Öne Çıkan Özellikler
İç Mimarın Notu
Koyu kahve ve krem renklerinin çarpıcı bir biçimde bir araya geldiği Pisa Kahve Krem Köşe Koltuk, yüksek sırt yapısı ve özel tasarım kol formları ile bir koltuktan alabileceğiniz keyfi maksimum düzeyde sunuyor… Yatak olabilme özelliği ile son derece pratik. Sandık olarak da kullanılabilmesi işlevsel özelliklerini benzerlerinden bir kaç adım öne çıkartmış. Verimli bir alan yaratma olanağına sahip köşe takımı ağırlama kapasitesi ile de göz doldururken, dayanıklılığına ayrı bir önem verilmiş. Renk seçeneğinde özgür bırakılan takıma geniş bir orta sehpa oldukça yakışacak. Köşe koltukların tamamlayıcıları dekoratif puflar da şık bir mekan yaratmada değerlendirilmesi gereken seçenekler arasında. Pisa Köşe Koltuk takımınızı gönlünüzce ve keyifle kombinleyebilir, sıra dışı bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz...
Ürün Açıklaması

Köşe koltuk yatak olabilmektedir.
Sandıklıdır.
Ürün iskelet malzemesi kurutulmuş gürgendir. İskelet içinde kaplama için 1. sınıf suntalam kullanılmıştır. 
Oturum derinliği 68 cm, sırt 45 cm derinliğindedir.
Kullanılan sünger 28 dansitedir.
Silinebilir kumaş kullanılmıştır
Ürünün kasasında "Rüya 44", oturum ve sırt minderinde "Rüya 79 (Acıkahve)", kırlentlerde "Hayal 115 (Desenli)","Rüya 109 (Fuşya)","Rüya 44 (Açık Krem)","Rüya 70 (Hardal)" ve "Rüya 239 (Krem) kodlu kumaşlar kullanılmıştır.

Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 19-22 Şubat

Montaj: Kurulum gerektirmemektedir.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Ürün Boyutları Genişlik Derinlik Yükseklik
292/295 cm 88 cm 82 cm
Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumu müşterilerimize aittir. Ancak dilerseniz İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya ve Sivas illerine özel kurulum hizmeti satışımız vardır. Alacağınız ürünün kurulum zorluk derecesine göre kurulum bedelleri değişir. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz (0850) 480 25 35 ile iletişime geçebilirsiniz.