FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Renk
  • Fiyat Aralığı
RAF
  • TL
1405 Ürün
+4
Set İçeriği Seçenekleri
Ev ve ofislerde daha çok boş duran duvarları süslendirmek için dekoratif amaçlı kullanılan raflar ayrıca eşyaları düzenli bir şekilde muhafaza etmek için de tercih edilir. Ahşap konseptiyle dekore edilen evler için ahşap raflar, modern konseptle dekore edilen evler için ise birbirinden modern tasarımlı dekoratif raf çeşitleri Vivense raflar kategorisinde mevcut. Size sadece zevkinize göre seçim yapmak ve evinizi dekore etmek kalıyor.
Ayrıca mutfaklar için özel tasarlanmış birbirinden şık ve kullanışlı mutfak rafları arasından da seçiminizi yapabilir mutfağınızı evinizin en modern yeri yapabilirsiniz.
Kitap kurtlarının iyi bildiği gibi okunan kitaplar bir başkasına verilmez ve evin en güzel köşesinde sergilenir. Zaman zaman tekrar bakılır, okunur. Okuduğunuz tüm kitapları düzenli bir şekilde muhafaza etmek için tasarlanan raf modelleri, ayrıca evinizin şıklığına da şıklık katacak. Raf sistemleriyle kitaplarınızı sergileyebileceğiniz gibi ayrıca biblo, çerçeve gibi özel eşyalarınız için de bir yer yaratabilirsiniz.
Geniş evler için uygun raf sistemlerinin yanı sıra, boyut olarak daha küçük evlerde ekstra yer yaratacak raf seçeneklerine de Vivense raflar kategorisinden ulaşabilirsiniz. Raf seçiminizi yaparken farklı renk seçeneklerine sahip raflardan eviniz için en uygun ve şık olanını tercih edebilirsiniz.
Raf modellerinin yanı sıra ev ya da ofisiniz için sadece kitaplık seçeneklerine bakmak için ise Vivense kitaplık kategorisine göz gezdirebilirsiniz. Birbirinden şık ve kullanışlı kitaplık ve raf modelleri evinizi daha şık ve modern göstermek için sizleri bekliyor.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL