FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
4 Ürün

Vivense Living kategorisindeki onlarca farklı çeşitteki ütü masası modelleri arasından seçim yaparken, uygun fiyatları ve işlevsel özelliklerine de hayran kalacaksınız. Renkli dijital desen baskılarıyla, diğer ütü masası modellerinden kendini sıyıran Vivense Living ütü masaları özellikle kolay katlanabilir ve yüksek kalitedeki kılıflarıyla da göz kamaştırıyor. Vivense Living ütü masası modellerinde ütü koyma bölümü buhar kazanı yerleştirmeye uygun şekilde tasarlanmıştır. Ütü masası ayakları katlandığında kilitlenebilir nitelikte tasarlanmıştır. Yaylı anten ve kabloyu kilitleme mekanizması sayesinde ütünüz istenilen uzaklığa emniyetli bir şekilde hareket ettirilebilir. Profil destekli üst tabla sayesinde ütü yaparken oynama yapmaz. Isıya dayanıklı silikonlu ütü park yeri mevcuttur. Yüksek kalitedeki renkli baskılı kılıfları ısıya dayanıklı pamuklu kumaşa sahiptir. Kıyafetlerinizi ütülerken size kullanım kolaylığı sağlamak adına taşınabilir kablo ve prizi vardır. 1.sınıf malzemeden estetik plastik papuç ve aksamlardan üretilmiştir.

Vivense Living ütü masalarının üst tablası çelik profil ile takviye yapılarak desteklenmiştir. Ütü yaparken boyunuza göre ayarlamanız için manuel yükseklik ayarı vardır. Gazella ütü masası, Tefal ütü masası veya Esse ütü masası modelleri arasında uygun fiyatıyla dikkat çeken Vivense Living ütü masası modellerinin ayak tapaları da kaymaz plastikten üretilmiştir.

Türkiye'nin her iline kargo ve nakliye yoluyla teslimat yapan Vivense Home en son eklenen Living kategorisiyle evleri güzelleştirmekle kalmıyor, yaşam alanlarına ekstra işlevsellik ve şıklıkta katıyor. Çiçekli ve canlı renklerdeki desenlerinin yanı sıra İstanbul temalı otantik desenleriyle de sıra dışı bir stile sahip olan Vivense Living ütü masası, standart ölçüleri ve boyunuza göre ayarlanabilir pratik mekanizmasıyla da diğer ütü masaları arasında farklı özellikleriyle göze çarpıyor.

Giyim ve kuşamınızda şık olmanın başlıca kurallarından biri giydiğiniz her kıyafetin düzgün bir görüntüye sahip olması yani kırışıksız ve ütülü olmasıdır. Bu sebeple özellikle hanımların en çok uğraş harcadıkları ve didindikleri konuların başında da her kıyafeti tek ütülemekle uğraşmak gelmektedir. Sosyal hayat içerisinde neredeyse güzel görünmek zorunda olan kadınların kırışık ve ütüsüz bir takım kıyafetler giymeleri çok göze batmaktadır. Bundan dolayı ütü sadece kadınların değil, sosyal hayatta etkin olan tüm insanların yaşamında çok etkilidir. Bu yüzden ütü yapma işleminin kolaylaştırıcı her şey çok değerlidir. Etkin ve başarılı bir şekilde ütü yapabilmek için her türlü donanımın iyi bir şekilde kullanılabilir olması gerekmektedir.

Özellikle ütü masası, ütü yapmak için en temel gerekliliklerin başında gelmektedir. Evinizde düzgün bir ütü yapabilmek için size en uygun ütü masası modelleri belirlenmelidir. Bu ütü masası modelleri sayesinde istediğiniz gibi bir ütü yapabilirsiniz. Kıyafetleri ütülemekte ütünün kalitesi ne kadar önemliyse, ütü masası da en az onun kadar büyük bir öneme sahiptir. Her ütü masası üzerinde ütü yapabilirsiniz, ancak her ütü masası üzerinde kırışıksız ve çizgi oluşturmadan ütü yapmak çok zordur. Özellikle kullandığınız ütü masasının yanmaz kumaş ile kaplı olması bir ütü masası için çok önemlidir. Eğer böyle bir özelliği yoksa bile alıştığınız ütü masasını yanmaz ütü masası kılıfı ile kaplamanız gerekmektedir. Çünkü ütü yapılırken, yapılan en büyük hataların başında ütüyü masanın üzerinde unutmak gelmektedir.

Ütü masası alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri de ütünüzün modeline uygun bir ütü masası seçmek. Buhar kazanlı ütülerin masaları veya ev tipi ütülerin masaları boyut açısından farklılık gösteriyor. Bir diğer önemli özellik ise çarşaf, yatak örtüsü, nevresim gibi büyük parçaları ütülemenize yardımcı olacak, ütü yaparken size beklentinizin üzerinde bir performans sunacak geniş ütü masası modelleri seçmeniz. Ütü masası seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ise masanın ayaklarının sallanmayan ve dengeli bir şekilde durması. Fiyat olarak diğer markalara göre çok düşük olan modellerde kalitede de beklenilen performans sağlanamadığı için Vivense Living ütü masalarını gönül rahatlığıyla adresinize sipariş verebilir, ev işlerinizi sıkıcı bir zorunluluk olmaktan çıkarıp keyifli hale getirebilirsiniz. Yeni bir ütü masası almak istiyorsanız ve ütü masası modelleri arasında kararsızsanız, öncelikli olarak kullanacağınız ütü masasının boyuna dikkat etmelisiniz. Günümüzde evlerin metrekareleri giderek küçüldüğü için ütü odası kavramı neredeyse yok olmuştur. Bu yüzden ütü yapabilmek için uygun bir alan aranmaktadır ya da dolaplı ütü masası tercih ederek, tüm bu dertlerden kurtulabilirsiniz. Dolaplı ütü masası pratik yapısı sayesinde çok kullanışlıdır. Normal bir dolap görünümü taşımakta ve yan tarafından ütü masası açılmaktadır. Bu işlevi sayesinde hiç yer kaplamadan rahatlıkla kullanmanıza imkan sağlar.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL