FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
29 Ürün
Saray Halı
Ev dekorasyonunun olmazsa olmaz parçalarından halınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız Saray halı tam da aradığınız parça olabilir. En yeni saray halı modellerine ulaşabileceğiniz Vivense.com adresinde onlarca farklı model sizi bekliyor. İster modern ister etnik isterseniz de Retro tarzda onlarca farklı renk ve stildeki saray halı çeşitleri Vivense.com sayesinde sadece bir tık uzağınızda.
Saray halı fiyatları piyasadaki birçok halı markasına göre oldukça uygundur. Evinizi güzelleştirirken bütçenizi de yormak istemeyen Vivense sayesinde siz de evinizi yenileyebilir, dekorasyonda harika değişiklikler yapabilirsiniz. Sezon sonlarında veya çeşitli dönemlerde gerçekleşen Saray halı kampanyaları sayesinde de indirimli fiyatlara sahip olabileceğiniz halıların elbette bakımı ve temizliği de en az stili kadar önemli konular arasındadır. Sadece halı şampuanı ile bezle silerek temizlemeniz gereken Saray halı modellerini uzun yıllar evinizde kullanabilmek için sert darbe ve sürtme hareketlerinden kaçınmalısınız.
İndirimli Saray halı modellerine göz attıktan sonra seçeceğiniz halıyı evin hangi bölümü için ve alandaki tüm mobilyaları ön görerek kararınızı verin. Ev dekorasyonunda en son eklenen tamamlayıcı aksesuarlar arasında yer halılar ne kadar ufak aksesuar gibi görünse de doğru seçimle evinizin görüntüsünü bir anda değiştirir. Bu değişikliğin pozitif anlamda olmasını istiyorsanız saray halı modellerine detaylı göz atın. Salon için seçeceğiniz halı ile yatak odasına seçeceğiniz halının tarzı aynı olmayabilir. Halı seçiminde önemli olan halının bulunduğu mekâna tam anlamıyla uyum sağlamasıdır. Bazı odalara kabarık halılar yakışırken bazı odalara ince kilim tipinde halı modelleriuygun olur. Saray halı modelleri size bu konuda oldukça yardımcı olacak ve yaşam alanınızdaki adımlarınızı evin genel dekorasyonunda olduğu gibi her zamankinden çok daha şık ve göz alıcı hale getirecektir.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL