibi eşyaların saklanması için ideal özellik taşıyor. Çekmeceli yapısı sayesinde eşyaların tozlanması ihtimalini düşüren bu tasarım, şık detayları ile antre dekorasyonunu destekleyebiliyor. Bazı çekmeceli ayakkabılık modellerinde aynı zamanda kapak ve raflar da bulunabiliyor. Böylelikle birden çok işlev, tek bir ayakkabılıkta buluşturulabiliyor. 


Kapaklı ayakkabılık modelleri evlere girildiği anda ayakkabılarla karşılaşmak istemeyenlerin favori tercihlerinin başında geliyor. Ayakkabıların düzenli tutulmasını sağlarken dışarıdan görünmesini engelleyen bu tasarımlar, kalabalık ailelerde herkesin ayrı bir bölmeye sahip olmasını da mümkün kılıyor. Kapaklı ayakkabılıklarda kapakların açılma ve kapanma mekanizmaları değişebiliyor. Kayar kapaklı olanlar dar alanlarda konforlu bir kullanma deneyimi yaşanmasına yardımcı oluyor.


Raflı ayakkabılık modelleri açık ya da kapaklı olarak sunulabiliyor. Raflar ayakkabıların düzenli olarak tutulmasını sağlarken minimal çizgileri ile beğenileri yansıtabiliyor. Raflı ayakkabılık çeşitlerinde rafların sayısı da ebatları da birbirinden farklı olabiliyor. Seçim sırasında ayakkabılıkların hacminin değerlendirilmesi önem taşıyor.


Depolama alanlarının yapısına ek olarak ayakkabılıkların imal edildiği malzemeler de farklılaşabiliyor. Metal ayakkabılık modelleri son yıllarda dayanıklılıkları ve modern tasarımları ile oldukça popüler. Zamansız bir dekorasyona imza atmak isteyenler ise tercihlerini her zaman olduğu gibi ahşap ayakkabılık çeşitlerinden yana yapıyor. 


Ayakkabılık tasarımları, ayakkabısını giyerken konforlu bir deneyim yaşamak isteyenlere de hitap ediyor. Minderli ayakkabılıkların genellikle alt kısımları raflı tasarıma sahip olurken üst kısımlarında oturmak için minder bulunuyor. Minderlerin renkleri ve desenleri değişebiliyor, böylelikle dekorasyon beğenilerine uygun seçimler yapılması kolaylaşıyor. Minderli ayakkabılık seçiminde dayanıklılık beklentisinin ekstra değerlendirilmesi gerekiyor.

Yer Kaplamadan Şıklık: Duvara Monte Ayakkabılıklar

Kısıtlı alanlar için tercih edilebilecek en kullanışlı mobilyalardan biri de duvara monte ayakkabılık modelleri oluyor. Farklı boyutlarda tasarlanan bu ayakkabılıkların en önemli avantajları arasında, yerden tasarruf edilmesini sağlamaları bulunuyor. Duvar ile mobilya arasındaki mesafenin ortadan kaldırıldığı duvara monte ayakkabılık modelleri; kapaklı, sürgülü kapaklı ya da raflı olarak dizayn edilebiliyor. 


Bazı ürünlerin raflarının yerleri değiştirilip iç alanın kullanımı kişiselleştirilebiliyor. Büyük boyutlu ayakkabılar için raflar geniş tutulabildiğinden ayakkabılığın içindeki ayakkabıların deforme olma ihtimali ortadan kalkıyor.


Duvara monte edilirken yerden yükseklikleri ayarlanabildiğinden mobilyanın alt kısmında kirlerin ve tozların birikmesi engelleniyor. Rahatlıkla temizlik yapılabilmesini sağlayan montaj özgürlüğü, evlerin giriş dekorasyonunun kişiselleştirilebilmesini de kolaylaştırıyor.


Duvara monte ayakkabılıkların boyutları da son derece çeşitli: Küçük ayakkabılık ya da büyük ayakkabılık isteyenlerin beklentileri eksiksiz bir şekilde karşılanabiliyor. Özel askıları da bulunan modeller kış aylarında montların, pardösülerin, atkıların ve berelerin asılması için alan yaratıyor. 


Duvara monte ayakkabılık çeşitleri arasından seçim yaparken ürün özelliklerinin yanı sıra duvarın taşıma kapasitesinin göz önünde bulundurulması da önemli. Yeterince sağlam olmayan duvarlara ağırlığı fazla ayakkabıların asılması tehlikeli sonuçları beraberinde getirebiliyor.

Küçük Evlerin Büyük Kurtarıcısı: Katlanabilir Ayakkabılıklar

Kullanılmadığında katlanabilen mobilyalar konforlu ve işlevsel çözümlerin sırrına dönüşebiliyor. Katlanabilir ayakkabılık modelleri de dar alanlarda en doğru seçimler olarak kabul ediliyor. Metal ve kumaş gibi malzemelerden üretilebilen katlanır ayakkabılıklar kolaylıkla kurulabilmeleri ile de avantajlarını artırıyor. 


Hafiflikleri ile portatif ayakkabılık statüsünde değerlendirilebilen katlanabilir ayakkabılıklar fonksiyonel tasarımları ile evlerde, farklı odaların depolama ihtiyaçları için de tercih edilebiliyor. Renklerinin farklılaşması dekorasyonda tamamlayıcı bir etki yaratmalarını mümkün kılıyor.


Siz de evinize düzen getirmek için katlanabilir ayakkabılık modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz sayıda depolama gözüne sahip olan seçenekleri değerlendirebilir, renk ve form seçiminizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz.

Ayakta Kal: Sağlam ve Dayanıklı Ayakkabılık Modelleri

Yeni eviniz için mobilya seçiyor ya da evinizi yeniliyor olabilirsiniz. Tüm seçimleriniz sırasında beklentilerinizi önceliklendirirken tercihlerinizin kaliteli olup olmadığından emin olmanız gerekecektir. Böylece eviniz için uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünleri satın alıp fiyat performans dengesini lehinize çevirebilirsiniz.


Seçimi sırasında kalitenin ve dayanıklılığın önem kazandığı mobilyalardan biri de ayakkabılıklardır. Ayakkabılıklar aile bireylerinin yazlık ve kışlık ayakkabılarının dışında montların, ceketlerin ve pardösülerin de koyulduğu mobilyalar oldukları için dayanıklı materyallerden üretilmeleri beklenir.


Ayakkabılıkların imal edildiği materyaller değişiklik gösterebilir. Dayanıklılıkları ile bilinen suntalam, metal ve ahşap ayakkabılık modelleri son derece yaygındır. Metal ayakkabılık modelleri birçok renkte ve tasarımda sunulur. Temizlikleri kolaydır, doğru monte edildiklerinde raflar fazla ağırlıkları rahatlıkla taşıyabilir.


Ahşap ayakkabılık çeşitleri zamansız tercihlerdir. Evlerin girişinin ambiyansına sıcaklık katan bu mobilyalar uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Ahşap ayakkabılık ile ayakkabı depolama ihtiyacını karşılamayı düşünenlerin bu ürünlerin kolay taşınabilecek hafiflikte olmadığını bilmeleri önemlidir. Suntalam ayakkabılıklar ahşap dayanıklılığına ekonomik fiyatlarla ulaşmak isteyenlerin favorilerindendir. Ahşaba oranla daha hafif yapıya sahip oldukları bilinir. Birçok farklı renkte üretildiklerinden evlerin girişinin daha canlı, samimi, sofistike veya modern görünmesinin sırrına dönüşebilirler.

Kapı Önü Ayakkabılık ile Evinizin Girişi de Düzenli

Plastik, ahşap ya da metal gibi materyallerden üretilebilen kapı önü ayakkabılık çeşitleri sayesinde evlerin girişinin de düzenlenmesi mümkün. Kapaklı ya da raflı olarak tasarlanabilen bu ürünler ayakkabı dağınıklığını ortadan kaldırmanın en pratik yöntemlerinden biri oluyor.


Kapı önüne koyulmak üzere tasarlanan portatif ayakkabılık modelleri oldukça pratik bir deneyim yaşatıyor. Dışarıdan gelindiğinde ayakkabıların çıkarıldıktan sonra koyulabileceği kapı önü ayakkabılıklar genelde hafif materyallerden dizayn edildiğinden hem temizlikleri hem de yerlerinin değiştirilmesi kolaylaşıyor. Özellikle sık misafir ağırlanan evlerde bu ürünler işlevsellikleri ile çokça tercih ediliyor.

Uygun Seçeneklerle Ayakkabılık Fiyatları

Evinizin girişini daha düzenli hâle getirmek, antre dekorasyonunuzu tamamlarken şık bir ortam yaratmak için siz de Vivense ayakkabılık çeşitlerini inceleyebilirsiniz. En dar alanlar için katlanabilir ayakkabılık ve duvara monte ayakkabılık modelleri arasından seçim yapabilir, materyal tercihinizi beklentileriniz doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz.


Yıl boyu uygun fiyatlarla buluşabileceğiniz Vivense’de eşyalarınızı güvende tutabileceğiniz kilitli ayakkabılık ve evinizin kapısının önünde konumlandırabileceğiniz kapı önü ayakkabılık modellerine ve daha nicesine ulaşabilirsiniz.


Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.