Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Komodin 473 TL 946 TL
Dolap (245 cm) 2.960 TL 2.960 TL
Şifonyer-Ayna 1.198 TL 1.198 TL
Bazalı Karyola 160x200 1.086 TL 1.086 TL
Dolap (275 cm) 3.437 TL Takıma Ekle
5 Çekmeceli Çamaşırlık 859 TL Takıma Ekle
Luna By Vivense Yatak(160 x 200 cm) 949 TL Takıma Ekle
Bazalı Karyola 180x200 1.251 TL Takıma Ekle
Ürün Açıklaması
Takım İçeriği Takım içeriği; 1 adet gardırop, 1 adet karyola, 2 adet komodinden ve 1 adet şifonyer + aynası oluşmaktadır.
Karyola Başlığı Suntalam üzerine sünger+deri kaplanarak üretilmiştir. Yanlarda ceviz kaplamadan dekoratif süslemeler uygulanmıştır.
Karyola Çerçevesi Tamamı suntalam malzemeden üretilmiştir
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm'dir.
Aydınlatma Özelliği Yatak başlığı led aydınlatma mevcuttur. Dolap içi askılıklar sensörlü led aydınlatmalıdır.
Gardırop Malzemesi Ana gövde suntalam, ön kapaklar MDF üzerine high gloss kaplanarak üretilmiştir.
Gardırop Kapak Fonksiyon 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır.
Komodin Malzemesi Ana gövde suntalam, ön kapaklar MDF üzerine high gloss kaplanarak üretilmiştir. Üst tablası kayarak açılabilmektedir.
Şifonyer Malzemesi Ana gövde suntalam, ön kapaklar MDF üzerine high gloss kaplanarak üretilmiştir.Yan tarafa açılabilen ek modülü sayesinde makyaj masasına dönüşebilir.
Baza Malzemesi Tamamı aluminyum metal profil malzemeden üretilmiştir.
Baza Fonksiyonu Karyola bazalıdır.
Baza Tipi Baza kapağı karyola çerçevesine monte edilmiştir.
Baza Özelliği Bazalarda iki adet mukavemetli amortisör ve iki adet emniyet kilidi (stoplama sistemi) ve dengeleyici bulunmaktadır.
Ek Bilgiler Çekmece ve kapaklarda yavaş kapanma özelliği, dolap kapaklarında stop özelliği vardır. Ahşap kulp kullanılmıştır. Çamaşırlıklar ve puf fiyata dahil değildir isteğe bağlı olarak dahil edilebilir.Yatak ölçüsünü 180x200 cm olarak da seçebilirsiniz.
Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Ölçüler

Takimin Parçalari
Genislik
Derinlik
Yükseklik
Gardırop
245 cm
66 cm
240 cm
Karyola
168 cm
209 cm
102 cm
Şifonyer
133 cm
47 cm
80 cm
Komodin
60 cm
46 cm
97 cm

 

Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 26 Şubat-01 Mart

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.