FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
KİTAPLIKLI ÇALIŞMA MASASI
61 Ürün

Kitaplıklı çalışma masası, normal çalışma masalarından daha fonksiyonel olarak çalışır. Çalışma masası ve kitaplığı aynı anda sunan kütüphaneli çalışma masası modelleri arasından siz de en ideal masayı bulabilir ve çalışma alanınızı daha fonksiyonel bir özellik katabilirsiniz.

Çalışma masaları, evlerin çalışma odalarında ya da ofislerde ihtiyaç duyulan mobilya modellerindendir. Çalışma alanını daha da özel bir hale getiren kitaplıklı çalışma masaları, bir mobilyadan alabileceğiniz maksimum faydayı sizlere sunuyor. İşleriniz için gerekli olan kitap, defter ve belgeleri raflı çalışma masasında saklayabilir, önemli bilgilerinizi ihtiyaç anında kullanmak adına muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca evinizin dekorasyonuyla uyum sağlayacak kitaplıklı çalışma masası modelleri de mevcut. Ahşap çalışma masası, beyaz ceviz çalışma masası gibi birçok tarz ve modeldeki masa modellerine ulaşabileceğiniz kitaplıklı çalışma masası kategorisinde siz de evinizin dekorasyonuna uyacak bir çalışma masası modeli mutlaka bulacaksınız.

Çalışma masası fiyatlarına göre sıralama yapmayı da unutmayın. Bütçenize en uygun çalışma masası fiyatlarına zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin mobilya mağazası Vivense, mobilya dünyasını ayaklarınıza getiriyor. Türkiye'nin her yerine kapıya teslimat özelliği ile tüm siparişlerinizi ayaklarınıza getiren Vivense ile siz de evinizi dekore etmeye hemen başlayabilirsiniz. Vivense ayrıca yine Türkiye'nin birçok noktasında bulunan mobilya mağazası showroom'ları ile de yanınızda. Size en yakın Vivense mobilya mağazasını bulabilir, tüm mobilya modellerini inceleyebilir, anında sipariş verebilirsiniz. Hayalinizdeki eve ulaşmanın yolu Vivense'den geçiyor.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL