FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Marka
  • Renk
  • Ürün Özelliği
  • Ürün Tipleri
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
KIRLENT + MİNDER
  • TL
443 Ürün
+2
Ürün Özelliği Seçenekleri
+2
Ürün Özelliği Seçenekleri
+2
Ürün Özelliği Seçenekleri
+2
Set İçeriği Seçenekleri

Kırlent ve Minderler

Ev dekorasyonunda konfor ve şıklığı eş zamanlı sunan kırlentler farklı tasarımlarıyla sandalye, kanepe, berjer ve bahçe mobilyalarında rahatlığı artırıyor. Sandalye minderi modelleri gerek modern gerekse geleneksel motifleriyle yaşam alanlarının dekorasyonunu zenginleştiriyor. 

Dekorasyonda oturma gruplarının estetiğini destekleyen kırlent ve yastıklar, aynı zamanda işlevsellikleri ile de öne çıkıyor. Yenilik ihtiyacı hissedildiğinde birbirinden farklı renklerde ve desenlerde üretilen kırlent kılıfı modelleri arasından seçim yapılarak dekorasyon stili bir anda farklı bir görünüm kazanabiliyor.

Minderler genellikle mutfak, bahçe ve balkon masa sandalye takımlarında tercih ediliyor. İç ve dış mekânda konforlu bir kullanım imkânı sunan minderler, çeşitli ölçülerde üretildiğinden konfor beklentisine yanıt veriyor. 

Kırlent modelleri ise oturma odası, salon, yatak odası ve kış bahçesi gibi alanlarda dekoratif görüntüyü desteklemek ve oturma konforunu yükseltmek için tercih ediliyor. Dekorasyona keyif katacak, şıklığı artıracak yenilikçi minder ve kırlent çeşitleri, ortaya uyumlu bir görüntünün çıkmasını sağlıyor. 

İç ve dış mekân mobilyası tasarımlarında minder, kırlent, kılıf gibi tekstil ürünleri stilin desteklenmesine yardımcı oluyor. İç mimarlar minder kılıfı çeşitliliğinden yararlanarak ortam ambiyansında bütünleyici bir etki yaratabiliyor. Kılıflar renkli görüntüleriyle açık alanlarda doğayla ahenkli bir tasarım şıklığı sunabiliyor. Kullanıcılar önce göze hitap eden estetik alanlarda yumuşak dokuyla buluşuyor, uzun süre boyunca rahatsızlık duymadan oturabiliyor. Özellikle sandalye minderi konfor seviyesini artırarak sandalyelerin uzun süre rahatlık sunmasını sağlıyor.  

Kırlent ve Minder Modelleri ile Konforlu Bir Şıklık

Kırlent ve minder çeşitleri yumuşak dokulu yapılarıyla oturma keyfi sunarak fiziksel rahatlığı destekliyor, uzun sohbetlerin ya da yoğun çalışma mesailerinin yorgunluğunu azaltıyor. Minder ve kırlent modelleri dekoratif görüntüleriyle göze hitap edip rahatlığa zemin hazırlarken kılıflar ise kırlent, köşe yastığı, minder gibi ev dekorasyonunu destekleyen ürünlerin temiz kalmasını sağlıyor. Yüksek kumaş kalitesiyle tasarlanan kırlent ve minderler, farklı ebatlarla ya da kalınlık ölçüleriyle beklentileri eksiksiz karşılıyor.

Oturma odası, salon, balkon, bahçe, teras, kış bahçesi, okuma köşeleri, çalışma odası ve mutfakta kullanılan mobilyalarla sandalyeler için özel tasarlanan hafif yapılı dekoratif kırlentler, modern detaylarla konforun estetik yönünü destekliyor. 

Sandalye minderi ve kırlent çeşitleri dört mevsim kullanılabilecek özellikte üretiliyor. Kılıflarla birlikte sunulduklarından her mevsim farklı bir iç mimari konsept yaratma imkânı sağlıyor. Yüzlerce kırlent ve minder modeli tüm dekorasyon stillerine uyum sağlayarak iç ve dış mekanlarda yenilikçi bir hava estiriyor.

Yaşam alanlarında en çok kullanılan ürün grupları kanepeler ve berjerler oluyor. Kırlent modelleri oturma gruplarının işlevselliğini artıran dekoratif destekçiler olarak kullanıcıların tarzlarını yansıtmalarına izin veriyor. 

Çiçekli, düz, sade, işlemeli, motifli, çizgili yüzlerce kırlent serisi salon ve oturma gruplarında yeni tarzlar elde edilmesine yardımcı oluyor. Minderler ise hem zeminde hem sandalye ve açık hava oturma gruplarında tarzın devam etmesini sağlıyor. 

Minder serisinde dikkatleri çeken modeller her alanda konforun ve şıklığın sağlanabileceğini gösteriyor. Yer minderi küçük ya da geniş tüm alanlarda dekoratif görünüyor ve bu görüntüye rahatlık eşlik ediyor. Oturma minderi ise zeminde ve sandalye, berjer gibi tekli oturma alanlarında ergonomik yapıyı destekliyor. 

Siz de evinizde, bahçenizde ya da ofisinizde konforu devam ettirmek, farklı dekoratif zevklerin yansıtıldığı köşeler oluşturmak ve konforlu deneyimler yaşamak için minder, kırlent, kırlent kılıfı, minder süngeri gibi ürün gruplarındaki farklı modelleri Vivense’de keşfedebilirsiniz. Avantajlı kırlent ve minder modelleri fiyatlarından yararlanarak evinizin tüm ihtiyaçlarını Vivense’den temin edebilirsiniz.

Birbirinden Rahat Sandalye Minderleri

İnce ve kalın formlarda, farklı ebatlarda tasarlanan sandalye minderi modelleri hafif yapılarıyla evde, bahçede, balkonda; konfor ihtiyacının hissedildiği her mekânda rahat bir oturma deneyimi yaşatıyor. Sandalye üzerinde sandalye minderi ya da yer minderi olarak zeminde kullanım özelliği taşıyor. Sandalye minderleri portatif sandalyelerin pratik yapısını uzun süreli konforla destekliyor. Küçük formuyla her yere kolayca taşınıyor, sahilde ya da parkta açılır kapanır sandalyelerde kullanılabiliyor. 

Minderler sandalyelerin konforunu artırırken ayrıca masa başında çalışanlara bel ve sırt desteği sunabiliyor. Çalışma koltuğuna yerleştirilen yumuşak dolgulu bir minder rahatlığı artırarak bel ve boyun sağlığını olumlu etkileyebiliyor. Minderlerin en büyük avantajı ergonomik özellikler taşıyor olmasıdır. Kullanıcılar dekorasyona ve konfor beklentisine yanıt veren işlevsel sandalye, balkon minderi modelleriyle daha konforlu hale gelebiliyor. Vivense bu rahatlığı ve şıklığı zengin ürün çeşitleriyle sunuyor. 

Bahçe ve balkon mobilyaları uzun sohbetlerin, keyifli yemeklerin, huzurlu çay saatlerinin gerçekleştiği ürünler olarak kullanıcıların hak ettiği konforu sunuyor. Vivense’nin rengarenk ürün yelpazesinde sıralanan düz, desenli, işlemeli, motifli birbirinden farklı minderler bahçe ve balkon mobilyalarının rahatlığını artırıyor. Minderler sundukları dekoratif görünümün arkasında yüksek kalite bir işçilik saklıyor ve uzun yıllar keyifli sohbetlerde konfor destekçisi olarak yer alıyor. 

Sandalye minderleri görüntü ve rahatlık anlamında olduğu kadar kumaş yapılarıyla da kullanıcıların beğeni yorumlarını alıyor. Dört mevsim kullanım vadeden minderlerin kolay temizlenebilmeleri avantajları artırıyor. Minderler; döşemelik kumaş, pamuk, keten, elyaf, silikon, viskon, kadife, pelüş, dokuma kumaş, şönil, polyester gibi çeşitli kumaş türleriyle kaplanabiliyor. Özenle seçilen minderler kullanıcılara kumaş türüne özel temizlik ve bakım rutini oluşturmaya yardımcı oluyor. 

Yerde Oturmayı Sevenler İçin Çeşit Çeşit Yer Minderleri

Birçok kültürde yerde oturma alışkanlığı bulunuyor. Yerde oturmak özellikle geleneksel şark köşesi stilinde yaygın bir kültürün yansıması kabul ediliyor. Şark köşesi minderi Anadolu ve Osmanlı kültürünü yansıtan geleneksel ve günümüzün modern tasarımları ile sunulabiliyor. Şark köşeleri zeminde ya da sedirle çevrili odalarda kurulabiliyor. Sedir koltuk minder modelleri farklı alternatiflerle, farklı tasarım tarzlarına yanıt veren çeşitlilikte sunuluyor.  

Vivense sandalye, sedir, kanepe ve koltuk için tasarlanan yüzlerce çeşit minder modellerine yer minderlerini ekliyor, yaşam alanlarına ekstra oturma bölümleri kazandırıyor. Yer minderi minimal dekorasyon stillerinde yerden tasarruf ettiriyor ve daha ferah bir görüntü oluşturulmasını sağlıyor. 

Yer minderleri tekli kanepe ve berjerlere eşlik ederken, kalabalık misafir ağırlandığında konforlu ve şık görünen ek oturma alanlarının yaratılmasını sağlıyor. Evinde minderlerle rafine bir alan yaratmak isteyenler ise hem salaş hem modern görünüm sunan yer ve palet minderi modelleriyle değişimi başlatabiliyorlar.  

Vivense’nin seçkin minder modelleri yerde oturma keyfini artırıyor, şehir yaşamının güçlü izlerini taşıyan dekorasyon stillerine katkıda bulunuyor. Yerde oturmayı sevenler farklı formlara sahip minderlerle kendini daha özgür ve rahat hissedebiliyor. Minder süngeri kalitesiyle rahatlığı artıyor; evde, balkonda, terasta, piknikte her yerde rahatlık beklentisini karşılamaya yardımcı oluyor.  

Yer minderi modelleri tıpkı sandalye minderi gibi çok fazla renk, desen ve kumaş çeşitliliğiyle sunuluyor. Sadece şekil yönünden dahi farklı beğenilere hitap ederken oluşturulan dekorasyona ahenkli bir dokunuşta bulunabiliyor. Vivense minder yelpazesini kırlent modelleriyle tamamlıyor ve bütünleşik bir dekorasyon tarzı yaratılmasına yardımcı oluyor.  

Kare Minderler Her Zaman Revaçta

Yer minderi koleksiyonunda kare formlar dikkat çekiyor. Farklı kalınlıklara ve ebatlara sahip olan kare yer minderleri, zeminde ya da geniş sandalyelerde kullanılabiliyor. İster tek kat ister iki katlı kullanım sunan modeller, mini berjer gibi zeminde konforlu bir alan yaratıyor. Özellikle oturma odasında ya da çocuk ve genç odalarında ekstra bir alan yaratarak odanın rahatlığını artırıyor.  

Dekorasyonu Destekleyen Yuvarlak Minderler

Yuvarlak oturma minderi sahip oldukları çizgilerle dekorasyondaki keskinliği dengeleyen seçimler olarak öne çıkıyor. Balkonda, bahçede ya da ev içerisinde konumlandırıldıklarında rahat oturma alanları sunmalarının yanı sıra farklı kumaş ve renklerde sunulmaları sayesinde dekorasyonda dikkat çekici bir etki yaratmaları mümkün oluyor. Çocuk odalarında ve genç odalarında sıklıkla tercih edilen yuvarlak oturma minderi modelleri konforu da maksimize ediyor.

Yuvarlak forma sahip oturma minderleri köşe koltuk takımlarının çevresinde konumlandırılabilecekleri gibi balkon minderi olarak da tercih edilebiliyor. 

Dikdörtgen Minderler ile Konforlu Bir Deneyim

Dikdörtgen minder modellerinde çok yönlü kullanım öne çıkıyor. Dümdüz, ayaklarınızı da uzatabileceğiniz yumuşak minder modelini dilediğiniz zaman iki katlı yumuşak oturma minderine dönüştürebilirsiniz. Oturma ve uzanma konforunu tek ürünle gerçekleştirmeye imkân sunan dikdörtgen minderler, iç ve dış mekânlarda rahatlık beklentisini fonksiyonelliğiyle karşılıyor, şık görünümüyle cezbediyor.  

Puf Minderler, Çok İşlevsel 

Minder kategorisinin çok sevilen puf minder modelleri, modern çağda çok daha yenilikçi tasarımlarla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Desenli, renkli, düz, baskılı, çizgili birçok puf minder modeli dekorasyon uyumuna eşlik ediyor. Vivense’nin geniş ürün yelpazesindeki modeller bohem, modern, salaş, minimal gibi farklı dekorasyon tarzlarına uyum sağlayabiliyorlar. 

Dış Mekanlar İçin Palet Minderleri

Ahşap paletlerden oturma köşeleri dizayn etmek dekorasyon trendlerinin ilk sıralarında yer alıyor. Ürün taşımacılığında kullanılan paletler dekorasyonlarda şık ve samimi keyif köşelerine dönüşebiliyor. Palet oturma köşesi trendi öylesine yaygın ki artık minder modelleri arasında palet minderi kategorisi bulunuyor. Vivense kategorilerinde de yüzlerce model çeşitliliğiyle satın alabileceğiniz palet minderleri, farklı ebatlarıyla tüm palet ölçülerine uyum sağlıyor. 

Palet oturma alanları dış mekân tasarımlarında sıklıkla tercih ediliyor. Bahçe, balkon, teras, havuz kenarı ve kafelerin açık alanları gibi mekânlarda şık palet minderi modelleriyle konforlu alanlar yaratılabiliyor. Ahşap paletler ulaşımı kolay olan doğal ürünler olduğu için dekoratif minderlerle süslendiğinde sıcak ve samimi bir ambiyans yaratıyor, dış mekân dizaynına uyum sağlıyor. Palet minderi modellerinde neredeyse sınırsız renk seçeneği sunuluyor, kullanıcılar dilediği dekorasyon stilini minderlerle destekleyebiliyorlar.  

Teras, kış bahçesi ve balkon gibi alanlarda enerjisi yüksek aynı zamanda samimi bir atmosfer yakalanmak istendiğinde desenli, baskılı palet minderi modelleri modern çözümler sunuyor. İç mimarların tasarım projelerinde yer verdiği minderler, birkaç paletle buluşturulduğunda kişiye özel oturma alanı yaratılabiliyor. Paletler açık havalarda tercih ediliyor olsa da iç mekanlarda da modern biçimde dekorasyona uyum sağlayabiliyor. 

Palet minderleri herkesin keyifle vakit geçireceği samimi dekorasyon tarzının ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. İç mekânda kullanıldığında salaş bir etki yaratan paletler, dış mekânda ise açık havanın da görsel zenginliğiyle hem doğaya hem estetik beğenilere uyum sağlayabiliyor. 

Yeşil, turuncu, gri, bordo, pembe, mavi, kırmızı, lacivert ve daha onlarca renk seçeneği ile açık ya da kapalı alanda özel köşeler tasarlanabiliyor. İster kitap okuma köşesi ister yaş günü etkinliği köşesi; her konsepte uygun konforlu alanlar yaratmak için birkaç palet ve minder yeterli olabiliyor.  

Palet ve şark köşesi minderi modelleri düğmeli, fermuarlı; dolgulu ve dolgusuz seçeneklerle tasarlanıyor. Kumaş yapısında keten, polyester, kadife, pelüş, pamuk, döşemelik kumaş, viskon gibi seçenekler bulunuyor. Kullanıcılar belli bir konsepte uygun palet oturma köşesi tasarlarken palet minderi seçiminde dekoratif görünümü, konforu ve temizliği düşünerek en ideal minderi seçebilme şansına sahip olabiliyor. 

Koltuk Yastıkları, Kırlentler ve Kırlent Kılıfları

Vivense koltuk yastıkları, kırlentler ve kırlent kılıfları ile farklı dekorasyon tarzlarına uygun modeller sunuyor. Düz renk, çiçekli, yaprak desenli, etnik desenli, püsküllü, baskılı, motifli, işlemeli, dantelli, pötikareli tasarımlar geleneksel ve modern beğenilere hitap edebiliyor. Ürünlerin ebat ve tarz seçenekleri dekorasyonda hem estetik görünüme destek veriyor hem işlevselliği artırıyor. Oturma grupları kırlent ve koltuk yastığı modelleriyle daha rahat bir deneyim yaşatıyor.  

Kırlent yastık ve kılıf modelleri klasik, modern, spor gibi çeşitli tarzları yansıtan oturma gruplarının yastıklarıyla ya da tasarımlarıyla uyum sağlayabiliyor. Sürekli değişen dekorasyon trendleri, kırlent kılıfı modelleri ile takip edilebiliyor. Sadece kılıf değişikliğiyle bile hızlı ve etkili bir dekorasyon değişimi mümkün oluyor. 

Açık ve soft renge sahip oturma grupları rengarenk kırlent setleriyle daha yeni ve trend görünebiliyor. Renkli koltuk tasarımları ise minimal koltuk yastık kılıfı modelleriyle daha modern görünüme ulaştırılabiliyor. 

Kırlent kılıfları farklı konseptleriyle dikkat çekiyor. Minimalliği sevenler için tek renk çeşitleri büyük kolaylık sağlıyor, dekorasyonu istenilen minimal şıklığa ulaştırmaya yardımcı oluyor. Daha hareketli, gösterişli ve tematik tasarımlardan hoşlananlar için deniz, doğa, şehir gibi daha ikonik baskılar, desenler bulunabiliyor. Modern ve minimaliz tarzı benimseyenler ise Vivense’nin ürün çeşitleri arasında yer alan yalın, şık kılıf modellerini tercih ediyor. 

Vivense kırlent ve koltuk kılıfı kategorisinde isteyene tekli isteyene set şeklinde farklı ürün çeşitleri sunuyor. Kadife, viskon, keten gibi birçok kumaş seçeneği renkli, desenli, etnik, püsküllü tasarım yelpazesiyle hazır bulunuyor. Siz de Vivense’yi ziyaret ederek evinizin konseptine uygun şık kırlent kılıfı ya da koltuk yastığı satın alınabilir, iç mimaride eşsiz dokunuşlarla size özel dekorasyon tarzı oluşturulabilirsiniz. 

Kırlent Setleri ile Zahmetsiz Şıklık

2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li ve farklı gruplarda hazırlanan kırlent seti modelleri dekorasyon zenginleştirmenin en pratik yollarından biri. Kırlent setleri renk ve tarz bakımından sayısız seçenekle göze çarpıyor. Salaş stilden hoşlananlar doğa temalı ya da punch kırlent seti tercih edebilirken daha modern ve minimallikten hoşlananlar yalın setlere yönelebilirler. 

Kırlent Kılıfı ile Zevkinizi Yansıtın

Modern ve özgün tasarıma sahip kırlent kılıfı modelleri, dekorasyonunda yenilik yapmak isteyenlere kolay, hızlı ve şık değişim imkânları sunuyor. Etnik desenler, modern çizgiler, zarif püsküller, ikonik semboller, baharı müjdeleyen çiçekler ve yapraklar, nostalji rüzgârı estiren vintage detaylar kırlent kılıflarında kullanıcılarla buluşuyorlar. Vivense kırlent kılıfı koleksiyonuyla her sezon yenilik sunuyor, her seferinde değişime öncü oluyor. Ev tekstil ürünleri ve zarif kırlentlerle yaşam alanları yenileniyor.  

İç Yastıklar ile Maksimum Konfor 

Yastık içi dolgulu ve beyaz şilteli şekilde satışa sunuluyor. Silikon, elyaf, kaz tüyü, boncuk silikon gibi iç dolgulara sahip olan kırlent içi yastıklar farklı ebatlarıyla tam ihtiyaca göre seçilebiliyor. 30x30 ebatlarla başlayan yastık içi, 70x70 ebatlara kadar seçenek sunuyor. Kare ve dikdörtgen formlarıyla ise kullanım alanlarına uygunluğu artırıyor. Vivense, farklı iç dolgularına sahip kırlent iç yastık modellerini tekli ve set halinde satışa sunuyor.

Vivense kırlent, koltuk yastığı, kırlent kılıfı, yer minderi, palet minderi gibi günlük yaşam dekorasyonunda sıklıkla kullanılan ve temel yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan tamamlayıcı ürün çeşitleriyle evinizdeki konforu artırıyor. 

Kırlentler, kılıflar ve minderler yüzlerce renk alternatifiyle hem iç mekânda hem dış mekânda benzersiz dekorasyon tarzları oluşturmaya yardımcı oluyor; ister salaş bir teras ister rengarenk bir bahçe atmosferi; tamamen kişisel zevklere hitap eden estetik ve konforlu yaşam alanları oluşturulabiliyor. 

Kırlent ve minderlerle renkli fakat konforlu yaşam alanları dizayn etmek için Vivense’nin sunduğu farklı markalara ait ürün çeşitlerini inceleyerek tarzınıza en uygun modelleri satın alabilirsiniz. Vivense, dekorasyonda yenilikleri yakalamanız için cezbedici tasarımları ekonomik fiyatlarla keşfetmenizi bekliyor.  

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.