FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
HAZIR MUTFAK DOLABI
1235 Ürün

Eviniz için her şeyi düşünen Vivense, mutfaklarınızın da her ayrıntısına kadar düşünüyor. Onlarca farklı hazır mutfak dolabı modeli arasından dilediğinizi seçebilir, mutfağınızın görünümünü tamamen değiştirebilirsiniz. Hazır mutfak dolapları, dekoratif görünümü tamamen etkileyen ince bir detaydır. Mutfağa girildiği anda ilk dikkat çeken mobilya olan hazır mutfak dolapları, dekoratif açıdan olduğu gibi fonksiyonel açıdan da oldukça kullanışlıdır.

Siz de Vivense'nin hazır mutfak dolabı modelleri ile mutfaklarınızda modern bir görünüm sağlayabilirsiniz. Hazır mutfak dolapları, mutfakların büyüklüğüne göre de farklılık gösteriyor. Küçük mutfaklar için uygun küçük hazır mutfak dolapları ile her mutfağa özel bir tasarıma ulaşabilirsiniz.

Hazır mutfak dolabı modelleri ayrıca dolap sayısı ve dolap rengine göre de farklılık gösteriyor. Beyaz, siyah, kırmızı ya da diğer renklerde mutfak tasarımı ve zevkinize göre uygun bir mutfak dolabı seçebilirsiniz.

L Köşe Mutfak Dolapları

Mutfağın şekline göre mevcut alanı en verimli şekilde kullanmak için hazır mutfak dolapları farklı formlarda dizayn edilmektedir. Örneğin l şeklinde köşe mutfak dolapları ince uzun mutfaklar için idealdir. Eğer mutfağınızın yapısı kare ise u şeklinde mutfak dolaplarını tercih edebilirsiniz.

Hazır Mutfak Fiyatları

Ayrıca akıllı arama özelliği de sunan Vivense ile bütçeniz için en uygun hazır mutfak dolabı fiyatına anında ulaşabilirsiniz. Mutfak dolaplarının yanı sıra mutfağınızın ihtiyacı olan diğer mobilya seçenekleri için de Vivense yanınızda. Mutfak masaları, mutfak sandalyeleri ve daha fazlası için Vivense'nin geniş ürün yelpazesine güvenebilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL