FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
5 Ürün

Ev dekorasyonunda her ne kadar görsel ögeler ön planda olsa da koku unsurunun önemi es geçilemez. İyi dekore edilmiş bir ev görsel olduğu kadar koku olarak da insanların zevkine hitap etmelidir. Oda kokusu ile insanların birden fazla duyu organına hitap edecek bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Oda parfümü gibi anlık kullanabileceğiniz oda kokusu şişesi içinde bulunan kokuların yanı sıra dekoratif özelliği bulunan ve etkisi uzun süre devam eden alternatifler bulmanız da mümkün. Ev kokusu, mum, parfüm veya çubuklu oda kokusu şeklinde bulunabilir.

Kokulu mum, oda kokusu denilince ilk akla gelen dekoratif ögelerdendir. Süslü şamdanlar ile birlikte kullanılabilen dekoratif mumlar ile odanızın güzel kokmasını sağlarken aynı zamanda da dekoratif bir görüntü elde edebileceksiniz. Jel mum gibi farklı şekillerde temin edilebilen kokulu mumlar boyut olarak da farklılıklar göstermektedir. Mum çeşitleri boy ve koku bakımından farklı olmakla beraber büyük mum, çoğunlukla tekli olarak satılır. Sevdiklerinize hediyelik oda kokusu vermek oldukça yaygındır. Hediyelik mum olarak birçok alternatif bulunmakla beraber mum, ev hediyesi olarak sıklıkla tercih edilen bir üründür. Evde mum yakmaktan çekiniyorsanız eğer bambu koku tam size göre bir seçenek olabilir. Farklı renk ve şekildeki çubuk ve şişeler ile bambu koku ev dekorasyonunuzu bir adım öne taşıyacak.

Mum fiyatları, boyut, şekil ve kokuya göre değişkenlik gösterir. Vivense'nin ilgili kategorisinden her bütçeye uygun en güzel kokulu alternatifleri inceleyebilir ve kararınızı verebilirsiniz. Ürünü internetten sipariş verebileceğiniz gibi Vivense showroom'larına gelerek kokularını test edebilir ve ona göre kararınızı verebilirsiniz. Üstelik Vivense showroom'larında anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonunuz ile ilgili ücretsiz destek alabilir ve evinizi profesyonelce dekore edebilirsiniz. Siz de Vivense'ye gelin ve hayalinizdeki eve kavuşun.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL