FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Renk
  • Fiyat Aralığı
  • TL
729 Ürün

Ofis dekorasyonu yaparken sadece görüntü ele alınmamalıdır. Çünkü ofis dekorasyonu için görüntü tek başına yeterli değildir. Ofis dekorasyonu için ofise alınacak tüm eşyaların, mobilyaların detaylı incelenerek alınması gereklidir. O anki çalışma düzenine göre şekil alabilecek, ihtiyaca cevap verebilecek ofis mobilyaları tercih edilmelidir.

Vivense'nin ofis mobilyaları kategorisindeki onlarca farklı amaca yönelik ofis mobilyasıyla siz de evinizde veya iş yerinizde harika çalışma alanları oluşturabilirsiniz. Modüler, fonksiyonel, yeni nesil mobilya modelleri ofis dekorasyonu için kullanılmalıdır. Kişiler, evinden çok neredeyse ofislerde vakit geçirir. Bu nedenle ofis içinde rahat bir ortam oluşturulmalı. Ferah ve huzur derinden hissedilmelidir. Ofis içerisinde çalışan kişinin rahatlığı da sağlanmalıdır. Koltuk başında geçen çalışmalar, kişiyi bir müddet sonra bunaltabilir ve yorabilir. Ergonomik formlu, bel destekleyici özelliği bulunan ofis koltukları ve sandalyeleri alınmalıdır. Yeni nesil bir görüntü elde etmek için ofis dekorasyonunda modern mobilyalara yer verebilirsiniz. Zaten yenilikçi bir anlayış, bu modern ofis ürünleri ile oluşturulacaktır. Bu dekorasyonun çalışan kişilerde etkisi de büyük olacaktır.

Gelişen teknoloji, internet kullanımı ve buna bağlı olarak değişen meslekler ile birlikte zaman çok daha değerli bir hale geldi. Bu yüzden de home ofis çalışma sistemleri oldukça fazla yaygınlaşmaya başlamış durumdadır. Yabancı ülkelerde çok yaygın olarak tercih edilen home ofis çalışma sistemi, ülkemizde de yavaş yavaş tercih edilmeye başlandı. Home ofis çalışmak için dikkat dağınıklığı yaratmayacak ve pozitif enerji sağlayacak bir çalışma ortamına ihtiyacınız vardır. Bu ortamı sağlamak için de, modern bir home ofis dekorasyonu oluşturmalısınız. Modern home ofis dekorasyonları ile daha verimli çalışabileceğiniz bir atmosfer yaratabilirsiniz. Aşağıda yer verdiğimiz örneklerle de kendiniz için dekoratif fikirler oluşturabilirsiniz. Home ofis dekorasyonu oluştururken, pastel renk tonlarından faydalanabilirsiniz. Pastel renk tonları ile huzur verici ve enerji sağlayıcı bir ortam yaratabilirsiniz. Bu şekilde bir ofis odası oluşturarak, dikkatinizin dağılmasını da engellemiş olursunuz.

Piyasadaki ofis mobilyaları fiyatlarına göz attığınızda Vivense'nin ofis mobilya modellerinin bütçenizi yormayan ama yüksek kaliteyi sunan fırsatlarına hayran kalacaksınız. Home ofis alanı yaratırken, kullanacağınız koltuğun konforu da büyük önem taşımaktadır. Tek bir sandalye üzerinde çalışmak ile, yumuşak ve konforlu bir koltukta çalışmak farklı bir etki yaratacaktır. Koltuk seçimini yaparken aşırı rahat olmamasına da dikkat etmelisiniz. Çok aşırı yumuşak ve rahat bir koltuk ile dikkatinizi dağıtabilirsiniz. Home ofis dekorasyonu oluştururken sadeliğe önem vermelisiniz. Bu şekilde modern ve sade mobilyalar kullanabilir ve sadece ihtiyacınız olan dekoratif süslemelere yer verebilirsiniz.

Eğer yapacağınız iş ilham gerektiren bir meslek ise, ofis masanızı pencere önüne konumlandırabilirsiniz. Güzel bir manzaranız ya da gökyüzünü izleyebileceğiniz bir pencereniz varsa, çok şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz.

Sade ofis özleminde olan aynı zamanda şık ofis de olsun isteyebilir. Ofis dekorasyonu konusunda şıklı ve sadelik zarafeti kazandırmak isteyebilirsiniz. Şıklık ve zarafet kazandırılan ofisleri ferahlık kazanan yapıya büründürebilirsiniz.

Ofislerin gelişen teknolojide yeri hala önemini koruyor. Alanın ve dekorasyon ile alakalı adımların belirlenmesi ile işlem başlatılır. Ofis mobilyaları ile aksesuarların tespiti ahengin sağlanması adına gereklidir.

Renk ahenginin tüm içerikler ile bütünlük sağlaması gerekiyor. Oluşturulan renk bütünlüğü hem eşyalar hem de duvarlar ile yoğunlaşmanıza katkı sunması lazımdır. Ofis öncelikle aydınlık olmalıdır. Gerek zihnin gerekse de bedenin yorgunluğunu atmak için de dinlendirici bir renk ve ışık tonlarına sahip olmalıdır. Özellikle son senelerin aranan rengi turkuaz ve mavinin dinginliği ile beyazın rahatlatıcı özellikleri kullanılabilir. Gerek eşyalarda gerekse de duvarlarda beyaz rengin fon olarak kullanılması ile mavinin tonlarının harmanlanması ile içerde oluşturulacak hava sizi rahatlatacaktır. Ofiste bitki motiflerinin yanında bizatihi bitkinin kendisi de kullanılabilir. Oda böylelikle hem hareket kazanacak hem de doğallık ile ferahlık katacaktır. Doğal detaylar insanın iç huzurunu arttırır. İçerisinin bizatihi havasını değiştirecektir.

Ofis mekânının içerisinin dizaynı oldukça mühimdir. Kullanım alanı sorunu ile kullanılacak eşyaların seçimi dikkatli olmalıdır. Mobilyaların ve masanın minimal özellikli olması lazımdır. Alan tasarrufu yaparak ferahlık kazandırılır. Duvarların hareketli paneller ile döşenmesi ve mobilyaların içeriği ile ofis oldukça sade ve şık bir ofis yaratabilirsiniz.

Ofislerin sade ve şık görünümü kazanması için yapılacak şeylerin başında iç aydınlanma aparatlarıdır. Isı ve ses yalıtımı yapılmış ofis mekânlarının gürültüden arınmış ve dekorasyon bütünlüğü ile ferahlık kazandırabilirsiniz. Sanatsal dokunuş ve sanat ürünleri ile hareketlendirilen mekanların havasını oluşturabilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.