FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
45 Ürün
Türkiye'nin mobilya mağazası Vivense, en güzel koltuk modelleri ile sizlere birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Yeni koltuk modelleri ile birlikte tüm tarzdaki koltuklara ulaşabileceğiniz Koltuklar kategorisinde, hayalinizdeki gibi bir koltuk mutlaka var. Siz de en uygun koltuk modeline Vivense ile hemen ulaşın.
Koltuklar, salon ve oturma odalarında rahatlıkla birlikte tarz açısından da öneme sahip. Rahatlıkları kadar görünümleri de önemli olan koltuk modelleri arasından en uygun koltuğu seçmek için renk ve boyut gibi kriterleri dikkate almanız gerekir. Odanızın büyüklüğüne göre 2'li koltuk, 3'lü koltuk ya da berjer gibi modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.
Koltuk fiyatları için akıllı arama özelliğini kullanabilir, bütçenize en uygun koltuk için fiyat sıralaması yapabilirsiniz. Tekli koltuk fiyatları, ikili koltuk fiyatları ve üçlü koltuk fiyatları için en uygun seçeneğe hemen ulaşabilirsiniz.
Türkiye'nin mobilya mağazası Vivense, Türkiye'nin her yerine teslimat özelliği ile mobilya dünyasını ayaklarınıza getiriyor. Dilediğiniz koltuk modeli için vivense.com'dan siparişinizi verebilir, dilediğiniz ürüne kapıya teslim ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine Türkiye'nin birçok noktasında bulunan mobilya mağazası showroom'lardan da tüm Vivense ürünlerine ulaşabilirsiniz. Yanı başınızda olan Vivense showroom'larımızda anlaşmalı iç mimarlarımızdan dekorasyon fikirleri alabileceğinizi de unutmayın.
Hayalinizdeki eve ulaşmanın yolu geniş ürün yelpazesine sahip Vivense'den geçiyor. Siz de evinizi güzelleştirmeye Vivense ile başlayın.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL