HAYALİNDEKİ EVE 4 ADIMDA ULAŞ

Hizmetleri İncele

Mini, Midi ve Full iç mimarlık servisimizi incele, kapsamı sana en uygun olanı seç.

Talebini Oluştur

İhtiyacına uygun iç mimarlık paketini sana önerebilmemiz için formdaki soruları yanıtla.

Uzmanımızla Görüş

İç mimarımız sana en uygun iç mimarlık hizmetini sunmak için seninle iletişime geçsin.

Evini Tasarlayalım

Uzman iç mimarımızla belirleyeceğin planda hayalindeki eve ilk adımı at.

İç Mimarlık Hizmetlerimiz
Touch
MİNİ

Ürün Seçimi

Moodboard (İlham Panosu)

Alışveriş Listesi

449 TL'den başlayan fiyatlarla
MİDİ

Ürün Seçimi

Moodboard (İlham Panosu)

2D Ölçüllü Plan Yerleşimi

Alışveriş Listesi

1 Revizyon

999 TL'den başlayan fiyatlarla

*75.000 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz.

FULL

Ürün Seçimi

Moodboard (İlham Panosu)

2D Ölçüllü Plan Yerleşimi

3D Görsel Çizim

Alışveriş Listesi

1 Revizyon

2.499 TL'den başlayan fiyatlarla

*150.000 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz.

Projeler
20 m2'de Tiny House
Ece Vahapoğlu'nun Bitez'deki 20 m2'lik Tiny House'unu Vivense Touch İç Mimarlık hizmetiyle tasarladık.
Detaylı Gör >
EV SAHİPLERİMİZ NE DİYOR?
Sıkça Sorulan Sorular
Mini, midi ve full paketlerin arasındaki fark nedir?
Mini paketimizde seçtiğiniz yaşam alanı için önerdiğimiz ürünleri görebileceğiniz bir moodboard teslim ediyoruz. Midi paketimizde bu ürünlerin ölçülü oda planına yerleştirilmiş halini görebiliyorsunuz. Full paketimizde ise iki boyutlu yerleşime ek olarak, ürünleri kendi yaşam alanınızda üç boyutlu olarak görebiliyorsunuz.
Aldığım paketi sonradan değiştirebilir miyim?
Aldığınız ürünü 3 iş günü içerisinde iptal/iade edebilir, projeye başlamadığımız sürece hizmeti değiştirebilirsiniz.
İç mimarların benim için yaptığı çalışmalar kaç günde teslim edilir?
Seçtiğiniz iç mimarlık paketinin içeriğindeki hizmetler, iç mimar randevusu sonrası maksimum 7 iş günü içinde e-posta olarak size teslim edilir.
Bulunduğunuz adrese gelip tasarım hakkında toplantı yapmamız mümkün mü?
Elbette! İstanbul içinde Luna Bedding Bağdat Caddesi, Ümraniye Oryapark Showroom, Kozyatağı Showroom, Gaziosmanpaşa Showroom, Modoko Showroom, Modoko 2 Showroom ve Pendik Varyap Showroom; İzmir'de Karabağlar Showroom, Alsancak Showroom ve Bursa Harmony Showroom'larında toplantılarımızı gerçekleştirebiliriz.
Vivense Touch İç Mimarlık Hizmeti sonrası oluşturulan ürün siparişlerinde teslimat süreci nasıl ilerleyecek?
Seçilen ürünler için vivense.com'da belirtilen teslimat tarihlerinde teslimatınız gerçekleşecektir.
Formu doldurduktan sonra iç mimarla nasıl görüşeceğim?
Formda iletmiş olduğunuz iletişim bilgileri üzerinden iç mimarımız size ulaşacak. Sonrasında telefon görüşmesi, online toplantı veya bulunduğunuz ile göre showroom'da görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Yaşam alanlarınızın hem estetik bir görünüme sahip olması hem de işlevselliği ile hayatınızı kolaylaştırması her zaman mümkün olamıyor. Dekorasyon yapılırken eşyaların farklı zamanlarda alınması, mobilya seçimi sırasında kapsamlı değerlendirme yapılmaması ya da ihtiyaçların farklılaşması gibi bir dizi unsur, belirlenen ev dekorasyonunun ideal oranda konfor sunamamasına yol açabiliyor. 

Evlerin her bir odasının kullanım amacı farklı, odaların dekorasyonu sırasında sahip olunan alanın kullanım amacı gözetilerek maksimum verimlilikle kullanılması önemli. Elbette verimliliğin beğeniler doğrultusunda yapılan seçimlerle desteklenmesi gerekiyor. Böylece mekân aidiyeti hissedilebilirken “evde olma” hissi yaşanabiliyor. Bu noktada mimarlık hizmeti almak birçok faydayı beraberinde getirebiliyor.

Dekorasyonla ilgili farklı bakış açılarıyla buluşturan, beğenilere ve ihtiyaçlara uygun kişiselleştirilmiş rehberlik sunan iç mimar desteği mekânlarda göz alıcı bir değişimi başlatabiliyor. Günümüzde teknolojinin gelişmesinin bir sonucu olarak online iç mimarlık hizmeti de oldukça revaçta. Dahası, ücretsiz iç mimar desteği seçenekleri dekorasyonda yenilikler yapmayı mümkün kılıyor. Evinizin tüm ihtiyaçlarını karşıladığınız Vivense, size özel iç mimarlık hizmetleri ve Vivense iç mimar GPT uygulaması ile yeni bir dönem başlatıyor. 

Vivense iç mimarlık hizmetleri ile tanışmaya, evinizde hayal ettiğiniz ambiyansla buluşmaya hazır mısınız? Vivense’nin uzman iç mimarlardan oluşan ekibi ile iletişime geçerek siz de yaşam alanlarınızda, bütçenize ve tarzınıza uygun büyük bir dönüşüm başlatabilirsiniz. Farklı kapsamlardaki iç mimarlık hizmetleri içeren paketler arasından seçim yaparak bütçenizi en efektif şekilde değerlendirebilirsiniz. 

Vivense’nin sunduğu iç mimarlık hizmeti olan Vivense Touch, değişen ihtiyaçlara yanıt veren paketleri ile iç mimarlık desteğinin avantajlarını geniş bir kitleyle buluşturuyor. Vivense Touch ayrıcalıklarından yararlanabilmek için uygun hizmet paketinin seçilmesi ve talebin oluşturulması yeterli. Daha sonra uzmanla görüşme yapılıyor ve ev yeni görünümüne kavuşturuluyor.

Hayal Gücünüzü Evinize Yansıtın: Vivense İç Mimarlık

Vivense Touch İç Mimarlık Hizmeti ile yaşam alanlarını zevkine ve ihtiyaçlarına uygun şekilde dekore etmek isteyenlerin yanında. Tamamı profesyonellerden oluşan Vivense iç mimarlık ekibi talep sahibinin yaptığı paket seçimi doğrultusunda çalışmalara başlıyor. Seçilen pakete göre hizmet kapsamı değiştiği için paketin doğru belirlenmesi iç mimarlık hizmetinden maksimum oranda faydalanmayı sağlıyor. 

Vivense iç mimarlık hizmet paketleri tek başına satın alınabileceği gibi yapılan alışveriş tutarları doğrultusunda bu hizmetlerden ücretsiz de yararlanmak mümkün oluyor. 

İstanbul, Bursa ve İzmir’de belirlenen adreslerde iç mimarlık hizmeti ile ilgili yüz yüze görüşme imkânı da bulunuyor. Belirlenen illerde yüz yüze toplantı için buluşulamadığı durumlarda iç mimarlarla telefon görüşmesi ya da online toplantı gerçekleştirilebiliyor. Online mimarlık görüşmesi ile yaşam alanı ile ilgili beklentiler detaylı bir şekilde iç mimarlara iletilebiliyor. 

Vivense ile Evinizi Güçlü ve Zamansız Tasarımlarla Dönüştürün

Vivense geniş ürün yelpazesi ile farklı beğenilere hitap ediyor. Yaşam alanlarında konforu garantileyen oturma odası mobilyaları, uyku konforunu maksimize eden yatak odası takımları, evin girişinin enerjisini yükselten antre dekorasyonu mobilyaları ve ailece geçirilen keyifli anların ambiyansını destekleyen yemek odası ve mutfak takımları Vivense’de bulabileceklerinizden yalnızca bazıları.

Vivense’de ürün grupları çeşitliliği, aynı ürün gruplarındaki model çeşitliliği ile zenginleştiriliyor. Klasikten retroya, avangarttan moderne, rustikten İskandinav dekorasyona dek farklı stillerde sunulan modeller ölçü bakımından da farklılaşıyor. Aynı tarzdaki ürünlerin renkleri ve üretildikleri materyaller de değiştiğinden hedeflenen dekorasyona ulaşmak kolaylaşırken seçim yapmak zorlaşabiliyor.

Vivense Touch İç Mimarlık Hizmeti sayesinde yaşam alanlarına en çok yakışacak, beğenileri en iyi yansıtacak ve konfor beklentisini eksiksiz karşılayacak seçimler kolaylıkla yapılabiliyor. Deneyimli uzmanların özel olarak hazırladığı öneriler, evlerin güçlü ve zamansız tasarımlarla dönüştürülmesini kolaylaştırıyor. 

Vivense’nin geniş ürün yelpazesi ve bu ürün yelpazesinin en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlayan Vivense iç mimarlık hizmetleri kurumsal firmalar tarafından da tercih edilebiliyor. Ofisler ve kafeler dâhil olmak üzere dekorasyonun kurum kimliğini yansıttığı birçok alanda Vivense iç mimar desteğinin farkı hissedilebiliyor. 

Vivense İçMimarGPT Nedir?

Vivense’nin mobil uygulamasını ve bu uygulamanın sunduğu avantajları daha önce duydunuz mu? İç mekânların tasarımı ile ilgili ilham verici fikirlerle buluşmanın en pratik yöntemlerinden birini sunan Vivense GPT, Vivense bünyesinde geliştirilen ve dekorasyon fikirlerine hızla erişmeyi sağlayan bir teknoloji olarak beğeni kazanıyor.

Mevcut yaşam alanlarını yepyeni tarzlarda dönüştürmek isteyenlerin hayatını kolaylaştıran Vivense İçMimarGPT’nin kullanılabilmesi için tek yapmanız gereken Vivense mobil uygulamasını indirmek. Daha sonra uygulamadan ilgili modüle giriş yapabiliyorsunuz.

Vivense İçMimarGPT modülüne girdiğinizde dönüştürmek istediğiniz odanın, daha doğru bir ifadeyle alanın türünü seçmeniz gerekiyor. Oturma odası, banyo, çalışma odası, yemek odası, mutfak, çocuk odası, bebek odası, antre, balkon ve bahçe gibi seçenekler arasında seçiminizi yaptıktan sonra yenilemek istediğiniz odanın ve/veya alanın fotoğrafını uygulamaya yükleyebilirsiniz. İlgili alanın fotoğrafını anlık olarak çekebilir ya da galerinizden fotoğraf seçebilirsiniz.

Bir sonraki adım ise hayalinizdeki dekorasyon stilini belirlemek. Vivense iç mimar gpt modülünde İskandinav, bohem, modern retro, minimalist, geleneksel ve endüstriyel gibi farklı stilleri seçebiliyorsunuz. Son adımda ise fotoğrafını çektiğiniz alanın, seçtiğiniz stilde dekore edildiğinde nasıl göründüğünü görüntüleyebiliyorsunuz.

Dekorasyonla ilgili bakış açısını değiştirecek ve hızlı öneri almaya yardımcı olacak bu uygulama sayesinde yaşam alanlarınızla ilgili estetik fikirler edinebilirsiniz. Yine mobil uygulamayı kullanarak Vivense iç mimarlık hizmetlerinden yararlanmak için başvuruda bulunabilirsiniz. 

Vivense İç Mimarlık: Bütçenize Uygun Profesyonel Tasarım Çözümleri

Evinizde, bahçenizde ya da balkonunuzda profesyonel eli değdiği belli olan, göz alıcı bir değişime start vermek için siz de Vivense iç mimarlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sadece dört basit adımda, evinizde hayal ettiğiniz değişimi gerçekleştirebilirsiniz.

Vivense web sitesinde ya da mobil uygulamasında Vivense Touch İç Mimarlık Hizmeti modülüne tıklamanız, atmanız gereken ilk adım. Bu adımda evinizde gerçekleştirilmesini istediğiniz iç mimarlık servislerini kapsayan uygun paketi seçebiliyorsunuz. Daha sonra ihtiyacınıza yönelik paketten yararlanabilmek adına form doldurup talebinizi oluşturuyorsunuz.

Talebiniz oluşturulduktan sonra Vivense uzman ekibi sizinle iletişime geçiyor. Telefon görüşmesi, online görüşme ya da yüz yüze toplantı planlanıyor. Hedeflerinizin ve beğenilerinizin ele alındığı bu görüşme sonrasında uzman iç mimar ile belirlediğiniz planda hareket edip evinizi dönüştürebiliyorsunuz. 

Mini, Midi ve Full Paketler ile Her Bütçeye Uygun İç Mimarlık Hizmeti

Vivense Touch İç Mimarlık Hizmeti üç ayrı pakette sunuluyor: Mini, Midi ve Full. Mini pakette uzman iç mimar ile ürün seçimi yapılıyor, ilham panosu ve alışveriş listesi hazırlanıyor. Başlangıç seviyesindeki bu hizmet paketi ile dekorasyona dair temel belirsizlikler başarılı bir şekilde giderilebiliyor. 

Midi pakette ürünlerin seçimi yapılıyor, ilham panosu oluşturuluyor ve alışveriş listesi hazırlığına ek olarak belirlediğiniz alan için seçilen ürünlerin 2D ölçülü oda planına yerleştirilmiş hâlini görüntüleyebiliyorsunuz. Hazırlanan planda 1 revizyon da yapabiliyorsunuz.

Full pakette ise 3D görsel çizim ile hayalleriniz somutlaşıyor. Alışveriş listesi ve ilham panosu hazırlığına, ürün seçimine, seçilen ürünlerin oda planına yerleştirilmiş hâline ve ürünlerin evinizdeki üç boyutlu yerleşiminin çizimine bu paket ile sahip olabiliyorsunuz.

Vivense’nin sunduğu ayrıcalıklardan yararlanarak profesyonel hizmetlere uygun fiyatlarla ulaşabiliyor, geniş ürün çeşitliliği içinden uzman görüşlerine ve beğenilerinize uygun olanları tercih edebiliyorsunuz.


Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.