FİLTRELE Filtreleri Temizle
 • Malzeme
 • Kanat Sayısı
 • Renk
 • Ölçü Aralığı
 • Fiyat Aralığı
FON PERDE
 • Genişlik
  cm
 • Yükseklik
  cm
 • TL
265 Ürün

En Güzel Fon Perde Modelleri

Fon perde modelleri iç mekânların dekorasyonunu bütünleyen önemli unsurlar arasında özel bir yere sahiptir. Farklı boyutlara uygun pencere perdeleri bir yandan odanın dışarıdan görülmesini ve içeriye fazla ışık girmesini engellerken diğer yandan odanın dekorasyonunu tamamlayıp görünümünü zenginleştiren ögelerdir. Pratik işlevleri estetik görünümle birleştiren fon perde modelleri iç mekânların kişiselleştirilmesine imkân veren renk ve tarz çeşitliliğine sahiptir. 

Siz de seçtiğiniz perdeler ile yaşam alanlarınızın dekorasyonuna zarif ve estetik bir dokunuş yapmak isterseniz Vivense.com’u ziyaret edebilirsiniz. Tül fon perde modelleri ve diğer fon perde modelleri arasından beğenilerinizle ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Vivense.com’un ürün çeşitliliği içerisinde yatak odası, oturma odası mobilyaları ve ev tekstili ihtiyaçlarınız için şık, kaliteli ve uygun fiyatlı seçeneklere eş zamanlı olarak erişmeniz mümkün.

Fon Perdelerle Evinizde Estetik Bir Dokunuş

Her ev, içinde yaşayanların tarzını ve ruhunu yansıtan bir mekândır ve her odasının benzersiz karakterini belirleyen dekorasyondaki detaylardır. Bu detaylar arasında ilk sıralarda gelen modern fon perdeler evlere estetik dokunuşlar katmanın mükemmel yollarından biridir. 

Pencereleri süslerken odanın genel atmosferini dönüştürmeye yardımcı olan fon perdeler hem tarz hem renk hem de kumaş açısından zengin bir çeşitliliğe sahiptir. En çok tercih edilen salon fon perde modellerinden biri olan keten fon perdeler, doğal ve sade bir hava yaratmak için sıklıkla tercih edilir. Doğal liflerden üretilen keten fon perde modelleri hafif dokuları ve zarif görünümleriyle modern ve sade bir görünüm sağlar.

Tül fon perde modelleri şeffaf ve yumuşak dokuları sayesinde ışığın kullanıldıkları odaya hoş bir şekilde girmesine izin verir. Ayrıca mekânın daha geniş görünmesine de katkı sunar. Salonda ve evin diğer odalarında canlı bir görünüm için desenli fon perde modelleri tercih edilebilir. Soyut tasarımlar, çiçek motifleri ya da geometrik desenlerle hem ortama enerji katmak hem de fon perdeleri dekorasyonun odak noktası hâline getirmek mümkündür.

Fon perdelerin renkleri de farklı atmosferler yaratmaya ve odalara özel bir ambiyans kazandırarak dekorasyonu tamamlamaya yardımcı olur. Fon perde turuncu gibi canlı renklerde seçildiğinde dekorasyona yapılan canlı bir dokunuşla enerjik ve samimi bir atmosfer oluşturulabilir. Gri fon perde modelleri modern bir tarzı benimseyenlerin vazgeçilmezidir. Diğer renklerle olan mükemmel uyumu sayesinde gri fon perde çeşitleri odaların genel dekorasyonunu son derece şık bir şekilde tamamlar.

Doğanın esintilerini iç mekânlara taşıyan yeşil fon perde modelleriyle salona ve diğer odalara doğal ve ferah bir hava katmak mümkündür. Seçilen renkler ve tonlar, kullanıldıkları alanın duygusal ve görsel atmosferi üzerinde etkilidir. Bu nedenle seçilen renk bir yandan dekorasyonu tamamlar, diğer yandan odanın karakterini vurgular.

Fon Perde Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Odanın atmosferini şekillendiren, dekorasyonu tamamlayan ve işlevsel bir fon perde seçmek için dikkat edilmesi gereken noktaların başında, odanın büyüklüğü ve pencerelerin boyutları gelir. Küçük odaları daha büyük göstermek için daha açık renkli ve hafif dokulu fon perdeler iyi bir seçim olabilir. Fon perdenin ışık kontrolü, mahremiyet ve dekorasyona uygunluk gibi beklentileri karşıladığından emin olmak gerekir. Dolayısıyla seçim, odaya göre gerçekleştirilmelidir.

Odada hâkim renklere ve tarza uygun fon perdeler dekorasyonu tamamlayarak hoş bir görünüm sağlar. Kumaş seçimi de odanın tarzına uygun olarak yapılmalıdır. Seçilen kumaşın kolay yıkanabilir ve temizlenebilir olması uzun vadede pratik çözümlere ulaşmak için önemlidir. Pencerenin yerleşimine ve şekline uygun olarak doğru perde askı sistemini seçmek de atılması gereken adımlardan biridir. 

İndirimli Fon Perde Fiyatları

Evinizin dekorasyonunu tamamlayan ve işlevsel çözümler sunan birbirinden şık fon perde modelleri, uygun fiyatlarla Vivense.com’da sizlerle buluşturuluyor. Tarzınız, beğenileriniz ve ihtiyaçlarınıza uygun fon perde modellerini indirimli fiyatlar ile satın almak için siz de hemen Vivense.com’u ziyaret edebilirsiniz. 

Zengin ürün çeşitliliği içerisinde kaliteyi, şıklığı ve estetiği bir arada sunan fon perdeleri uygun fiyatlarla satın alarak evinizin dekorasyonuyla kendi tarzınızı gözler önüne serebilirsiniz. Yatak odası, salon, oturma odası ve çocuk odası gibi alanların dekorasyonunu tamamlamak için tercih edeceğiniz fon perdeler ile mekân ambiyansına imzanızı atabilirsiniz.


Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.