FİLTRELE Filtreleri Temizle
 • Ürün Özelliği
 • Malzeme
 • Renk
 • Ölçü Aralığı
 • Fiyat Aralığı
DRESUAR
 • Genişlik
  cm
 • Yükseklik
  cm
 • Derinlik
  cm
 • TL
775 Ürün

Özellikle antre dekorasyonu içinde seçeceğiniz dresuar modeli ile harika ve şık dekorasyonlar yapılabiliyor. Salon dekorasyonu için onlarca seçeneği tek bir adreste inceleyebileceğiniz Vivense'de mutlaka tarzınıza ve yaşam biçiminize uygun bir dresuar bulabilirsiniz.

Dresuar aynalı ya da aynasız kullanılabileceği gibi bazı dresuar modelleri 2 ayaklı olup duvara dayalı kullanılabiliyor. Bazı dresuar modelleri ise 4 ayaklı ve aynalı kullanıma izin vermektedir.

Dresuar modeli için ev dekorasyon fikirleri içinde size önerebileceğimiz birkaç detay var: Örneğin dresuar üzerine ayna ile kombin yapabileceğiniz gibi, dekoratif bir abajur, şık bir fotoğraf çerçevesi ya da canlı çiçekleri içeren dekoratif bir vazo kusursuz dresuar dekorasyonu için size fikir verebilir. Bir diğer stilinizi zenginleştirecek önerimiz de dresuar dekorunu evin giriş kısmı olan antrede kullanmanızdır. Çünkü antre dekorasyonu için biçilmiş bir kaftan olan dresuarlar misafirlerinizi ilk karşıladığınız yer olması bakımından oldukça şık dizayn edilebilir ve gelenleri evinize hayran bırakabilirsiniz.

Vivense'nin farklı tarzlara hitap eden işlevsel ve modern dresuar modelleri ile yaşam alanlarınıza hareket katabilir, dekorasyonda çeşitlilik yaratabilirsiniz. İki ayaklı dresuar modeli için antre dekorasyon fikri de çok cazip bir öneri. Çünkü kapladığı alan da daralacağı için ve ayna dekorasyonu ile de çok güzel bir ikili olacağı için farklı ve göz alıcı bir dekorasyon oluşturmanız mümkün.

Mobilya sektöründeki dresuar fiyatları göz önüne alındığında Vivense'nin her bütçeye uygun modelleriyle hem evinize şıklık gelecek hem de bütçenizi yormadan ufak dokunuşlarla dekorasyonunuzda zarif yenilikler yapabilirsiniz.

Vivense'de salon takımları ile birlikte de kullanılabilecek onlarca dresuar modeli mevcut. Salon dekorasyonunuz için hangi tarz mobilya kullanırsanız kullanın eğer salonunuzda boş bir alanınız varsa farklı bir alan oluşturmak için çeşitli dresuar modellerinden düşünebilirsiniz. Salon dekorasyonu için size fikir verebilecek en iyi kalitede, modern, retro, avangart ve country tarzdaki dresuarlarla Vivense'den sadece bir tıkla evinizde harikalar yaratabilirsiniz.

Modern bir salon dekorasyonunuz varsa rustik tarz ya da sade avangart bir dresuar modeli ile oldukça şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Tamamen zevkinize göre dekore edeceğiniz yaşam alanları için Vivense'nin dresuar modellerinden aradığınız parçayı bulmak çok kolay.

Genellikle salon, yemek odası, antre, yatak odası gibi yaşam alanlarında kullanılan dresuarların bazı modelleri çekmecesiz olduğu gibi bazı modellerinde de çekmeceler bunmaktadır. Salon ve yemek odası alanlarında kullanılan dresuar modelleri çekmeceli olarak karşımıza çıkmaktadır. Antrelerde daha çok kullanılmakta olan dresuar modellerinin çekmecelerine anahtar, üzerine telefon konması için kullanılır.

Yatak odalarında da makyaj masası olarak işlev görmektedirler. Dresuar modelleri tasarımında ham madde genellikle ahşaptır. Klasik tarzda döşenmiş bir evin yapısında gayet şık bir tamamlayıcı olacak dresuar modelleri arasından oymalı ve işlemeli, varaklı, eskitme uygulanmış olanlar seçilebilir. Herhangi bir mobilya takımının parçası olmadığı için daha modern döşenmiş bir ev için de rahatlıkla daha sade bir model tercih edilebilir. Yatak odasında kullanılacak dresuarın aynalı ve çekmeceli bir modelini tercih etmeniz ise en doğrusu olacaktır.

Mobilya türleri arasında daha çok klasik tarzdaki evlerin tercih ettiği dresuarlar zamanla farklı stillerin de tercih listesinde yerini aldı. Klasik dekorasyonda sıklıkla tercih edilen dresuar mobilyaların başında düz ayaklı ve geniş olarak üretimi olan, ahşap koltuk takımları gelmektedir.

Ev dekorasyonunda ahşap zeminlerle uyumu son derece müthiş olan bu oturma dekorasyonları arasında özellikle varaklar, altın yaldızlı koltuklar ve aynalı takımları son derece ilgi gören klasik dresuarlar arasında ki yerini almaya devam etmektedir. Yemek salonlarında, misafir salonlarında veya evin girişinde tercih edilebilecek özelliklere sahip olmaları nedeniyle tam bir şıklık bütünleyici olması söz konusu olmaktadır. Yine yatak odasında da makyaj masası için tercih edilebilecek ahşap yapılı aynalı dresuar çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca tüm bunların yanı sıra oyma sanatının muazzam ve eşsiz örneklerinin de buluşturulması nedeniyle klasik severlerin vazgeçemeyecekleri türlerin başında gelmektedir. Dresuarlar , sürekli olarak Fransa’da tercih edilerek günümüze kadar ulaşmış klasik mobilya takımları olarak bilinse de bu takımın da modern versiyonları bulunmaktadır.

Evini bütünüyle klasik tarzda sergilemek isteyenler için olmazsa olmazlar arasındaki yerini almaya devam eden bu tür için yeni özellikler sürekli olarak günümüzde de birçok mobilya mağazaları tarafından üretilmeye devam edilmektedir. Yemek salonlarından televizyon ünitelerine, yatak odasından oturma salonlarına kadar hemen hemen her bir köşede uygulanabilecek olması nedeniyle klasikliği ve modernliği bir arada sunan önemli mobilya gruplarından birisini oluşturmaktadır. Bütün bunların yanı sıra dresuar mobilya takımlarındaki klasik oyma ve kabartma sanatları da tamamen orijinal olarak sunularak dresuarlar, mobilya takımını evinin her bir köşesinde vurgulamak isteyenler için oldukça önemli bir mobilya unsuru olmakla karşımıza çıkmaktadır.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL