FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
6 Ürün

Mutfak masası, yemek masası, mutfak sandalyeleri gibi mutfağınız için özel tasarımlar sunan Vivense, mutfakta taburesi kullanmayı isteyenler için de kendi tasarım çizgisi ve kalitesine uygun ürünler geliştirmiştir. Klasik burgu taburelerin zevkini bugün hala yaşamak isteyenler için burgu tabureleri, modern bir yorumla yeniden üreten Vivense, ahşap eskitme mutfak tabureleri ile de kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır.

Mutfak Tabure Modelleri

Hemen her mutfak tasarımı için uygun tasarımlara sahip Vivense mutfak tabure modelleri, mutfağınızda kullanmak istediğiniz tabure tarzı için sizin özgün bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Alçak ve ahşap klasik tabure modellerini deniz ve tekne motifleriyle renklendiren Vivense, yazlık evlerinde denizin ferahlığını yansıtmak isteyenler için güzel bir alternatif oluşturmuştur. Endüstriyel tasarımlara sahip mutfak ürünleri satın almak isteyen kullanıcıları için Tesla masif bar taburesi, Tesla Jut bar taburesi veya Cherry taburelerini sizlerin beğenisine sunan Vivense, mutfak tabure çeşitleri ile farklı bir çizgiyi ve kaliteyi yansıtmayı başarmıştır.

Ahşap mutfak taburesi arayanlar için ahşabın kalitesini hissedecekleri tasarımların haricinde eskitme modellerini de geliştiren Vivense, Retro Tabure ürünü ile bu alanda eskiye atıfta bulunmak isteyen mutfaklara yönelik çözümler sunar. Klasik tabure anlayışını bir kenara bırakarak kendine has stili ve tasarım çizgileri ile yeniden yorumlayan Vivense, Cristal tabure serisi ile mutfak taburesi anlayışına yeni ve özgün bir yorum getirmiştir. Vivense'nin Cristal mutfak tabureleri, 50*35 cm boyutlarında, kullanımı oldukça kolay olacak şekilde tasarlanmış, sarı, mavi ve beyaz renk tercihleri ile üretilmiş mutfak tabureleridir.

Oldwooddesign adıyla sizlerin beğenisi ile buluşan kütük tabure tasarımı, Vivense'nin mutfaklarda doğal görünüm arayan müşterileri için geliştirdiği tabure tasarımlarından biridir. Oldwooddesign kütük tabure, mutfakta doğal bir görünüm elde etmek isteyenler için ister kullanım ister dekoratif amaçlı çözümler sunar.

Vivense Joilette eskitme tabure serisi, burgu tabure ile birlikte en çok dikkati çeken tabure modelleridir. Masif görünüm arayanlar için Circle ve Swan tabure modellerini geliştiren Vivense, mutfak için kullanışlı tabure modellerini geliştirirken ürettiği ürünleri en uygun koşullarla müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Mutfak tabure modelleri ve fiyatları konusunda uygun çözümlerle sizlerin uzun yıllar kullanabileceği, kaliteli, ergonomik ve şık ürünler geliştiren Vivense mobilya, mutfaklarında şıklık ve tasarım arayanların tüm beklentilerini karşılamayı amaçlamaktadır.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL