FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Ebatlar
  • Renk
  • Ölçü
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
YATAK ÖRTÜSÜ
  • TL
18 Ürün

Yatak odası dekorasyonunu tamamlamak, yatakları örtüp hijyen gereksinimini karşılamak ve yatakları şık bir görünümle desteklemek için kullanılan yatak örtüsü modelleri Vivense’de geniş bir çeşitlilikte sunuluyor. Tek kişilik yatak örtüsü, çift kişilik yatak örtüsü olarak farklı ebatlarda üretilen bu yatak odası tekstili ürünleri yatak odalarında kişisel beğenilerin temsilcilerine dönüşüyor.

Nevresim takımları, yastık ve yorgan gibi uyku grubu ürünleri ve çarşaf setleri açıkta bırakıldığı takdirde ortamdaki tozlar için ideal bir birikme alanına dönüşebiliyor. Bu durum hem yatakların kirlenmesine hem de solunum sistemi sorunlarının tetiklenmesine neden olabiliyor. Yatak örtüsü modelleri sayesinde yatakların uyku grubu ürünleri ile birlikte örtülmesi ve tozlardan korunması mümkün hâle geliyor.

Fonksiyonları, renkleri ve tasarımları ile birbirinden şık ve işlevsel yatak örtüleri farklı materyallerden üretilebiliyor. Peluş yatak örtüsü, saten yatak örtüsü, pamuklu yatak örtüsü gibi yatak örtüsü modelleri arasından seçiminizi yapmak için siz de Vivense’nin geniş ürün yelpazesine göz gezdirebilirsiniz. Böylece yatak örtüsü kullanmanın tüm avantajlarını yaşarken dekoratif beklentilerinizin karşılığını alabilirsiniz.

Yatak Örtüsü Kullanmanın Avantajları

Yatak odası atmosferini bir üst noktaya taşıyan yatak örtüsü çeşitleri özenle seçilmesi gereken yatak odası tekstil ürünlerindendir. Birçok farklı renkte, tasarımda ve materyalde üretilebilen yatak örtüleri ortamın daha derli toplu ve temiz bir görünüme sahip olmasında da şık bir dekorasyona kavuşmasında da etkilidir. 

Yatak örtüsü modelleri, yatak odası dekorasyonunda dönüştürücü bir etki yaratabilir. Vintage ve modern dekorasyon stilinin güçlendirilmek istendiği durumlarda kapitone yatak örtüsü konforlu bir tercih olacaktır. Rahatlığın hedeflendiği durumlarda peluş yatak örtüsü dikkat çekici bir değişim başlatacaktır. Fırfırlı yatak örtüsü ile dekorasyona hareket kazandırılabilir ve spor yatak örtüsü ile eklektik bir tarz yansıtılabilir.

Yatak örtülerinin dekorasyon üzerindeki dönüştürücü etkisi bu tekstil ürünlerinin ekonomik bir değişim sunmasını sağlar. Yatak odalarında değişimi başlatmak için kısıtlı bütçeye sahip olanlar yatak örtüsü rengini ve tarzını değiştirerek hedeflerine ulaşabilir.

Yatak örtüsü modellerinin bir diğer önemli faydası uyku kalitesini artırmasıdır. Gün boyunca yatakları, çarşafları ve nevresim takımlarını tozdan koruyan yatak örtüleri çeşitli yatak ölçülerine uyum sağlayacak ebatlarda sunulur. Tek kişilik yatak örtüsü, çift kişilik yatak örtüsü ve king size yatak örtüsü arasından seçim yapılması mümkündür. 

Yatak örtüsü fiyatları ürünlerin üretildikleri malzeme, tasarım stili, ölçüsü gibi değişkenler doğrultusunda farklılık gösterir. Her bütçeye hitap eden seçeneklerin bulunması yatak örtüsü satın almak isteyenlerin hem zevklerine hem de bütçelerine uygun seçim yapma fırsatı ile buluşmasını sağlar.

Tek ve Çift Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri

Yatak örtüsü seçimi sırasında renk, doku, desen ve model gibi değişkenler yol gösterici nitelik taşımakla birlikte ölçüler tercih sırasında son sözü söyler. Farklı yatak ölçülerinin bulunması nedeniyle tek kişilik yatak örtüsü ve çift kişilik yatak örtüsü modellerine rahatlıkla erişim sağlanabilir. Yatak örtüsünün işlevlerinden tam olarak fayda sağlanabilmesi için önemli olan ebat seçiminin doğru yapılması ile hem estetik hem de fonksiyonel anlamda beklentiler karşılanabilir.

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri Geniş Çeşitlilikte Sunulur 

En çok satılan yatak örtüleri arasında renkli ve desenli tek kişilik yatak örtüsü modelleri bulunur. Çocuk yatak örtüsü, modern genç odası yatak örtüleri ve çok amaçlı yatak örtüsü ihtiyaçlarında öne çıkan tek kişilik yatak örtüsü çeşitleri kışlık ve yazlık yatak örtüsü arayışında sıklıkla değerlendirilir.

Tek kişilik kapitone yatak örtüsü zamansız bir seçim olarak farklı dekorasyon stillerinde tercih edilebilirken gri yatak örtüsü odanın hâkim renklerini nötrleme özelliği ile dikkat çeker. Bu noktada tek kişilik yatak örtüsünün kullanılacağı odanın stili ve kişisel beğenilerin dikkate alınması önerilir. Yeni model yatak örtüleri geniş bir çeşitlilikte sunulduğundan herkese hitap eden bir alternatifin keşfedilmesi mümkündür.  

Çift Kişilik Yatak Örtüsü Çeşitleri: Her Beğeniye Uygun Bir Seçenek Var

Çift kişilik yatak örtüsü modelleri son derece revaçta. Yatak odalarının atmosferini değiştiren çift kişilik şık yatak örtüsü modelleri ile dekorasyona hızlı, hızlı olduğu kadar da etkili bir dokunuşta bulunulabiliyor. Kapitone yatak örtüsü çift kişilik örtü çeşitleri arasında popülerliğini korurken saten yatak örtüsü çift kişilik yatakları örtmenin şık çözümlerinden olmayı sürdürüyor. 

Çift kişilik yatak örtüsü modelleri geniş bir yelpazede sunuluyor. Yatak örtülerinin modellerine ek olarak ölçüleri de farklılık gösteriyor. Standart ölçülerden geniş yataklar için king size yatak örtüsü seçimi daha doğru bir tercih olarak öne çıkıyor. Bu nedenle yatak örtüsü satın almadan önce yatak ölçülerinin değerlendirilmesi önem taşıyor.

Kapitone, Peluş, Saten Yatak Örtüsü Seçenekleri

Yatak örtüsü çeşitlerinin üretildikleri materyaller sundukları dekoratif etkiyi şekillendiren özelliğe sahip. Peluş yatak örtüsü lüks, konforlu ve iddialı tercihlerde bulunmak isteyenlerin favorileri arasında yer alırken pamuklu yatak örtüsü şık ve özenli görünümü garantiliyor. Saten yatak örtüsü keskin görünümü ile uykuya davet ederken kapitone yatak örtüsü konforlu bir deneyim sunuyor.

Elyaf dolgulu yatak örtüsü modelleri arasından seçim yapmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği kapitone yatak örtüsü, kışlık yatak örtüsü arayışlarının şık bir şekilde sonuçlanmasını sağlayan model çeşitleriyle farklı beğenilere hitap ediyor. 

Peluş yatak örtüsü yumuşacık ve kabarık dokusuyla yatak odalarında konforlu bir ambiyansın saniyeler içerisinde yakalanmasını sağlıyor. Renk alternatiflerinin fazlalığı seçim sırasında yatak odası mobilya ve tasarım stillerine uygun tercihlerde bulunulmasını mümkün kılıyor. Saten yatak örtüsü ise pürüzsüz dokusuyla kusursuz bir hissiyat sunuyor. 

Onlarca Renk ve Desende Yatak Örtüleri

Siyah yatak örtüsü, gri yatak örtüsü, beyaz yatak örtüsü gibi yaygın tercihlerin yanı sıra pembe, eflatun, yeşil ve sarı gibi canlı renklerde üretilen yatak örtüleri arasından seçim yapmak mümkün. Yatak odası dekorasyonunu mükemmel şekilde tamamlayan modern yatak örtüsü çeşitleri ile siz de hızlı ve etkili bir değişim başlatabilirsiniz. 

Çok amaçlı yatak örtüsü modellerini salonlarda koltukların üzerinde değerlendirebilir, yaratıcılığınızı dışa vurabilirsiniz. Krem rengi yatak örtüsü çeşitleri ile salonların dekorasyonunda konforlu ve sıcak bir ambiyans yaratabilir, gri yatak örtüleri ile renkleri dengeleyerek ortamın şıklığını artırabilirsiniz.

Çocuk ve Gençlere Özel Yatak Örtüsü Modelleri

Çocukların hayal gücünü destekleyen ve beğenilerini yansıtan çocuk yatak örtüsü modelleri rengârenk ve desen desen sunuluyor. Modern genç odası yatak örtüleri şık ve dikkat çekici tasarımsal ögelerle gençlerin yaşam alanlarını stillerini yansıtacak şekilde dekore etmelerine aracılık ediyor. 

Çocuk yatak örtüsü hem yastık kılıflı hem de yastık kılıfı dâhil olmadan sunulabiliyor. Çocuk odalarında elde edilmek istenen dekoratif etki doğrultusunda seçim yapılması memnuniyeti artırıyor. Çocukların en sevdiği karakterle süslenmiş yatak örtüleri hem kışlık kalın hem de ince yatak örtüsü olarak sunulabiliyor.

Genç odalarının dinamizmini artıran yatak örtüleri geometrik desenli, düz renkte veya soyut tasarımlı olabiliyor. Tercih noktasında gençlerin beğenilerinin önceliklendirilmesi keyifli bir alışveriş deneyimi anlamına geliyor.

Her Bütçeye Uygun Yatak Örtüleri Vivense’de

Yastık kılıfının dâhil olması durumunda yatak örtüsü fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Bütçenize en uygun yatak örtüleri arasından seçim yapabileceğiniz Vivense’de avantajlı ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Birbirinden farklı renk, desen ve doku seçeneklerine sahip olan en çok satılan yatak örtüleri arasından size en uygun olanları sitedeki filtreler sayesinde saniyeler içerisinde keşfedebilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.