FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
6 Ürün
Vivense’de bulunan konfor ve kullanım açısından kolaylık sağlayan yataklı koltuk takımlarını, misafirleriniz geldiği zaman rahatlıkla yatak haline getirebilir, dilerseniz sadece koltuk olarak kullanıp evinize güzellik katabilirsiniz. Kalabalık aileler ve misafiri bol ziyaretçilerimiz için ideal olan koltuk takımı yataklı ürünler, rahat bir uyku uyunmasına ve yatak sorununuzu çözmeye de yardımcı olur. Rahat bir uyku için özel olarak tasarlanan yataklı koltukları Vivense’den kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.
İstediğiniz yataklı koltuğu Vivense üzerinden seçtikten sonra bir dokunuşla hemen sipariş verebilir, Türkiye’nin neresinde olduğunuzun bir önemli olmadan, satın aldığınız ürünü belirtilen süre içerisinde teslim alabilirsiniz. Eve misafir geldiği zaman hep bir kargaşa olması sizi yoruyorsa, bütçenize ve zevkinize en uygun yataklı koltuk takımı modellerine bakıp, beğendiğiniz yataklı koltuk grubunu bir kaç dakika içerisinde sipariş talebi oluşturarak satın alabilirsiniz.

Evlerin ve ofislerin mobilya ihtiyacını karşılayan Vivense’den yataklı ve birçok koltuk çeşidine en uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Misafirleriniz yatılı olarak evinize geldiğinde yatacak yer sorunu yaşamaktaysanız, bütçeniz ve sağlığınız için en ideal olan yataklı koltuk takımlarından birini seçip, evinize teslim yapılması için anında sipariş verebilirsiniz. Vivense yataklı koltuk takımları, sizin ve sevdiklerinizin sağlığına fayda sağlamakla beraber cebinizin de dostudur. Yataklı koltuk takımı fiyatlarını bütçenize en uygun şekilde bulabileceğiniz Vivense, sizlere kullanım açısından en fonksiyonel koltukları sunmakta.

Vivense’den yataklı koltuk takımları ve fiyatlarına bakıp bütçenize en uygun olanını ve beğendiğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. Evinize güzel bir hava katacak olan koltuğu kullanabilmek için yerinden dahi oynatmadan kolaylıkla yatak haline getirebilirsiniz.
Yataklı koltuk takımı fiyatlarını ister ucuz ister bütçenize en uygun şekilde bulabileceğiniz Vivense, Türkiye’nin her yerinde bulunan mobilya mağaza showroom’larıyla müşterilenin evlerini güzelleştirmeye devam ediyor. Evinize daha özel bir tasarım yaptırabilmeniz için iç mimarlarımızın önerilerinden de yararlanabilirsiniz. Online olarak sipariş vererek vakitten tasarruf edebilir, güvenli bir şekilde evinize ürününüzü getirtebilirsiniz.
Yataklı koltuk takımlarıyla beraber bir çok mobilya ve ev dekorasyon ürününü bir arada görebilmeniz için siz ziyaretçilerimizi Vivense mağazaları’na da bekliyoruz!
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL