FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Renk
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
  • TL
34 Ürün
+14
Desen Seçenekleri
+3
Takım İçeriği Seçenekleri
+2
Ölçü Seçenekleri

Hem balkonlarda hem da bahçelerde açık havanın keyfini sürmek gibisi yok. Özellikle bahar ve yaz aylarında derin bir nefes almak ve huzur bulmak için evlerin balkonları ile bahçeleri favori dinlenme alanlarına dönüşüyor. Balkonlarda ve bahçelerde geçirilen zamanın konforunu artıran katlanır masa, katlanır sandalye ve şezlong gibi bahçe mobilyaları her zamanki gibi revaçta olmayı sürdürüyor.  

En küçük alanlara sahip dış mekânlarda bile kullanılabilmesi için dizayn edilen katlanabilir masa sandalye takımları alanların maksimum verimlilikle değerlendirilmesini sağlarken 8 kişilik bahçe masa takımı ailece konforlu zaman geçirmeyi mümkün hâle getiriyor. Değişen beklentiler ve sahip olunan dış mekân alanı doğrultusunda seçim yapılabilmesi ile açık alanların keyfini sürmek kolaylaşıyor.

Siz de evinizin balkonunda kullanmak ya da kamp sırasında konforlu bir deneyim yaşamak için portatif masa sandalye takımlarını tercih edebilir, evinizin bahçesi için farklı ölçülerdeki bahçe masa takımı seçenekleri arasından size en uygun olanını keşfedebilirsiniz. Bahçenizde geçireceğiniz zamanda güneşlenip uzanmak için şezlong modelleri arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Bahçeniz ya da balkonlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm mobilyalar Vivense’de avantajlı tekliflerle beğeninize sunuluyor. Birbirinden şık ve konforlu bahçe sandalyeleri, bahçe masa takımı ve bahçe masa sandalye seti modelleri arasından tercihinizi yapabilir, Vivense’nin online alışveriş mağazasındaki filtreleme seçeneklerinden yararlanarak ihtiyaçlarınızı nokta atışı karşılayan ürünleri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz katlanabilir kamp masası ve katlanır kamp sandalyesi çeşitlerini de değerlendirerek açık hava aktivitelerinizin konforunu yükseltebilirsiniz.

Güzel Havaların Vazgeçilmezi Bahçe Masa & Sandalye Takımları

Bahçe masa sandalye takımları hem açık alanların dekorasyonunu zenginleştiren hem de bu alanlarda geçirilen zamanın konforunu artıran mobilya setleridir. Farklı alanlar için dizayn edildikleri ve geniş bir model çeşitliliğine sahip oldukları için herkesin kendisine uygun bir bahçe masa sandalye takımı bulması ve kişisel beğenilerini evin dış kısmında yansıtması mümkündür. Bununla birlikte, bahçe masa takımı fiyatları, mobilyaların üretildikleri materyal, ölçü ve tasarım gibi detaylar doğrultusunda değişebilir. 

Plastik bahçe masa sandalye takımları geniş bir renk çeşitliliği ile karşımıza çıkar. Açık ve koyu tonlarda sunulan plastik bahçe masa sandalye takımları tek renk ya da birden çok renkle tasarlanabilir. Tek renk olan takımların da sandalye minderleri ile renklendirilmesi ve şık bir görünüm sunmaları mümkündür.

Ahşap bahçe masa sandalye takımları zamansız tercihler olarak öne çıkar. Ahşabın dekorasyona kattığı sıcaklık, doğal bir materyal olması ve dayanıklılığı ahşap bahçe masa sandalye takımı tercihlerinin her daim yüksek olmasının sebeplerindendir. Gerekli koruma tedbirleri alındığında dört mevsim bahçelerde konumlandırılabilen ahşap masa takımı modelleri her zevke hitap eden tasarımları ile beğenilerin odağındadır.

Plastik ve ahşap, bahçe mobilyalarında sıklıkla kullanılan materyallerin başında gelmekle birlikte bahçe masa takımları metal, MDF ve suntalam gibi malzemelerden de üretilebilir. Takımlarda kullanılan malzemeler tasarımların tarzı üzerinde etkilidir. Dolayısıyla seçim sırasında bahçe dekorasyonunun bir bütün olarak düşünülmesi önemlidir. Bahçe aydınlatmalarının ve bahçe aksesuarlarının bu doğrultuda seçimi ile bütüncül bir dekoratif etki sağlanabilir.

Bahçe masa sandalye ve koltuk takımlarında son yıllarda öne çıkan modellerden biri de rattan bahçe masa takımı. Şık görünümü ve fonksiyonelliği ile dikkat çeken rattan bahçe masa takımı modelleri güneş ışınlarına ve farklı hava koşullarına dayanıklılığı ile sıklıkla tercih edilir. Küf tutmaması ve kolay bir şekilde temizlenmesi rattan bahçe masa takımı kullanımını artırır. 

Siz de birbirinden şık ve işlevsel bahçe masa ve sandalye takımları arasından bütçenize ve zevkinize uygun olanı keşfetmek için Vivense’yi ziyaret edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt veren tüm bahçe mobilyalarını Vivense ayrıcalıklarından yararlanarak güvenle satın alabilir, açık havada zaman geçirmenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Hem Küçük Hem Geniş Ailelere Göre Bahçe Masaları

Bahçe masaları tasarım, renk, fonksiyon ve materyal bakımından farklılık gösterebiliyor. Bir diğer önemli değişken ise ölçüleri. Bahçelerde konforlu ve keyifli zaman geçirmek için gereken masa büyüklüğü ve sandalye adedi değiştiği için satın alım kararlarının bu bahçe mobilyalarını kullanacak ya da kullanması mümkün olan kişi sayısı değerlendirilerek verilmesi önem taşıyor. 

Bahçe ve balkon masaları tek kişilik, 2 kişilik ya da 4 kişilik olabileceği gibi daha geniş ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere 6 kişilik bahçe masa takımı ve 8 kişilik bahçe masa takımı olarak da satışa sunulabiliyor. Kişi sayısı, seçim sırasında önemli bir değişken olmakla birlikte seçilen masa takımının ebatlarının da doğru değerlendirilmesi önemli.

Bazı masa takımları oturma kapasitesi fazla olmasına rağmen daha az yer kaplayabiliyor. Örneğin yuvarlak masalar için daha geniş bir bahçe ya da balkon alanı gerekli olurken dikdörtgen bahçe masaları daha dar alanlarda rahatlıkla tercih edilebiliyor. Dolayısıyla bahçe masası seçimi sırasında masa takımlarının kaç kişilik olduğu kadar ölçülerinin de değerlendirilmesi gerekiyor. 

Bahçe Sehpaları ile Konforunuzdan Taviz Vermeyin

Bahçe ve balkon sehpaları ile hem dış mekânların dekorasyonunu eksiksiz hâle getirebilir hem de konfor beklentinizi karşılayabilirsiniz. En dar alanlarda kullanıma uygun olacak fonksiyonlarla sunulan bahçe sehpası modelleri zeminde konumlandırılabileceği gibi duvara monte edilebilir ya da askılarıyla balkon demirlerine tutturulabilir. 

Kısıtlı alanlarda konfor beklentisine yanıt vermek üzere farklı ebat, form ve özelliklerde tasarlanan bahçe ve balkon sehpaları, yiyecek ve içeceklerin ya da dekoratif saksılıkların konulması için de tercih edilebilir. Balkon ve bahçe alanı doğrultusunda seçilen bahçe masaları ve sehpaları ile dekorasyona kişisel beğeniler yansıtılırken konforlu ve estetik bir ortam dizayn edilebilir.

Fonksiyonel Katlanır Masa & Katlanır Sandalye Modelleri

Balkon ve bahçe mobilyaları şık ve fonksiyonel ürünlerdir. Değişebilen ihtiyaçlara ve beklentilere yanıt verecek tasarım çeşitliliği ile sunulan masa ve sandalyeler sabit, açılır ve katlanır özelliklere sahip şekilde üretilebilir. Bu nedenle balkon ve bahçe masaları seçimi sırasında ürünlerin fonksiyonlarının değerlendirilmesi elde edilecek sonuçların başarısı adına kritik derecede önemlidir.

Balkon ve bahçelerde daimi olarak konumlandırılan masalara ihtiyaç duyulduğunda sabit masalar daha avantajlı tercihler olarak öne çıkar. Her zaman kullanıma hazır olmaları masa hazırlığı sırasında pratik bir çözüm sunmalarını sağlar. Özellikle ideal genişlikteki dış mekânlarda sabit bahçe masaları ideal ürünler olarak değerlendirilir.

Açılabilir balkon ve bahçe masaları beklenmedik misafirlere her zaman hazırlıklı olunmasını sağlayan ürünlerdir. Ailedeki kişi sayısı ya da sıklıkla ağırlanan misafir sayısına göre yapılan seçimlerde sürprizlere hazırlıklı olunmak istendiğinde açılabilir masa modelleri beklentilerin karşılanmasını sağlar. 

Katlanır masa ve katlanır sandalye modelleri ise hem pratik kullanımları hem de kullanılmadıkları zamanlarda yer kaplamadan saklanabilmeleri ile en favori tercihlerin başında gelir. Katlanır bahçe masası modelleri ahşap, metal, suntalam ve polipropilen gibi materyallerden üretilebilir. Tek kişilik, 2 kişilik ya da geniş aileler için 6 veya 8 kişilik olabilir. Oval, kare, yuvarlak ve dikdörtgen formlarda sunulduklarından beğeniye uygun tercihler yapılabilir.

Bahçe sandalyeleri de katlanır fonksiyonda üretilebilir. Katlanır sandalye modelleri pratik bir şekilde açılır, kullanılmadığında katlanarak yer kaplamadan muhafaza edilebilir. Bahçelerde, balkonlarda ve yapılarına göre araçlarda tutulabilir.

Hem Kampta Hem Balkonda: Katlanır Kamp Sandalyesi ve Katlanır Kamp Masası

Katlanır kamp sandalyesi ve katlanabilir kamp masası, doğa ile baş başa kalmak ve keyifli zaman geçirmek için kamp yapmayı sevenlerin favori ürünleri arasında yer alıyor. Kamp yemeklerinin hazırlanması, kamp esnasında konforlu bir deneyim yaşanması ve taşınma sırasında sağladıkları konforla sıklıkla tercih edilen katlanır kamp masaları ve kamp sandalyeleri en çok tercih edilen kamp malzemelerinin başında geliyor. 

Kampta olduğu kadar balkonlarda, bahçelerde ve plajlarda da kullanılabilen katlanır kamp sandalyesi ve masası Vivense’nin ayrıcalıkları ile sunuluyor. Siz de Vivense’de birbirinden renkli ve dayanıklı kamp sandalyelerini, konforu maksimize eden kamp masalarını hemen keşfedebilirsiniz. Sadece kamp yaparken değil balkonunuzda ve bahçenizde otururken de tercih edebileceğiniz katlanabilir kamp masası ve katlanır kamp sandalyesi çeşitleri ile konforunuzu yükseltebilirsiniz.

Güneşin Tadını Çıkaracağınız Şezlong Modelleri

Geniş balkonlarda, bahçelerde, havuz kenarlarında ve plajlarda kullanılan mobilyalar arasında yer alan şezlong modelleri güneşin tadını doyasıyla çıkarmak, geceleri ise yıldızları izleyerek romantik dakikalar geçirmek isteyenlerin favorileri arasında yer alıyor. 

Şezlong modelleri güneşlenmek için olduğu kadar dinlenmek için de konforlu tercihlerden biri olarak öne çıkıyor. Sırt kısmı ayarlanabilir olanlar hem oturmayı hem uzanmayı hem de yatmayı mümkün kılıyor. Yanlarında konumlandırılan bahçe sehpaları ile maksimum konforla buluşulmasını sağlayan şezlonglar son derece geniş bir kullanım alanına sahip. 

Şezlong modelleri ahşap, plastik, kumaş, metal ve alüminyum gibi farklı materyallerden üretilebiliyor. Beyaz, gri, antrasit, kahverengi, kırmızı ve turkuaz gibi her zevke hitap edebilen renklerde sunulduklarından dekorasyonu kusursuz bir şekilde tamamlamaları mümkün oluyor. Renk, materyal ve fonksiyon bakımından çeşitlilik barındıran şezlong modelleri dış mekânlardaki favori mobilyalar arasında ilk sıralarda geliyor.

Plastik ve Ahşap Şezlong Modelleri Arasından Seçiminizi Yapın

Şezlong modelleri farklı materyallerden üretiliyor, farklı beğenilere hitap edecek tarz ve renklerde sunuluyor. Geleneksel tercih olarak öne çıkan plastik şezlong modelleri sundukları avantajlarla öne çıkıyor. Plastik şezlong fiyatları ekonomik, ürünler kolay taşınabilir niteliğe sahip olduğundan plajlarda ve havuz kenarlarında plastik şezlong modelleri vazgeçilmez bir unsur olarak yerini alıyor.

Plastik şezlong modelleri tekli olarak ya da set hâlinde satışa sunuluyor. Beyaz, fildişi, antrasit, turkuaz gibi farklı dekorasyon stillerine uyum sağlayan renklerde üretilen plastik şezlong modelleri yüksek sırtlı, düşük sırtlı ve yatak formlarında kullanılabiliyor. Kollu ve kolsuz tasarımlarda sunulabilen plastik şezlong modelleri katlanır özellikte de karşımıza çıkıyor.

Ahşap şezlong modelleri geniş balkonlarda ve bahçelerde şık ve konforlu alanlar yaratmak için ideal tercihlerden biri. Konforlu minderlerle ya da kumaşlarla tasarlanan ahşap şezlong modelleri tek kişilik ya da iki kişilik olarak dizayn edilebiliyor. Sırt kısmı ayarlanabilen modeller kişisel konfor beklentisine yanıt veriyor. 

Katlanır Şezlong ile Konforlu Bir Dinlenme Deneyimi

Şezlonglar dinlenmek, kitap okumak ve güneşlenmek gibi eylemler sırasında rahatlıkla kullanılabilen bahçe mobilyaları arasında yer alıyor. Kullanılmadıkları zamanlarda ve içerde tutulmak istendikleri mevsimlerde yer kaplamadan depolanmaları beklendiğinde katlanır şezlong modelleri beklentileri karşılıyor. 

Vivense’de birbirinden şık ve fonksiyonları ile ihtiyaçlara yanıt veren şezlong modelleri sizleri bekliyor. Siz de avantajlı şezlong fiyatları ile keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilir, isterseniz plastik isterseniz ahşap şezlong modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda şezlongunuzu kaldırmak için katlanır şezlong modellerine yönelebilir, A’dan Z’ye size hitap eden bahçe mobilyanıza kavuşabilirsiniz.

Bahçe Masa & Sandalyelerinde Vivense Avantajları

Balkonlarınızı ve bahçelerinizi konforlu dinlenme alanlarına çevirmenize yardımcı olacak bahçe masa ve sandalyeleri, şezlonglar, masa takımları ve çok daha fazlası şimdi Vivense’de. Ekonomik bahçe sandalye fiyatları ile buluşmanızı sağlayan Vivense online alışveriş sayfasında dekorasyon zevkinize hitap eden, evinizin dış mekânlarını güzelleştirmenizi sağlayan ürün seçenekleri ile buluşabilirsiniz.

Katlanır masa ve katlanır sandalye modelleri dâhil olmak üzere, bahçe masa takımı ve bahçe masa sandalye seti gibi konforunuzu destekleyen bahçe mobilyaları arasından seçim yapmak için siz de Vivense’nin avantajlarını hemen inceleyebilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.