FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
1 Ürün

Evlerin olmazsa olmazı vitrin ve gümüşlük modelleri Vivense'de! Özellikle salon dekorasyonlarında kendilerine yer bulan vitrin gümüşlük modelleri dekoratif amaçla kullanıldığı gibi aynı zamanda özel eşyaların muhafaza edilmesi için de tercih edilmektedir.
Salon ve yemek odası köşeleri için sık sık tercih edilen gümüşlük vitrin modelleri aynı zamanda cam vitrin modelleri de sunuyor. Hem kapaklı alt dolapları hem de cam alanları sayesinde vitrinlerle siz de evinize dekoratif bir hava katarken aynı zamanda özel eşyalarınızı da güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.
Özellikle çeyiz eşyalarını saklamak için kullanılan gümüşlüklerde özel akşamlar için ihtiyacınız olacak yemek takımı ve masa örtüsü gibi detayları saklayabilirsiniz.
Vitrin ve gümüşlük seçimi yaparken evinizin dekorasyon tarzını göz önünde bulundurmanız gerekir. Retro tarzın ağırlıklı olduğu bir ev için retro vitrin modelleri, modern tarzın ağırlıklı olduğu bir ev için ise modern vitrin modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda renk bakımından da birçok farklı alternatife yine Vivense'den ulaşabilirsiniz.

Gümüşlük Vitrin Fiyatları

Vivense.com'un akıllı arama özelliği ile vitrin fiyatları ve gümüşlük fiyatlarına göre sıralama yapabilir, bütçenize en uygun gümüşlük ve vitrin fiyatına zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz.
Salonunuz için ideal vitrin modelleriyle birlikte salon takımları, oturma grupları, yemek odası takımları, duvar kağıdı gibi tüm ihtiyaçlarınızda Vivense yanınızda! Onlarca farklı mobilya alternatifinden biri mutlaka sizin için.
Sizi hayalinizdeki eve ulaştıracak mobilyalar Vivense'den geçiyor.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL