FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
3 Ürün

Geçmiş yıllardan günümüze kadar gelen kiler depolama dolapları ihtiyacı hemen hemen her evde kendisini gösteriyor. Farklı farklı besinlerin bir arada saklanabildiği kiler dolabı ya da başka bir ifadeyle erzak dolabı ile siz de tüm yıl boyunca dilediğiniz besinleri muhafaza edebilirsiniz. Mutfağınızın bir köşesinde yer alabilecek kiler dolapları aynı zamanda varsa eğer kiler odanızda da konumlandırılabilir. Her gün kullanmadığınız besinleri kiler odanızda bulunan erzak dolabınızda dilediğiniz gibi muhafaza edebilirsiniz.

Vivense kiler dolapları, kullanım özelliklerinin yanında aynı zamanda mutfağınızın dekorasyonuna uyacak şık model alternatifleri de sunuyor. Kiler dolabı ihtiyacınızı karşılarken aynı zamanda mutfak dekorasyonunuzu da güzelleştirebilirsiniz. Mutfak kiler dolapları kapaklı, bölmeli gibi farklı özellikler sunabiliyor. Siz de ihtiyacınız olan mutfak dolabına Vivense'nin sunduğu geniş ürün yelpazesi arasından ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin mobilya mağazası Vivense, tüm mobilya modelleri için olduğu gibi kiler dolaplarını da tüm Türkiye'ye kapıya teslim olarak ulaştırıyor. Ayrıca yine Türkiye'nin birçok noktasında bulunan mobilya mağazası showroom'larda da dilediğiniz mobilya modeline ulaşabilirsiniz. Mobilya mağazası showroom'larda bulunan anlaşmalı iç mimarlarımızdan dekorasyon fikirleri de alabilir, evinizi güzelleştirmek için faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Mutfak kiler fiyatları arasından ucuz kiler fiyatlarını da listeleyebilir, bütçenize en uygun kiler fiyatına zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Vivense'nin geniş ürün yelpazesi arasında ihtiyacınız olan tüm mobilya modellerine kolayca ulaşabilirsiniz. Siz de çevrenizi Vivense ile güzelleştirmeye başlayın.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL