FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
OFİS MASA TAKIMLARI
42 Ürün

Ev dekorasyonunda olduğu kadar insan hayatında bir diğer önemli yaşam alanı olan ofis dekorasyonunda da iddialı olan Vivense, geniş ve ferah ofisler için sunduğu ürünler ve ofis masaları ile müşterilerinin ilgisi çekmeyi başarmıştır. Ofis masaları için kesonlu, workstation, etajerli ofis masası veya premium masalar sunan Vivense, ofislerinde konfor ve prestij arayanlar için etkili tasarımlar sunmaktadır.

Büro Masaları

Ofis tasarımında en önemli konulardan biri olan masa tasarımı, öncelikle rahat kullanılabilir olması gereken ve görünümü ile dikkat çekici olmalıdır. Ofis masaları, çok sayıda evrak, dosya ve bilgisayar düzeneklerinin bir arada bulunabilmesine olanak sağlamalıdır. Büro masalarının tasarımı premium ofis masası kategorisinde değerlendirilirken Vivense, bu kategori için çok özel tasarımlara yer vermiştir.

Çalışma hayatının zorluklarını en az indirmek için en rahat masa ve koltuk tercihi yapılmalı, ancak ergonomik tasarımlardan uzaklaşılmamalıdır. Ergonomik tasarımın rahatlığından ev koltuğu konforuna geçişte yaşanan performans kayıpları bilimsel araştırmalarla ortaya konulmaktadır.

Ofis masa modelleri Bara, Flora, Atamaca ve Tanami gibi daha çok kontrast renk tonlarını da içeren ahşap görünümlü ofis masası tiplerinden oluşmaktadır. Ofislerde vazgeçilemeyen ahşap görünümü masif doku ile birleştirmeyi başaran tasarımlara ağırlık veren Vivense özellikle premium ürün satın almak isteyen müşterileri için özel ürün seçimleri gerçekleştirmektedir.

Ofis masalarında etajerli çekmece seçeneklerini de sunan Vivense, kilitli çekmeceler ile özel evraklarınızı kasa gereği duymadan saklamanızı sağlar. Etajerli ofis masası modellerinde masa üzerinde daha az evrak bulundurulması sağlanarak daha geniş bir çalışma alanı elde edilmesi sağlanmaktadır.

Ofis Çalışma Masaları

Vivense mobilya, ofis dekorasyonunda en önemli parçalardan biri olan ofis çalışma masaları için özel tercihlerini kendi kategorisinde müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Siz de ofisiniz için yeni bir ofis masası satın almak istiyorsanız Vivense.com'u ziyaret ederek ofis çalışma masaları modellerini inceleyebilirsiniz. Ofis masası modelleri hakkında boyut ve ofis masa fiyatları için gerekli bilgileri bulabileceğiniz Vivense.com üzerinden beğendiğiniz ürün hakkında uygun ödeme koşullarını ve indirimli fiyatları öğrenebilir, güvenli online alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Vivense.com, farklı markalara ait kaliteli ofis dekorasyon ürünlerini güvenli e-ticaret kanalı ile sizlere sunmaktadır.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.