FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Ürün Tipleri
  • Renk
  • Fiyat Aralığı
PERDE
  • TL
5117 Ürün
Perde
Evinize perde almadan önce tüm odaların ışık alma seviyesine, dekorasyonuna, stiline, rengine bakılır. Ardından kumaş, tül veya mekanik perde sistemi arasından seçim yapılır. Çünkü, piyasada onlarca farklı perde çeşidi mevcut. Stor perde, fon perde, tül perde, zebra perde gibi daha sayılabilecek birçok perde stili var. Kumaş perde çeşitleri mekanik yani stor perde modellerine göre çok daha kolaydır. Çünkü kumaş perdenin stor perde gibi herhangi bir mekanizması olmadığından ihtiyacınız olan tek malzeme dilediğiniz doku ve renkteki perdelik kumaştır.
Stor perdelerde ise dekorasyona uyacak şekilde istediğiniz gibi boncuklar, dekoratif detayla ekleyebilirsiniz. Bu durum tamamen sizin hayal gücünüze kalmış bir şey. Perde seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer detay ise uygulanacak odanın ışık alıp almaması bu unsur perdenin kumaş türünden rengine kadar birçok özelliği etkiler. Eğer Çok fazla ışık alan bir mekânsa ışığı biraz kıracak ve azaltacak tonda fon perde seçimi yapılabilir. Ek olarak ince tül perde de bu parçalara eklenebilir. Tül perdenin en büyük avantajı gündüz kapadığınızda içerinin görünmesini engeller ancak siz içerden dışarıyı rahatça görebilirsiniz. Mekân da çok fazla değil yeterli seviyede güneş ışığı alır. Bebek odası veya çocuk odalarında ise daha çok stor perdeler tercih ediliyor. Kullanımı pratik olduğu için ve kumaş perdelere kıyasla ışığı daha çok engellediği için bebeğiniz uykuya dalarken zorluk yaşamazsınız.
Piyasadaki perde fiyatlarına baktığınızda bir odanın perdesine bile çok fazla ücretler isteyebiliyorlar. Ancak Vivense’de indirimli perde fiyatları sayesinde son derece düşük fiyatlara dilediğiniz renk ve tarzda perde modeline sahip olabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken, Vivense.com adresini veya size en yakın Vivense Home showroomunu ziyaret etmek.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL