FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
35 Ürün

Ev dekorasyonu için en zor ürün seçilen yerlerden biri olan banyolar, farklı tasarım ve renk seçenekleri nedeniyle zor beğenilen ürünler kategorisinde yer almaktadır. Vivense, sizin için seçtiği banyo mobilyaları ile banyolarınızı daha keyifli yerler haline getirmenize yardımcı olurken banyo ürünlerinizi kolay yerleştirebileceğiniz basit çözümleri de beraberinde sunar.

Banyo mobilya takımları denilince akla ilk gelen ürünlerden olan banyo dolabı, bir evin olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biridir. Banyo eşalarınızı, şampuan ve sabunlarınızı, duş liflerinizi ve bornozlarınızı saklama imkanını sağlayan dolaplar, banyoların düzenlenmesini sağlayan en önemli banyo mobilyalarıdır. Banyo dolapları, isteğinize ve fonksiyonel ihtiyaçlarınıza göre duvara monte veya yerde konumlanmış modellere sahip olabilir.

Lavabo Mobilyaları

Lavabo üstü dolaplar, banyo ve lavabo mobilyaları içerisinde farklı alternatifler oluşturur, banyonuzda gündelik kullanım ürünlerinizi saklamanızı sağlayan bu dolaplar, diş fırçaları, macunlar ve diğer kozmetik ürünler gibi daha küçük hacimli eşyalarınızı düzenlediğiniz alanlar sunar. Banyo dolapları gibi lavabo dolapları da farklı boyut ve yerleşimlere sahip olabilir. Çoğu zaman banyolarda yer alan çamaşır makinelerinin üst kısmında meydana gelen boşlukların doldurulması amacıyla bu gibi makinelerin üzerinde konumlandırılmış dolaplar, banyolardaki düzensizliğin önüne geçerek daha kaliteli bir dekorasyon sağlar.

Duvara monte edilen asma banyo dolapları, yerden yüksek olmaları nedeniyle nemden etkilenmeyen banyo mobilyalarıdır ve bu yönleri ile daha uzun yıllar kullanılabilmektedirler. Vivense, klasik banyo mobilyası tasarımlarının yanında asma banyo dolabı alternatiflerini de müşterilerine sunar.

Banyo dekorasyonu için özel tasarımlara yer veren Vivense koleksiyonu, çamaşır makinelerine koruma sağlayan farklı tasarıma sahip banyo dolaplarını da bünyesinde barındırmaktadır. Çok amaçlı raf tipi banyo dolapları, lavabo altı banyo dolapları, aynalı banyo dolapları gibi farklı ürünleri kendi bünyesinde barındıran Vivense, her zaman yaratıcı ve kullanıcı deneyimini üst düzeyde tutan mobilya tasarımlarını müşterileri ile buluşturmayı amaçlamaktadır.

Banyo Mobilyaları Fiyatları

Banyo dekorasyonu için ihtiyacınız olan tüm ürünlere Vivense.com adresinden ulaşabilir, ürünler hakkında detaylı bilgileri, banyo mobilyaları fiyatlarını ve ödeme koşullarını öğrenebilirsiniz. Vivense mobilya, evinizin dekorasyonu için hazırladığı tüm ürünlerini uygun fiyatlarla sizlere sunmayı amaçlayarak evinizde daha konforlu ve rahat bir dekorasyon yapmanızı sağlar.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL