FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Renk
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
OYUNCU KOLTUĞU + MASASI
  • TL
54 Ürün

Saatler boyunca oyun oynayanların ya da bilgisayar başında oturmak zorunda olanların konforunu maksimize etmek ve olası duruş bozukluklarının oluşumunu engellemek için dizayn edilen oyuncu koltuğu modelleri Vivense’de.

Gün içerisinde çalışanlar ya da günlük iş süreçlerini yürütmek için bilgisayar kullananlar için bilgisayar sandalyesi ve laptop sehpası gibi fonksiyonel ürünler yeterli olsa da oyun oynayanlar için ek özelliklere sahip mobilyalar, eşyalar ve aksesuarlar gerekli hâle gelebilir. Oyuncu koltukları da günün büyük bölümünde oyun oynayanların ihtiyaçları gözetilerek tasarlanan ürünlerdir.

Gamer oyuncu koltuğu modelleri oldukça geniş bir çeşitlilikte sunulur. Farklı tasarımlarla ve özelliklerle sunulmaları sayesinde herkes beğenisine ve ihtiyaçlarına yönelik seçim yapabilir. Evlerde çalışma odası olarak dizayn edilen alanlarda da ofis dekorasyonunda da sıklıkla tercih edilmelerinin ardında sundukları konfor ve sahip oldukları şık tasarımlar bulunur.

Modern ve fütüristik çizgilerine ek olarak çeşitli renklerin bir arada bulunduğu tasarımları ile giderek popülerleşen oyuncu sandalyesi modelleri farklı işlevler barındırabiliyor. Kumaşları, fonksiyonları ve kaliteleri doğrultusunda değişebilen oyuncu koltuğu fiyatları geniş bir çeşitlilikte sunuluyor.

Oyun oynarken ya da uzun süre boyunca bilgisayar başında çalışırken verimliliği ve rahatlığı artırmak üzere tasarlanan oyun koltuğu modelleri oyuncu masası çeşitleri ile bir arada kullanıldığında en iyi çözümlerle buluşmak mümkün oluyor. Bilgisayar oyuncu koltuğu seçimi sırasında doğru seçimlerin yapılması uzun yıllar devam eden bir memnuniyeti beraberinde getiriyor.

Birbirinden Rahat Profesyonel Oyuncu Koltukları

Oyun oynarken rahat edilmesi ve iskelet sağlığının desteklenmesi amacıyla özel olarak tasarlanan bilgisayar koltukları oyuncu koltuğu olarak adlandırılıyor. Yüksekliği ayarlanabilen gamer koltuk modelleri bel desteklerine ve yastıklı kolçaklara sahip olabiliyor. Hem beden konforunun artırılması hem de oyun keyfinin yükseltilmesi adına özel fonksiyonlarla donatılan profesyonel oyuncu koltuğu çeşitleri yaşanan deneyimi bir üst noktaya taşıyor.

Oyun sırasında klavyeden ellerin çekilmeden ses seviyesinin ayarlanabilmesini, mikrofonun sessize alınabilmesini sağlayan kontrol panelleri ile donatılmış profesyonel oyuncu koltuğu modellerinde oyuncuları serin tutmayı sağlayan dahili fanlar bile bulunabiliyor. Özellikler geniş bir çeşitlilikte sunulduğundan fiyat performans dengesi için doğru ürünü bulmanın önemi artıyor.

Oyuncu Koltuğu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gamer koltuk seçimi sırasında belirli unsurlara dikkat edilmesi hâlinde yapılan tercihten maksimum verimlilik elde edilebiliyor.

Sırt Desteği

Oyuncu koltuğu seçiminde en önemli unsurlardan biri sırt desteğidir. Uzun süre devam eden oyunlar sırasında duruşun korunabilmesi ve sırt bölgesinin desteklenmesi için tercih edilecek oyuncu koltuğunda sırt desteğinin bulunması kritik öneme sahiptir.

Ayarlanabilirlik

Oyuncu koltuğu ergonomisinde en önemli kıstaslardan bir diğeri ise ayarlanabilirliktir. Oyuncunun boyuna göre ayarlanabilen, kolçakları açılandırılabilen oyuncu sandalyesi modelleri önceliklendirildiğinde memnun edici seçimler yapılabilir.

Boyut ve Ağırlık Kapasitesi

Oyuncu koltuğu seçimi sırasında dikkat edilmesi gerekenler arasında boyut ve ağırlık kapasitesi gibi unsurlar da bulunur. Çok büyük koltuklar küçük odalarda hareket edilebilecek alanı kısıtlar. Aynı şekilde bireyin ağırlığını kaldırmayacak özellikte dizayn edilenler uzun süreli bir kullanım sunamaz.

Dayanıklılık

Oyun oynarken hareketlenmek, heyecanlanmak ve ani hareketler yapmak mümkündür. Bu tür davranışlar standart koltuklara ve sandalyelere zarar verebilir. Bu nedenle oyuncu koltuğu seçimi yaparken ürünün dayanıklılığından emin olunmalıdır. Böylelikle özgürce hareket etmek ve oyunun akışına güvenle kapılmak mümkün olur.

Kumaş, Sünger ve Deri Malzemeler

Oyuncu koltuklarının ayırt edici özelliklerinden biri de farklı materyallerden üretilebilmeleridir. Kumaş oyuncu koltuğu fiyat olarak ekonomik olmakla birlikte oyuncu konforunu maksimize eder. 

Suni deri ve deri oyuncu koltuğu modelleri suya ve lekelere karşı yüksek dayanıklılık gösterir. İklimlendirme koşulları uygun ortamlarda konforlu bir deneyim yaşatan deri oyuncu koltukları ile oyun keyfi artabilir.

Oyuncu koltuklarının iç kısmı özel dökme süngerlerden oluşturulabilir. Bu süngerler vücut şekline uygun olacak şekilde yerleştirildiğinden maksimum konfor sunabilir. Ofis mobilyaları arayışında olanların da sıklıkla tercih ettiği gamer koltuk modelleri arasından siz de konfor beklentinize yönelik seçimler yapabilirsiniz.

RGB ve LED Aydınlatmalı Seçenekler

Bilgisayar oyunlarının ve bilgisayar oyunlarına gösterilen ilginin artması ile birlikte oyuncuların konforunu ve oyun oynama deneyimini iyileştiren gamer oyuncu koltuğu modelleri popüler hâle gelmiştir. RGB oyuncu koltuğu son dönemde sunduğu maksimize edilmiş oyun deneyimi ile oyuncuların ilgisini çekmektedir. 

Temel olarak kırmızı, yeşil ve mavi ışıklara sahip olan RGB oyuncu koltuğu modellerinde genellikle LED aydınlatmalar kullanılır. Koltukların önlerine ve arkalarına yerleştirilen LED aydınlatmalar farklı renkteki ışıklar da yayabilir. Tasarım, malzeme ve sunulan etki bakımından ayırt edici nitelik taşıyan ışıklı oyuncu koltuğu modelleri oyun esnasında verimliliği artıran bir ayrıcalık sunabilir.

İstediğiniz Renklerde

Oyuncu koltuğu modelleri farklı tasarımlarda ve renklerde sunulur. Oyuncu koltuğu pembe ve tonlarında sunulduğunda daha soft bir etki yaratırken siyah oyuncu koltuğu en çok tercih edilenlerin başında gelir. Beyaz oyuncu koltuğu modern tarzda dekore edilen iç mekânlarda şık ve iddialı tercihler olarak öne çıkarken renklerdeki çeşitlilik oyuncu koltuklarının ofislerde de rahatlıkla tercih edilebilmesini sağlar.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.