Diğer Yatak Odası Mobilyası Kategorileri

Gösterim
2 li
3 lü
617 ürün listeleniyor

Özellikle antre dekorasyonu içinde seçeceğiniz dresuar modeli ile harika ve şık dekorasyonlar yapılabiliyor. Salon dekorasyonu için onlarca seçeneği tek bir adreste inceleyebileceğiniz Vivense'de mutlaka tarzınıza ve yaşam biçiminize uygun bir dresuar bulabilirsiniz.

Dresuar aynalı ya da aynasız kullanılabileceği gibi bazı dresuar modelleri 2 ayaklı olup duvara dayalı kullanılabiliyor. Bazı dresuar modelleri ise 4 ayaklı ve aynalı kullanıma izin vermektedir.

Dresuar modeli için ev dekorasyon fikirleri içinde size önerebileceğimiz birkaç detay var: Örneğin dresuar üzerine ayna ile kombin yapabileceğiniz gibi, dekoratif bir abajur, şık bir fotoğraf çerçevesi ya da canlı çiçekleri içeren dekoratif bir vazo kusursuz dresuar dekorasyonu için size fikir verebilir. Bir diğer stilinizi zenginleştirecek önerimiz de dresuar dekorunu evin giriş kısmı olan antrede kullanmanızdır. Çünkü antre dekorasyonu için biçilmiş bir kaftan olan dresuarlar misafirlerinizi ilk karşıladığınız yer olması bakımından oldukça şık dizayn edilebilir ve gelenleri evinize hayran bırakabilirsiniz.

Vivense'nin farklı tarzlara hitap eden işlevsel ve modern dresuar modelleri ile yaşam alanlarınıza hareket katabilir, dekorasyonda çeşitlilik yaratabilirsiniz. İki ayaklı dresuar modeli için antre dekorasyon fikri de çok cazip bir öneri. Çünkü kapladığı alan da daralacağı için ve ayna dekorasyonu ile de çok güzel bir ikili olacağı için farklı ve göz alıcı bir dekorasyon oluşturmanız mümkün.

Mobilya sektöründeki dresuar fiyatları göz önüne alındığında Vivense'nin her bütçeye uygun modelleriyle hem evinize şıklık gelecek hem de bütçenizi yormadan ufak dokunuşlar