FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
36 Ürün

Ev, ofis ve iş yerlerinize modern bir hava katmak ister misiniz? Son dönemde sık sık tercih edilen Metal tel sandalyeler ile siz de sandalye ihtiyacınızı karşılarken aynı zamanda çevrenizi de güzelleştirebilirsiniz. Metal sandalye ve tel sandalyeler, dekorasyonda daha çok modern mobilyalar tercih etmiş evler için ideal. Metal sandalyeler yemek masasında tercih edilebileceği gibi aynı zamanda evinizin bir köşesi için hazırladığınız bar bölümünde de rahatlıkla kullanılabilir. Sizin için özel olan bölüme ayrı bir hava katacak metal sandalye ve tel sandalyeler ile siz de hayalinizdeki ev dekorasyonuna küçük dokunuşlarla ulaşabilirsiniz.

Vivense'nin akıllı arama özelliği ile metal sandalye fiyatlarına da hızlı bir şekilde ulaşabilir ve sıralama yapabilirsiniz. Bütçenize en uygun tel sandalye fiyatına ulaşabilir, zaman kaybetmeden ideal sandalye modeli için sipariş verebilirsiniz.

Türkiye'nin mobilya mağazası Vivense, diğer sandalye modellerinin yanında metal tel sandalye modelleri için de onlarca farklı alternatif sunuyor. Tel sandalyelerin yanında da bar sandalyesi olarak bilinen ferforje sandalyelere de Vivense'nin geniş ürün yelpazesinden ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine kapıya teslimat özelliği ile mobilya dünyasını ayaklarınıza getiren Vivense, aynı zamanda yine Türkiye'nin birçok yerinde bulunan mobilya mağazası showroom'larıyla da hizmet veriyor. Sayısı her gün artan mobilya mağazalarından birisi mutlaka yakınınızda. Siz de Vivense'nin mobilya mağazaları ile hayalinizdeki mobilyaları hemen bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Çevrenizi güzelleştirmek işte bu kadar basit.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL