FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Ölçü
  • Ebatlar
  • Renk
  • Ürün Özelliği
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
NEVRESİM TAKIMI
  • TL
125 Ürün

En çok tercih edilen yatak odası tekstil ürünlerinden biri de nevresim takımlarıdır. Çarşaf, yastık kılıfı ve nevresimden oluşan nevresim takımı modelleri dört mevsim kullanılabilen fonksiyonel ürünlerdir. Farklı kumaş türlerinden üretilen, hayal gücü ile sınırlı renk ve desenlere sahip olan nevresim takımları Vivense farkıyla sizlerle buluşturuluyor.

Nevresim takımlarında yastık kılıfı, çarşaf ve nevresim bulunuyor. Nevresim çok yönlü bir tekstil ürünü olarak öne çıkıyor. Kış aylarında içerisine battaniye ya da yorgan koyulabiliyor, yaz aylarında ise yatak örtüsü olarak kullanılması mümkün oluyor. Desen ve renk bakımından geniş bir çeşitlilikte sunulması nevresim takımlarının dekoratif beklentilere yanıt vermesini sağlıyor.

Siz de evinizin tüm ihtiyaçlarında olduğu gibi nevresim takımı ihtiyaçlarınız için de Vivense’yi ziyaret edebilirsiniz. Tek kişilik nevresim takımı, çift kişilik nevresim takımı ve nevresim seti gibi ihtiyaçlarınızı Vivense’nin geniş ürün yelpazesinde bulabilir; kalitesi ve şıklığı ile dikkat çeken uyku grubu ürünlerinin tamamını Vivense’de inceleyebilisiniz.

Nevresim Takımı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nevresim takımı yalnızca yatak odalarının dekorasyonunu tamamlayıp iyileştiren bir yatak odası tekstil ürünü değildir. Nevresim takımı üretiminde kullanılan materyallerin kalitesi iyi bir uyku deneyimi yaşamanın en önemli destekçilerindendir. Yatak odası için doğru nevresim takımı modelinin seçilmesi rahat ve konforlu bir uykunun sırrına dönüşebilir.

Nevresim Takımı İçin Renk ve Desen Seçimi Önemli

Çift kişilik ve tek kişilik nevresim takımı modelleri son derece geniş bir renk çeşitliliği ile sunulur. Aynı şekilde desen alternatiflerinin de dikkat çekici fazlalıkta olduğu söylenebilir. Zengin seçenekler arasından karar verirken yatak odası dekorasyonunun göz önünde bulundurulması önerilir. 

Dinlenmek ve keyifli bir uyku deneyimi yaşamak için dekore edilen yatak odalarında yaratılmak istenen dekorasyon stili doğrultusunda tek renk nevresim takımı, kareli nevresim takımı, desenli nevresim takımı modelleri arasından seçim yapılabilir. Bu noktada nevresim takımının kullanılacağı odanın kullanıcıları da belirleyici olacaktır.

Kız çocuklarının odalarında Elsa nevresim takımı, erkek çocukların odalarında ise Örümcek Adam nevresim takımı gibi lisanslı nevresim takımı çeşitleri son derece popüler tercihler arasında yer alır.  

Malzeme Türü Konforu Etkiler

Nevresim takımı çeşitleri farklı dokulardaki kumaşlardan üretilebilir. Saten, pamuk saten, pamuk, pamuk polyester, keten ve mikrofiber dokulara sahip olan nevresim takımları uyku esnasında maksimum konfor sağlamak üzere dizayn edilir. Doku seçimi nevresimlerin görünümünü etkileyebileceği gibi uyku kalitesi üzerinde de belirleyicidir.

Nevresim Takımı Ebatları Değerlendirilmeli

Nevresim takımı satın alırken ebatlarını değerlendirmek önemlidir. Genel olarak tek kişilik yataklar için tek kişilik nevresim takımı, çift kişilik yataklar için ise çift kişilik nevresim takımı tercih edilir. Tek ve çift kişilik nevresim takımı sınıflandırmasının yanı sıra özel ölçülerin bulunduğu da ifade edilebilir. Böylece yataklar ile uyumlu nevresimlerin seçilmesi mümkün olur.

Tek ve Çift Kişilik Nevresim Takımları

Tek ve çift kişilik nevresim takımları keyifli uykuların ardındaki nedenlerden biri olarak kabul ediliyor. Kaliteli dokuları ve renkli tasarımları ile yatak odalarının aurasını değiştiren nevresim takımları yatak ölçüleri göz önünde bulundurularak tek kişilik, çift kişilik ya da king size ölçülerinde üretilebiliyor. 

Tek kişilik ve çift kişilik nevresim takımları yorgan kılıfı, çarşaf ve yastık kılıfı gibi yatak odası tekstil ürünlerini barındırıyor. Aynı renk ve/veya desene sahip olan takım parçaları bir arada sundukları şık görüntüyle yatak odalarının dekorasyonunu da iyileştirici etki gösteriyor.

Tek kişilik nevresim takımlarında tek yastık kılıfı, çift kişilik nevresim takımlarında ise çift yastık kılıfı bulunuyor. Nevresim takımlarından bazılarına çarşaf dâhil edilirken bazıları çarşafsız sunuluyor. Çarşafsız olarak sunulan nevresim takımlarının kullanılabilmesi için çarşaf setleri arasından seçim yapılabiliyor. Nevresimlerle uyum içerisinde olan çarşaf setleri şık ve konforlu bir deneyimi garantiliyor.

Siz de tek kişilik ve çift kişilik nevresim takımı ihtiyaçlarınız için Vivense’yi tercih edebilirsiniz. Vivense’de sunulan çift kişilik nevresim takımı modelleri ile fonksiyonel çözümlerle buluşabilir, pamuk saten nevresim takımı modelleri ile eşsiz bir uyku deneyimi yaşayabilir, kışlık nevresim takımı modelleri ile soğuk günlerde vücut ısınızı koruyabilirsiniz.

Farklı kumaş türlerinden üretilen nevresim takımı ve nevresim seti çeşitleri ile hem ailenizin hem de misafirlerinizin konforunu önceliklendirebilir, zevkinize hitap eden renk ve desenler arasından seçim yaparak yatak odanızın dekorasyonuna özgün dokunuşlarda bulunabilirsiniz.

King Size Nevresim Takımları 

Çift kişilik nevresim takımları eni, genişliği ve yüksekliği fazla olan yataklara uyum sağlayamıyor. Üstelik bu uyumsuzluk dekorasyonda da olumsuz bir etki yaratıyor. Standart ölçülerden geniş olan yataklar için üretilen king size nevresim takımları ise konforlu ve şık bir görünümü beraberinde getiriyor.

Farklı ölçü değerlerine sahip olan king size nevresim takımları yatak odalarına lüks bir dokunuş sunmak isteyenlerin tercihlerinden oluyor. King size nevresim takımı farklı renklerde ve desenlerde üretilebiliyor. Renk ve desen çeşitlilikleri ile beğenilere uygun seçimler yapılması kolaylaşıyor.

Pamuk ve Saten Nevresim Takımı Seçenekleri

Uyku esnasında maksimum konfor için mevsim şartlarına uygun kumaş türlerinden üretilen nevresim takımı ve nevresim seti modellerine yönelmek gerekir. Pamuk doku nefes alabilme özelliği sayesinde dört mevsim rahatlıkla tercih edilebilmesi ile öne çıkan nevresim malzemelerinden biridir. Tene temas eden yumuşak bir doku arayışında olanların tercihlerinden olan pamuk kumaş uzun ömürlü olması ile de beğenilerin odağındadır.

Saten, yatak odası dekorasyonunda lüks bir şıklık elde etmek isteyenlerin favorilerindendir. Yumuşak ve kaygan yapısı uyku sırasında pürüzsüz bir his yaşanmasını sağlar. Saten doku en hassas cilt yapısına sahip olan kişiler için de maksimum oranda konfor sunar.

Pamuk Nevresim Takımı ile Konforlu Bir Uyku Deneyimi 

Hemen hemen tüm tekstil ürünlerinde tercih edilen pamuk doku, nefes alan yapısı ve yumuşaklığı ile nevresimlerde de sıklıkla kullanılıyor. Bakımı son derece kolay olması önemli avantajlarından. Yaz aylarında terletmediğinden, kış aylarında da üşütmediğinden hem yazlık hem kışlık nevresim takımı modellerinde kullanılıyor. 

Pamuk nevresim çift kişilik ya da tek kişilik olarak üretilebiliyor. Tek kişilik pamuklu nevresim takımı genellikle çocuk odalarında öne çıkarken çift kişilik pamuklu nevresim takımı yetişkinlerin yatak odalarında tercih ediliyor.

Saten Nevresim Takımı ile Pürüzsüz Bir Rahatlık

Yatak odası dekorasyonunda lüks tercihler yapmayı sevenlerin öncelikli tercihi saten nevresim takımı pürüzsüz dokusuyla uyku sırasında da ayrıcalıklı hissetmeyi mümkün kılıyor. Çok ince ipliklerin dokunmasıyla üretilen saten aynı nedenle son derece yumuşaktır. Sağlığa hiçbir zararı bulunmaz, özellikle yaz aylarında serin tutması ile öne çıkar. Saten hem ipekten hem de pamuktan üretilebilmektedir.

Pamuk Saten Nevresim Takımı: Konforlu, Sağlıklı, Kesintisiz Bir Uyku

İpek satenden farklı olarak ütü istemeyen ve kırışmayan pamuk saten, nevresimlerde sıklıkla tercih edilen dokuma türlerinden biridir. Örgü yapısına sahiptir, 1 cm²’lik pamuk saten kumaşta yaklaşık 80 – 120 arasında tel bulunur. Son derece ince bir dokusu bulunan pamuk saten nevresim takımı tende yumuşak bir his bırakır. Yaz aylarında terletmemesi ile önce çıkan pamuk saten nevresim takımları şık görünümleri ile yatak odası dekorasyonunu da destekler. 

Her Zevke Göre Tek Renk ve Desenli Modeller

Nevresimler birçok renk ve desende üretilebilir. Tercih sırasında yatak odasının rengi ve dekorasyon stili belirleyicidir. Kullanıcıların beğenileri doğrultusunda seçim yapabilecekleri çeşitlilikte sunulan nevresim takımı ve nevresim seti modelleri dekorasyonu zenginleştirmenin pratik yollarından birine dönüşür. Tek renk nevresim takımı modelleri sadeliğin zarifliğini yansıtırken desenli modeller özgün seçimleri somutlaştırır. 

Siyah Nevresim Takımı: Yatak Odalarında Asil Bir Şıklık

Siyah rengin dekorasyondaki etkisini göz ardı etmek oldukça zordur. Birçok farklı renkle kombine edilebilmesi ve asil bir şıklık sunması siyahı nevresim takımlarında da popüler renklerden biri hâline getirmektedir. Hem tek renk nevresim takımlarında hem de desenli olanlarda sıklıkla siyah tonların zarifliğine yer verilir.

Modern, klasik, avangart ve retro tarzda dizayn edilen yatak odalarında şık nevresim tercihleri yapmak isteyenlerin favorilerinden olan siyah nevresim takımı farklı kumaş türlerinden üretilebiliyor. Tercih, hedeflenen uyku deneyimi doğrultusunda yapıldığında konfor maksimize edilebiliyor.

Desenli Nevresim Modelleri: Hepsi Şık, Hepsi Enerji Dolu

Çift ve tek kişilik nevresim takımı çeşitlerinde desen kullanımı son derece yaygın. Çizgili, geometrik desenli ve kareli nevresim takımı modelleri her zaman popülerliğini koruyor. Çiçek desenleriyle bezenen, puantiyeli, hayvan desenli nevresim takımları yatak odalarında enerjiyi yükseltiyor.

Desenli nevresim modelleri arasından seçim yapılırken dikkatli olmakta fayda var. Çok renkli tasarımları ile iddialı seçimler olarak değerlendirilen desenli nevresim takımı modelleri dekorasyonun yıldızı olarak değerlendirilebilir. Bu nedenle birden çok rengin hâkim olduğu odalarda sade desenlere sahip olanlar öne çıkarken sade stile sahip odalarda daha iddialı tercihler daha etkili sonuçlar almaya yardımcı olabilir. 

Spor Tutkunları için Lisanslı Nevresim Takımları

Spor tutkunlarının beğenisini kazanan nevresim takımları yatak odalarına ve çocuk odalarına renk getiriyor. Taraftarı olunan takımların renkleri ve logoları kullanılarak dizayn edilen lisanslı nevresim takımı çeşitleri dekorasyona kişisel dokunuşlar yapmak isteyenlerin favorilerinden oluyor.

Galatasaray nevresim takımı, Beşiktaş nevresim takımı, Fenerbahçe nevresim takımı gibi lisanslı nevresim takımları hem tek kişilik hem de çift kişilik yataklar için uygun boyutlarda olabiliyor. Bu nedenle lisanslı nevresim takımları arasından seçim yaparken ölçülerin doğru belirlenmesi önem taşıyor

Çocukların En Sevdiği Karakterlerle

Çocuk odalarının dekorasyonu özen ve hassasiyet gerektiriyor. Çocukların kendilerine ait alanlarında zevklerinin önceliklendirilmesi aidiyet duygularını destekliyor. Beğenilerini yansıtan perdeler, yatak örtüleri ve nevresim takımları çocukların kendi dünyalarını zenginleştirmeyi mümkün kılabiliyor.

Çocukların en sevdiği karakterlerle süslenen nevresim takımları renkli görünümleri ile çocuk odalarının enerjisini yükseltiyor. Örümcek Adam, Elsa, Mickey Mouse gibi karakterlerin yer aldığı lisanslı nevresim takımlarına ek olarak hayvan, uzay, doğa, orman temalı tasarlanan nevresim takımları çocukların beğenilerine hitap ediyor.

Çocuk odası nevresim takımı seçimi sırasında çocukların beğenilerinin dikkate alınması son derece önemli. Ancak tercih edilen ürünün kumaş türünün de eşit oranda önemli olduğunun unutulmaması gerekiyor. Çocukların hassas tenine değecek olan kumaşın yumuşak olması uyku konforunun artmasına yardımcı oluyor. Kumaşın sık yıkanmaya uygun olması hijyen endişelerinin azalmasına katkı sunuyor.

Kaliteli ve Şık Nevresim Takımları Vivense’de 

Kaliteli ve kesintisiz bir uyku deneyimi yaşanmasına yardımcı olan nevresim takımları, Vivense ayrıcalıkları ile sizlerle buluşturuluyor. Siz de farklı renk ve desenlerde üretilen çift kişilik ve tek kişilik nevresim takımı modelleri arasından beğeninize uygun seçimler yapabilir, yatak odanızda dikkat çekici bir değişimi başlatabilirsiniz.

Yetişkin yatak odalarında ve çocuk odalarında kullanılabilecek sağlıklı kumaşlardan üretilen nevresim takımları arasından seçim yaparken Vivense online alışveriş sitesindeki filtreleme seçeneklerini kullanabilir, yataklarınıza en iyi şekilde uyacak ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.