FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
1 Ürün
Chester tarzı; eski İngiliz tarzına yakın, orijinal olduğu kadar aynı zamanda da vintage görüntüsü veren dekorasyon tarzıdır. Chester koltuk takımları da evlerinizde eski İngiliz dekorasyon yapısını yansıtmanızı sağlayan mobilya alternatiflerinden. Türkiye'nin mobilya mağazası Vivense ile tüm koltuk takımlarına ulaşabildiğiniz gibi aynı zamanda Chester koltuk takımları için de onlarca farklı mobilya alternatifini listeleyebilirsiniz.
Chester oturma grupları, 2 tekli koltuk ve 2 ikili koltuk gibi kombinasyonlardan oluşmaktadır. Tek mobilya seçimi yerine bir bütün olarak uyum sağlayan koltuk takımları, ev dekorasyonunda daha çok tercih edilmekte. Renk ve tarz olarak farklı alternatifleri olan Chester koltuk takımı modelleri, hayalinizdeki eve ulaşmanız için Vivense'de sizleri bekliyor. Chester salon koltuk takımı modellerinden birisi mutlaka sizin için ideal.
Türkiye'nin her yerine tek tık'la sipariş verebilme imkanı sunan Vivense, ayrıca Türkiye'nin birçok yerinde bulunan showroom'larıyla da dilediğiniz mobilya modeline ulaşmanıza olanak sağlıyor. Dilerseniz online satış mağazası Vivense.com'dan dilerseniz de Ankara, İzmir, Konya, Antalya, Bursa, Adana ve İstanbul'un birçok noktasında bulunan mobilya mağazalarından anında sipariş verebilirsiniz.
Vivense'nin akıllı arama özelliği ile Chester koltuk takımı fiyatlarına göre sıralama yapabileceğinizi de unutmayın. Hayalinizdeki chester koltuklara zaman kaybetmeden ulaşmanızı sağlayan Vivense ile siz de hayallerinize bir adım daha yaklaşacaksınız.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL