FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
0 Ürün

Çağın modası değiştikçe, evlerdeki ve işyerlerindeki mobilyalar da çağın modasına uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Evinizi dizayn ederken, evinizin ruhunu yansıtan ve sizin kişiliğinizden izler taşıyan parçaları seçmek, kişisel zevklerinizi sergilemek için en iyi yollardan birisidir. Vivense’nin ürettiği mobilyalar, evinizi nefes alan yerlere dönüştürmektedir. İş çıkışı ayaklarınızı uzatabileceğiniz bir rahatlık ve içinizi açan tasarımlar, göz doldurmaktadır.

İkili koltuk modelleri, sehpalar, berjerler, deri koltuklar, tekli koltuklar ve daha nicesi oturma odanızın havasını değiştirmektedir.

İkili Kanepeler

Oturma odası seçimleri, belki de karar verilmesi en zor mobilya seçimlerinden bir tanesidir. Misafirlerinizi ağırladığınız, ailenizle birlikte sıklıkla vakit geçirdiğiniz ve arkadaşlarınızla doyasıya eğlendiğiniz salonlar, daha ince düşünülmesi gereken tasarımlar olmalıdır. İnce bir tasarımın sırrıysa, sizi anlamaktan geçmektedir. Vivense, birçok çeşide sahip ürün portföyüyle sizi anlayan tasarımlar ortaya koymaktadır.

Oturma odanızda sevdiğiniz biriyle sığabileceğiniz ikili koltuklar, tek kişilik dünyanıza yeni insanları sokmanın bir diğer yoludur. İkili kanepeleri, sadece iki kişilik zevkler ve eğlenceler için kullanmak zorunda da değilsiniz. Dilerseniz tek başınıza da televizyon keyfini, ayaklarınızı boylu boyunca uzatarak yaşayabilirsiniz!

İkili Koltuk Takımı

Farklı desen ve renkleriyle ikili koltuk takımı ürünleri, eviniz için yeni perspektifler sunmaktadır. Özel konseptlerle ve Vivense’nin marka değeriyle ortaya çıkarılan ikili yataklı kanepeler, konforunuz için birinci adres olmaktadır.

Evinizde, ikili yataklı koltuklara ve ikili çekyatlara da yer açabilirsiniz! Bütçenize en uygun ikili koltuk fiyatlarıyla, evinizde tasarım harikası mobilyaları görebilirsiniz. Sıra dışı ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken ürünlere çok özel fiyatlara sahip olabilirsiniz.

İkili Koltuk Modelleri

2li koltuk modelleri, rahatlığınızın perde arkasını oluşturmaktadır. Yaşam kalitenizi arttıran ikili kanepeler, ikili çekyatlar, ikili yataklı kanepeler ve ikili koltuk ucuzluğuyla rahatınıza düşkün yanınızı besleyebilirsiniz.

2li kanepe modelleri ile küçük evinizde şahane dekorasyonlar yapabilir ve misafirlerinize de yer açabilirsiniz. Onları ağırlayabileceğiniz ikili açılır koltuklar da harika iş görecektir!

İkili Koltuk Fiyatları

İkili kanepe fiyatları için birden fazla seçeneğinizin olduğu Vivense, fiyat farkıyla da zevkinize açılan kapıları aralamayı başarmaktadır.

İkili çekyat fiyatları konusunda endişelenmeyi bırakarak, sadece nasıl bir tasarım istediğinize karar verebilir ve sepetinizi avantajlı ürünlerle doldurmaya başlayabilirsiniz. Vivense’de her şey sizin zevklerinize uygun olarak tasarlanmıştır!

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL