İÇ MİMARA SORUN MU VAR?
Hemen ara, yanıtlayalım.
İÇ MİMARA SORUN MU VAR?
Hemen ara, yanıtlayalım.
FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
0 Ürün

Yastık kılıfı, ev dekorasyonunda önemli bir yer tutan yastık ve kırlentlerin dış görünüşünün neredeyse tamamını oluşturur. Yastık ve kırlent kılıfı ile yatağınızın üstünü veya koltuklarınızın üstünü dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Elinizde yastık içi bulunduğu sürece fazla masraf yapmadan ev dekorasyonunuzda değişiklikler yapabilirsiniz. Yastığınızın sadece dış kısmını değiştirerek istediğiniz görüntüyü kolaylıkla elde edebileceksiniz.

Yastıklar, sıklıkla oturma odalarında ve yatak odalarında kullanılır. Oturma odalarında koltuk üzerinde tercih edilen yastıklar, yatak odalarında ise yatağın üzerine koyulmak suretiyle kullanılır. Oturma gruplarının üzerine koyulan yastıklara kırlent adı verilir. Dekoratif yastık kılıfı sayesinde yastıklarınızın dış görünüşünü fazla masraf yapmanıza gerek kalmadan rahatlıkla tekrar ve tekrar değiştirebilirsiniz. Yastık kılıfı modelleri, boyut, renk ve desen bakımından farklılıklar göstermektedir. Kılıf seçimi yaparken yastık içinizin boyutlarına uygun bir kılıf aldığınızdan emin olmalısınız. Yastık kılıfınız renk ve desen bakımından odanızın dekoratif bütünlüğüne uygun olmalıdır. Özellikle yastığı üzerine koyduğunuz koltuğun veya yatak örtüsünün renkleri yastık ile oluşturmak istediğiniz dekoratif görüntü açısından oldukça önemlidir. Kırlent kılıfları, çamaşır makinesine atılabilir ve temizlemesi oldukça kolaydır.

Yastık kılıfı fiyatları boyut ve desene göre değişmekle beraber en ucuz kırlent kılıfı fiyatlarını Vivense'de bulabilirsiniz. Kalite ve uygunluğu bir arada sunan Vivense kırlent kılıfı online satış seçenekleri ile evini süslemek isteyenlerin bir numaralı adresi. Vivense'nin ilgili kategorisinde her fiyat aralığında her zevke göre uygun seçenekler bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri internetten sipariş verebilir veya Vivense showroom'larını ziyaret ederek kararınızı verebilirsiniz. Ayrıca Vivense Showroom'larında anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonunuz ile ilgili tavsiyeler de alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siz de Vivense'ye gelin ve farkı hissedin.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL